Parthenon Quest for Immortality logo stars-4.9

Hodnotenie: 4.9 / 5

Parthenon: Quest for Immortality

 • Dátum vydania
  03.06.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 6x4
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.03%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x1250
 • Podporovaný OS
Parthenon Quest for Immortality image
Hrajte Parthenon Quest for Immortality zadarmo
Parthenon Quest for Immortality zadarmo

Zamerajte sa na slot Parthenon: Quest for Immortality™

Hľadá sa odvážnych smrteľných hrdinov! Vyzvite krutú Medúzu a získajte miesto medzi olympionikmi v jej novom 6-valcovom video automate Parthenon: Quest for Immortality™. Pokračovanie klasickej hry Pyramid: Quest for Immortality™, ponúka známu funkciu Wild Generation Zone, ktorá premení všetky výherné symboly v hornom rade na Wilds, funkciu Avalanche™ a roztočenia zadarmo so zvyšujúcim sa multiplikátorom. Funkcie Wild Generation Zone a Avalanche™ premenia každé hlavné zatočenie hry na vzrušujúce dobrodružstvo, kde zvrat osudu môže viesť k viacerým výhram v jednom kole. Zatočenia zadarmo majú zároveň progresívny multiplikátor až x20, ktorý sa zvyšuje s každým divokým objavením sa na valcoch a symboly Scatter, ktoré prideľujú ďalšie zatočenia zadarmo. Klasický motív hry, úchvatné umenie a známe funkcie so vzrušujúcimi zvratmi sa objavia širokému publiku hráčov a prinesú im veľa hodín zábavy.

Ako hrať Parthenon: Quest for Immortality™

Hra sa hrá s 10 000 spôsobmi stávok a rôznymi hodnotami stávok, hodnotami mincí a úrovňami stávok. Zodpovedajúce symboly na ľubovoľnej pozícii na susedných valcoch, počnúc od valca úplne vľavo po valc vpravo, vedú k výhre stávky. Výhry v stávkových stávkach spúšťajú lavínu symbolov – symboly vo výherných kombináciách zmiznú a ponechajú priestor pre novú lavínu symbolov, ktorá pokračuje, kým už nebudú žiadne výhry.

V hornom riadku je Wild Generation Zone, každý symbol v tejto zóne, ktorý je súčasťou výherného koma, sa premení na symbol Wild, ktorý zostane na valcoch, kým nezmizne ako súčasť výherného komba alebo do ďalšieho roztočenia. Zatočenia zadarmo prichádzajú s progresívnym multiplikátorom – multiplikátor sa zvyšuje zakaždým, keď sa symbol premení na divoký symbol.

Ak ste fanúšikom Parthenon: Quest for Immortality™, budete milovať všetky ostatné video automaty NetEnt – pozrite sa a zatočte si to.

Vlastnosti

Avalanche™: Výhra stávkou spúšťa Avalanche. Symboly vo výherných kombináciách zmiznú a ponechajú priestor pre novú lavínu symbolov, ktorá pokračuje, až kým už nebudú žiadne výhry.

Funkcia a divoké symboly zóny Wild Generation: V hlavnej hre a vo Free Spins je horný riadok Wild Generation Zone. Akýkoľvek symbol v zóne Wild Generation, ktorý sa stane súčasťou výhernej kombinácie, sa po vyhodnotení výhier a pred ďalšou Avalanche premení na symbol Wild. Symboly Wild zostávajú na valcoch, kým nezmiznú ako súčasť výhernej kombinácie alebo do nasledujúceho roztočenia.

Zatočenia zadarmo s progresívnym multiplikátorom: 3 symboly bezplatných zatočení, ktoré sa objavia kdekoľvek na valcoch v hlavnej hre, ocenia 8 zatočeniami zadarmo. Každý ďalší symbol zatočenia zadarmo, ktorý aktivuje zatočenia zadarmo, udeľuje 4 dodatočné zatočenia zadarmo.

Na konci každého točenia sa za každý symbol Scatter, ktorý sa objaví na valcoch, pripočíta jeden bod k ukazovateľu Scatter. Keď počet bodov na počítadle Scatter dosiahne 3, vynuluje sa na 0 a pridelia sa 2 ďalšie bezplatné zatočenia.

Počas bezplatných zatočení sa všetky výhry na spôsob stávok násobia aktuálnym multiplikátorom. Násobiteľ začína na x1 a každý symbol, ktorý sa v rámci Free Spins zmení na Wild symbol, zvyšuje multiplikátor o 1 až na maximum x20.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil