Piggy Bank Farm logo stars-3.9

Hodnotenie: 3.9 / 5

Piggy Bank Farm

 • Dátum vydania
  29.12.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x4
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.29%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Piggy Bank Farm image
Hrajte Piggy Bank Farm zadarmo
Piggy Bank Farm zadarmo

Piggy Bank Farm: Prehľad slotov

Hovorte si, čo chcete o skvele nabitom pláne vydávania Play’n GO, naozaj neviete, kam sa budú uberať ďalej. Od Pirátov po Vikingov až po ďalšie, tieto kreatívne mysle sú zaneprázdnené a zúrivo vymýšľajú nové miesta pre ďalší slot, ktorý by vyradil zo zoznamu. Tentoraz mierime na tradičnú farmu, ktorá vyzerá ako v USA, kde spolu so stádom domestikovaných zvierat hráči získavajú zatočenia prasiatok a točenia zadarmo, aby skúšali svoje šťastie.

Dorothy možno nepristála v Kansase, keď búrka strhla jej dom, ale hráči možno áno. Červené stodoly, drevené veterné mlyny a rady repy, ktoré sa hrajú s 5 valcami a 50 výhernými líniami, tvoria scenériu toho, čo vyzerá ako v tej zdravej časti sveta, v ktorej Clark Kent vyrastal. Automaty s farmárskou tematikou, z ktorých sme v minulosti videli veľa , no vzhľad Piggy Bank Farm je o niečo realistickejší ako inak typický kreslený prístup. Bezstarostná vidiecka trať vypĺňa zvyšok medzier, vďaka čomu máte pocit, že ste na farme.

Dostať sa medzi úrodu a maštaľné zvieratá je možné na akomkoľvek zariadení nastavením stávok od 10 p/c do 100 £/€ na zatočenie. Zvážte tiež, že hra prichádza s vysoko nestálym matematickým modelom s hodnotením 8 z 10, ako aj s čistým priemerným predvoleným RTP 96,29%.

Ako by ste očakávali, všetky zahrnuté symboly sú orientované na farmu, vrátane 10-A royals štylizovaných ako zrazené drevené dosky. Ďalej sú to zvieratá, krava, ovca (robia nejaké pletenie), verný pes a kohút držiaci zlaté vajce. Päť výhier z tohto lotu má hodnotu 4 až 24-násobku vkladu. Boli farmári so svojimi kockovanými košeľami, slamenými klobúkmi a huňatými bradami prvými hipstermi? Nech je to akokoľvek, veselý farmár je divoký, pristáva na akomkoľvek valci, aby nahradil všetky bežné výplatné symboly a dokončil výhru. Vypláca tiež až 50-násobok stávky na päť kusov.

Piggy Bank Farm: Funkcie automatu

Je to vo funkciách, kde sa názov Piggy Bank Farm začína objasňovať. Hráči tu profitujú z dvoch bonusových hier, jednou je Piggy Bank Spins, kde možno nájsť najlepšie výsledky hry, zatiaľ čo druhou je množstvo bezplatných zatočení.

Keď počas základnej hry na poslednom valci pristane symbol kladiva, spustia sa točenia prasiatka. Táto hra sa hrá na mriežke, ktorá zobrazuje iba symbol prasiatka alebo prázdne pozície. Začína sa tiež 3 zatočeniami, ktoré sa resetujú vždy, keď pristane nový symbol prasiatka. Keď tak urobia, stanú sa lepkavými a môžu sa zlúčiť do väčších mega symbolov 2×2, 3×3, 4×4 alebo 5×4 – väčšie symboly vedú k väčším výhram. Bonus končí po vyčerpaní točení alebo ak je mriežka pokrytá mega symbolom. Potom každý zobrazený symbol prasiatka odhalí výhru v minciach v závislosti od veľkosti vkladu. Ak sa vám podarí získať symbol prasiatka 5×4 mega, vyhráte 500-násobok svojej stávky.

Vrcholom je hra s bezplatnými zatočeniami, ktorá sa spustí, keď tri zlaté mince pristanú na valcoch 1, 3 a 5. Počnúc 8 zatočeniami sa teraz môže na ktoromkoľvek valci objaviť symbol kladiva, čo výrazne zvyšuje šance na aktiváciu zatočenia prasiatka. Je možné, že sa na kotúčoch môže objaviť viacero kladív súčasne. V tomto prípade vytvoria multiplikátor až do x10, ktorý sa použije na konečný výsledok Piggy Spins. To znamená, že dosiahnutie nepolapiteľného symbolu veľkosti 5×4 v spojení s plným násobiteľom x10 zasiahne maximálny potenciál hry 5 000x. Počas bonusu sa znova spustí 8 bezplatných zatočení bez obmedzenia, ak na valcoch 1, 3 a 5 dopadnú tri rozptyly.

Piggy Bank Farm: Verdikt slotu

Rovnako ako mnoho hracích automatov Play’n GO, aj Piggy Bank Farm zaškrtáva tie správne políčka, aby poskytovala solídne hranie a zároveň ho úplne nevyradila z parku. Jeho vzhľad je dobrý, soundtrack starého dobrého chlapca sa k nemu presne hodí a v rukáve má jeden alebo dva šikovné triky. Pri hraní Piggy Bank Farm sa naozaj nemôžete pokaziť vďaka vysokej kvalite zostavenia a vyhrabávanie sa v bahne po symboloch prasiatok môže byť zábavnejšie, než sa zdá. Farma prasiatok sa prikláňa k statusu výplne, ale vďaka talentovanému tímu vývojárov sa Play’n GO darí robiť výplne oveľa lepšie ako väčšina ostatných.

Na Farme prasiatok je určite veľa pozitív. Po prvé, Play’n GO sa s témou dobre vysporiadal. Graficky je hra pekná na pohľad a jej zvierací obyvatelia so svojimi ľudskými vlastnosťami dodávajú trochu humoru. Funkcie sú tiež príjemné, najmä Piggy Spins. Keď sa nahromadia väčšie symboly prasiatok, odhalenie ceny po ich rozbití môže byť uštipačné. Z tejto funkcie môžu tiež vyplynúť veľké výhry, kde je možný potenciál 5 000-násobku vkladu.

Farmárske sloty nie sú práve vzácne, no nie sú ani preplnené možnosťami. Play’n GO vytvorilo jeden z najlepších v tejto skupine a pridalo niekoľko odľahčených momentov popri vážnejších. Kreslené vtipy, ktoré poskytujú bláznivé postavičky, sú pekným protipólom k veľmi volatilnému hraniu, slušnému potenciálu a zábavným funkciám.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil