Pack & Cash logo stars-4.6

Hodnotenie: 4.6 / 5

Pack & Cash

 • Dátum vydania
  24.07.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x4
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x10000
 • Podporovaný OS
Pack & Cash image
Hrajte Pack & Cash zadarmo
Pack & Cash zadarmo

Pack & Cash: Prehľad slotov

Je ťažké tomu uveriť, ale nie je to tak dávno, čo si ľudia museli objednávať položky poštou, telefónom alebo možno faxom, ak bola daná spoločnosť high-tech. Potom o niekoľko týždňov neskôr, možno aj viac, by sa predmetná položka konečne dostala k vašim dverám. V týchto dňoch tento proces znie ako temný vek. Teraz vám na to stačí niekoľko stlačení palca na telefóne a najhorúcejšia novinka pre spotrebiteľov tam môže byť neskôr v ten deň. Obrovským faktorom, ktorý prispieva k tomuto raju domácich nakupujúcich, je armáda ľudí, ktorí neúnavne pracujú v doručovacích skladoch roztrúsených po celom svete. Práve na týchto neviditeľných hrdinov konzumu sa obraciame v jedinečne tematickom automate Pack & Cash Play’n GO.

Pack & Cash je 5-valcový automat s 1 024 platobnými spôsobmi umiestnenými v srdci skladu vedľa regálov, krabíc, vysokozdvižného vozíka a iného rôzneho vybavenia skladu. Vyzerá to ako veselo príjemné miesto na prácu, veľmi ľahké a otvorené, podobne ako posledná časť obchodného domu IKEA, keď musíte prejsť okolo všetkých škatúľ, aby ste sa dostali k pokladni. To, čo ho robí tak veselým, je jemné osvetlenie a spôsob, akým všetko vyzerá ako animovaný stop motion, ako napríklad epizóda Boba Staviteľa alebo Pingu.

Hra prichádza so štandardným rozsahom stávok Play’n GO, ktorý začína na 10 p/c na spodnej strane a stúpa na 100 £/€ na hornej strane a možno ju hrať na akomkoľvek zariadení od smartfónov po stolné počítače. Hoci je volatilná, nie je to extrémne – Play’n GO ohodnotil tento aspekt matematického modelu 7 z 10. Predvolená RTP medzitým prichádza na úrovni 96,20 %, no ako vždy, hľadajte menšie konfigurácie 94,2 %. alebo ešte nižšie.

Symboly sú rovnako veselé ako zvyšok hry, kde nájdeme kráľovské karty 9-A, balené gumené kačičky, futbalové lopty, trofeje a krabičky so sladkosťami v tvare srdca. Línia piatich členov kráľovskej rodiny vypláca až 0,4-násobok stávky, pričom rovnaký počet prémií má hodnotu 0,8 až 3-násobku stávky. Všetky stávky za cenu majú kufor divoký symbol „W“ v hodnote 5-násobku stávky na päť kusov. Divoké symboly sú nielen najcennejším symbolom v Pack & Cash, ale nahrádzajú všetky symboly okrem scatterov.

Pack & Cash: Funkcie slotu

Nehráte Pack & Cash, aby ste objavili svet inovácií, ale nájdete tu sadu funkcií, ktoré sú osvedčenými umelcami. Počnúc kaskádovou funkciou pri každom roztočení padne 20 farebných symbolov na mriežku 5×4 s cieľom vysadiť tri alebo viac rovnakých symbolov vedľa seba z ľavého valca. Keď k tomu dôjde, výherné kombinácie sa odstránia. K dispozícii sú nové symboly, ktoré zaplnia prázdne miesta a potenciálne tvoria nové výhry. Proces sa opakuje, pokiaľ sa neustále vytvárajú nové výhry. Zároveň sa násobiteľ výhry zvýši o jeden vždy, keď sa výherné symboly odstránia z valcov, pričom sa pred začiatkom každého plateného točenia znova vynuluje.

Všímajte si záhadné symboly expresného balíka, ktoré sa náhodne objavujú pri každom úvodnom roztočení – platené alebo bezplatné. Keď sa na valcoch objavia expresné balíčky, transformujú sa, aby odhalili rovnaký náhodný symbol. Môže to byť čokoľvek okrem rozptylu. Môže sa objaviť 3 až 8 expresných balíkov.

Pri akomkoľvek nevýhernom točení sa môže spustiť funkcia špeciálneho doručenia – aktivuje sa 1 z 2 modifikátorov, z ktorých každý zaručuje novú výhernú kombináciu. Tieto modifikátory je možné zahrať viac ako raz za točenie, v akomkoľvek poradí, až 3 na točenie. Modifikátory sú:

 • Divoký symbol sa pridá na náhodnú pozíciu kdekoľvek na prvých troch valcoch.
 • Aktivuje sa odstraňovač symbolov, ktorý odstraňuje náhodné výplatné symboly z tabuľky (nezvyšuje násobiteľ).

Ak pristanú 3 alebo viac symbolov scatter, spustia sa točenia zdarma. Počet môže byť od 3 do 20 a je určený umiestnením rozptylových symbolov na mriežke. Aktuálny násobiteľ výhier sa prenáša zo základnej hry a medzi zatočeniami zadarmo nezostáva, iba sa zvyšuje, bez horného limitu. Expresné balíčky sú v bonusovej hre častejšie a v hre ostávajú aj rozptyly, takže je možné vyhrať až 75 zatočení zadarmo.

Pack & Cash: Slot Verdikt

Ospravedlňte prosím slovné hry, ale Play’n GO zabalil nezvyčajnú tému so známymi funkciami, aby poskytoval tesný výkon. Nabitý program Play’n GO opäť raz prinútil tím vykúzliť jedinečnú tému, aby ich hra vynikla medzi ostatnými. Niektoré štúdiá sa môžu rozhodnúť prerobiť staršie sloty vo svojom katalógu alebo vytlačiť nejakú generickú tému, nie tak Play’n GO, ktoré si vybrali tému, ktorú by väčšina ľahko prehliadla. Nie každé štúdio dostane niečo poštou a myslí si, že by bolo dobré navrhnúť hru o procese doručenia, ktorý to tam priniesol.

Téma je teda jedinečná, no funkcií je menej. Napriek tomu si Play’n GO vybralo niekoľko dobrých, ktoré poháňajú akciu, takže hru určite nesklamú. Každá mechanika alebo modifikátor sa dopĺňa a hra je prezentovaná typicky uhladeným spôsobom Play’n GO. Medzi ďalšie pozitíva patrí získanie násobiteľa výhry vo všetkých fázach hry, nielen počas bezplatných zatočení, čo nie je vždy pravda. Potenciál je tiež vrcholom, kde sú možné výhry až 10 000-násobok stávky s pravdepodobnosťou 1 zo 100 miliónov točení.

Možno sa pri pretáčaní Pack & Cash veľa nedozviete o zložitosti logistického plánovania, ale namiesto toho nájdete veľa zábavy. Pack & Cash je rovnako ako dobre namazaný doručovací odev obrazom efektívnosti. Všetko beží tak, ako má, štatistiky sú solídne a všetky funkcie patria medzi obľúbené.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil