Prism of Gems logo stars-3.9

Hodnotenie: 3.9 / 5

Prism of Gems

 • Dátum vydania
  27.05.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3-7-7-7-3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.24%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x30000
 • Podporovaný OS
Prism of Gems image
Hrajte Prism of Gems zadarmo
Prism of Gems zadarmo

Prism of Gems: Prehľad slotov

Vývojár Play’n GO pokračuje vo svojej fixácii so všetkým, čo sa leskne v hre Prism of Gems, ďalšej z ich dynamicky sa rozširujúcej ponuky drahých kameňov. Rovnako ako ostatné, ktoré mu predchádzali, aj Prism of Gems využíva rozdeľovacie symboly na rozšírenie valcov a spôsobov, pričom v procese aktivuje multiplikátory na zvýšenie výhier. Je to podobné ako Frozen Gems a Perfect Gems, ale Play’n GO vytočilo víťazný potenciál v snahe urobiť z Prism of Gems to najlákavejšie.

Vyššie uvedené hry Gem boli atraktívne bez toho, aby boli z vizuálneho hľadiska obzvlášť ohromujúce – Prism of Gems pokračuje v tomto trende. 5-valcová herná mriežka je celkom jednoduchá na pohľad, pokrytá bežnými kráľovskými kartami a drahokamami, hoci obrázok na pozadí vytvára príjemnú atmosféru. So svojimi polkruhovými grécko-rímskymi stĺpmi a železnou/sklenenou kupolou prepúšťajúcou svetlo sa cítime ako v múzeu. Nie jedna z veľkých ako Louvre alebo Britské múzeum, ale jedna z tých menších elegantných budov ukrytých hlboko v cestopise, o ktorých vedia len miestni. Možno sa v ňom nenachádza nič také pôsobivé ako Rosetta Stone, no jeho eklektická zbierka je napriek tomu plná nepredvídateľných prekvapení. Každopádne je to príjemné miesto a robí Prism of Gems teplejšie ako Frozen Gems takmer vo všetkých ohľadoch.

Točenie drahokamov je opäť možné na akomkoľvek zariadení, kde je možné nastaviť stávky od 20 p/c do 100 £/€ na zatočenie. Prism of Gems je vysoko volatilná hra, oficiálne hodnotená ako 9 z 10 a prichádza s predvolenou hodnotou RTP 96,24 %. Ako vždy, uvedomte si, že hra sa môže dodať s nižšou hodnotou 94,25 % alebo menej, v závislosti od trhu, takže si to dávajte na pozor.

Na začiatku každého plateného točenia sú valce usporiadané v konfigurácii 3-4-4-4-3, ktorá sa rozšíri maximálne na 3-7-7-7-3 prostredníctvom mechanizmu rozdeľovacích symbolov, ktorý je uvedený nižšie. Spôsoby, ako vyhrať, sú tiež rôzne, začínajúc na 576, až po 3 087 pri plnej sile. Vo všetkých stavoch mriežky sa výhry udeľujú, keď 3 až 5 zhodných symbolov pristane vedľa seba na valci úplne vľavo. Samotné symboly sú rozdelené na ikony kariet s nízkou cenou 9-A a drahokamy vyššej hodnoty. Existujú 4 z vyššie platených lotov, kde kombinácia 5 drahokamov má hodnotu 1,4 až 3-násobku vkladu. Zohľadnite počet spôsobov plus niekoľko pôsobivých multiplikátorov a tieto hodnoty rýchlo rozkvitnú.

Prism of Gems: Funkcie slotu

Ústredným prvkom týchto hier s drahokamovou tematikou je kaskádová funkcia, ktorá funguje v tandeme s rozdeľovacími symbolmi a multiplikátormi. Každá výhra spustí kaskádový mechanizmus, ktorý odstráni kombináciu z hernej mriežky, takže nevýherné symboly môžu klesnúť a vyplniť medzery. Kaskády pokračujú, kým sa neobjavia žiadne nové výherné kombinácie.

Horný rad, ktorý sedí na valcoch 2-4, sa nazýva multiplikátor a ku každej jeho pozícii je pripojený multiplikátor – počnúc x1. Zakaždým, keď príslušný kotúč kaskáduje, multiplikátor sa zvýši o +1 až na x7. Akékoľvek výhry so symbolmi v hornom riadku sú ovplyvnené multiplikátorom, ktorý sa môže nahromadiť až x343. Okrem toho, ak sa symbol zhoduje so symbolom na multiplikačnom valci nad ním, rozdelí sa na maximálne 2 až 7 pozícií. Okrem toho, divočiny rozdeľujú všetky symboly pod nimi, okrem rozptylov. Divoké symboly nahrádzajú akýkoľvek symbol okrem scatterov.

Scatters pristanú na ľubovoľnom riadku a udelia 10, 15 alebo 20 bezplatných zatočení, keď sú v dohľade 3, 4 alebo 5 z nich. Všetky aktívne multiplikátory zo základnej hry sa prenesú do bonusového kola, kde sa postupne budujú až do konca funkcie, pričom sa medzi zatočeniami zadarmo neresetujú. Počas funkcie každý rozptyl udeľuje +2 ďalšie bezplatné zatočenia.

Prism of Gems: Slot Verdikt

Hra Prism of Gems preberá prvky z predchádzajúcich dvoch hier a potom na nich stavia, aby vytvorila výkonnejší slot. Zatiaľ všetky používali rozdeľovacie symboly nejakého opisu, zatiaľ čo multiplikačný systém Prism of Gems je sofistikovanejší ako Perfect Gems. Ten po kaskádach zvýšil svoj multiplikátor, niektorí by mohli povedať, že zarobil na úspechu Bonanzy. Výsledok pokrčí ramenami detské filmové konotácie, ktoré mal Frozen Gems, pričom medzi seba a Bonanzu zvyšoval vzdialenosť. Prism of Gems rozhodne nie je úplná samostatná hra, ale evolúcia série.

Z akéhokoľvek dôvodu je sortiment drahokamov Play’n GO stále vyradený z parku. Ak je víťazný potenciál jedným z dôvodov, potom tím prešiel dlhú cestu k zničeniu tohto argumentu. Prism of Gems mohol v porovnaní s Perfect Gems odrezať kotúč, no výrazne zvýšil možnosti výplaty, kde sú teraz možné výhry až 30 000-násobku stávky – tentokrát oveľa vyššie. Bude to stačiť na kompenzáciu vnímaných nedostatkov v iných oblastiach? Možno pre hráčov, ktorých prvoradým záujmom je ísť čo najviac. Napriek tomu sa nedívajte slepo na inzerované maximálne výhry PnG, pretože sa zdá byť extrémne zriedkavé trafiť čo i len niečo blízko vo väčšine ich slotov – ako je zrejmé, ak sledujete veľké výhry zdieľané na sociálnych médiách.

Nastavením radikálne vyššej maximálnej výhry na jednu stranu to funguje ako obvykle so zvyškom hry Prism of Gems. Rozdelenie symbolov otvára herný plán, no nie tak dramaticky ako hry PopWins, ak hľadáte súčasné porovnanie. Takže aj keď je to podobné dvom hrám, ktoré tomu predchádzali, Prism of Gems používa väčšie množstvo takmer všetkého, aby posunul rozsah na vyššiu úroveň. Play’n GO prihodilo príslovečný kuchynský drez v podobe masívne zvýšeného potenciálu, čo je bonus, hoci jadro hry zostáva viac-menej rovnaké ako predtým.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil