Prism of Gems logo stars-3.9

Hodnotenie: 3.9 / 5

Prism of Gems

 • D├ítum vydania
  27.05.2021
 • Typ hry
  Slot mrie┼żky 5x3-7-7-7-3
 • Mobiln├ę
  Áno
 • RTP
  96.24%
 • Odpor├║─Źan├Ż prehliada─Ź
 • Rozl├ş┼íenie hry
  16:9
 • Podporovan├í platforma
 • Nest├ílos┼ą
  Vysoká
 • Maxim├ílna expoz├şcia
  x30000
 • Podporovan├Ż OS
Prism of Gems image
Hrajte Prism of Gems zadarmo
Prism of Gems zadarmo

Prism of Gems: Preh─żad slotov

V├Żvoj├ír Play’n GO pokra─Źuje vo svojej fix├ícii so v┼íetk├Żm, ─Źo sa leskne v hre Prism of Gems, ─Ćal┼íej z ich dynamicky sa roz┼íiruj├║cej ponuky drah├Żch kame┼łov. Rovnako ako ostatn├ę, ktor├ę mu predch├ídzali, aj Prism of Gems vyu┼ż├şva rozde─żovacie symboly na roz┼í├şrenie valcov a sp├┤sobov, pri─Źom v procese aktivuje multiplik├ítory na zv├Ż┼íenie v├Żhier. Je to podobn├ę ako Frozen Gems a Perfect Gems, ale Play’n GO vyto─Źilo v├ş┼ąazn├Ż potenci├íl v snahe urobi┼ą z Prism of Gems to najl├íkavej┼íie.

Vy┼í┼íie uveden├ę hry Gem boli atrakt├şvne bez toho, aby boli z vizu├ílneho h─żadiska obzvl├í┼í┼ą ohromuj├║ce – Prism of Gems pokra─Źuje v tomto trende. 5-valcov├í hern├í mrie┼żka je celkom jednoduch├í na poh─żad, pokryt├í be┼żn├Żmi kr├í─żovsk├Żmi kartami a drahokamami, hoci obr├ízok na pozad├ş vytv├íra pr├şjemn├║ atmosf├ęru. So svojimi polkruhov├Żmi gr├ęcko-r├şmskymi st─║pmi a ┼żeleznou/sklenenou kupolou prep├║┼í┼ąaj├║cou svetlo sa c├ştime ako v m├║zeu. Nie jedna z ve─żk├Żch ako Louvre alebo Britsk├ę m├║zeum, ale jedna z t├Żch men┼í├şch elegantn├Żch budov ukryt├Żch hlboko v cestopise, o ktor├Żch vedia len miestni. Mo┼żno sa v ┼łom nenach├ídza ni─Ź tak├ę p├┤sobiv├ę ako Rosetta Stone, no jeho eklektick├í zbierka je napriek tomu pln├í nepredv├şdate─żn├Żch prekvapen├ş. Ka┼żdop├ídne je to pr├şjemn├ę miesto a rob├ş Prism of Gems teplej┼íie ako Frozen Gems takmer vo v┼íetk├Żch oh─żadoch.

To─Źenie drahokamov je op├Ą┼ą mo┼żn├ę na akomko─żvek zariaden├ş, kde je mo┼żn├ę nastavi┼ą st├ívky od 20 p/c do 100 ┬ú/ÔéČ na zato─Źenie. Prism of Gems je vysoko volatiln├í hra, ofici├ílne hodnoten├í ako 9 z 10 a prich├ídza s predvolenou hodnotou RTP 96,24 %. Ako v┼żdy, uvedomte si, ┼że hra sa m├┤┼że doda┼ą s ni┼ż┼íou hodnotou 94,25 % alebo menej, v z├ívislosti od trhu, tak┼że si to d├ívajte na pozor.

Na za─Źiatku ka┼żd├ęho platen├ęho to─Źenia s├║ valce usporiadan├ę v konfigur├ícii 3-4-4-4-3, ktor├í sa roz┼í├şri maxim├ílne na 3-7-7-7-3 prostredn├şctvom mechanizmu rozde─żovac├şch symbolov, ktor├Ż je uveden├Ż ni┼ż┼íie. Sp├┤soby, ako vyhra┼ą, s├║ tie┼ż r├┤zne, za─Ź├şnaj├║c na 576, a┼ż po 3 087 pri plnej sile. Vo v┼íetk├Żch stavoch mrie┼żky sa v├Żhry ude─żuj├║, ke─Ć 3 a┼ż 5 zhodn├Żch symbolov pristane ved─ża seba na valci ├║plne v─żavo. Samotn├ę symboly s├║ rozdelen├ę na ikony kariet s n├şzkou cenou 9-A a drahokamy vy┼í┼íej hodnoty. Existuj├║ 4 z vy┼í┼íie platen├Żch lotov, kde kombin├ícia 5 drahokamov m├í hodnotu 1,4 a┼ż 3-n├ísobku vkladu. Zoh─żadnite po─Źet sp├┤sobov plus nieko─żko p├┤sobiv├Żch multiplik├ítorov a tieto hodnoty r├Żchlo rozkvitn├║.

Prism of Gems: Funkcie slotu

├Üstredn├Żm prvkom t├Żchto hier s drahokamovou tematikou je kask├ídov├í funkcia, ktor├í funguje v tandeme s rozde─żovac├şmi symbolmi a multiplik├ítormi. Ka┼żd├í v├Żhra spust├ş kask├ídov├Ż mechanizmus, ktor├Ż odstr├íni kombin├íciu z hernej mrie┼żky, tak┼że nev├Żhern├ę symboly m├┤┼żu klesn├║┼ą a vyplni┼ą medzery. Kask├ídy pokra─Źuj├║, k├Żm sa neobjavia ┼żiadne nov├ę v├Żhern├ę kombin├ície.

Horn├Ż rad, ktor├Ż sed├ş na valcoch 2-4, sa naz├Żva multiplik├ítor a ku ka┼żdej jeho poz├şcii je pripojen├Ż multiplik├ítor ÔÇô po─Źn├║c x1. Zaka┼żd├Żm, ke─Ć pr├şslu┼ín├Ż kot├║─Ź kask├íduje, multiplik├ítor sa zv├Ż┼íi o +1 a┼ż na x7. Ak├ęko─żvek v├Żhry so symbolmi v hornom riadku s├║ ovplyvnen├ę multiplik├ítorom, ktor├Ż sa m├┤┼że nahromadi┼ą a┼ż x343. Okrem toho, ak sa symbol zhoduje so symbolom na multiplika─Źnom valci nad n├şm, rozdel├ş sa na maxim├ílne 2 a┼ż 7 poz├şci├ş. Okrem toho, divo─Źiny rozde─żuj├║ v┼íetky symboly pod nimi, okrem rozptylov. Divok├ę symboly nahr├ídzaj├║ ak├Żko─żvek symbol okrem scatterov.

Scatters pristan├║ na ─żubovo─żnom riadku a udelia 10, 15 alebo 20 bezplatn├Żch zato─Źen├ş, ke─Ć s├║ v doh─żade 3, 4 alebo 5 z nich. V┼íetky akt├şvne multiplik├ítory zo z├íkladnej hry sa prenes├║ do bonusov├ęho kola, kde sa postupne buduj├║ a┼ż do konca funkcie, pri─Źom sa medzi zato─Źeniami zadarmo neresetuj├║. Po─Źas funkcie ka┼żd├Ż rozptyl ude─żuje +2 ─Ćal┼íie bezplatn├ę zato─Źenia.

Prism of Gems: Slot Verdikt

Hra Prism of Gems preber├í prvky z predch├ídzaj├║cich dvoch hier a potom na nich stavia, aby vytvorila v├Żkonnej┼í├ş slot. Zatia─ż v┼íetky pou┼ż├şvali rozde─żovacie symboly nejak├ęho opisu, zatia─ż ─Źo multiplika─Źn├Ż syst├ęm Prism of Gems je sofistikovanej┼í├ş ako Perfect Gems. Ten po kask├ídach zv├Ż┼íil svoj multiplik├ítor, niektor├ş by mohli poveda┼ą, ┼że zarobil na ├║spechu Bonanzy. V├Żsledok pokr─Ź├ş ramenami detsk├ę filmov├ę konot├ície, ktor├ę mal Frozen Gems, pri─Źom medzi seba a Bonanzu zvy┼íoval vzdialenos┼ą. Prism of Gems rozhodne nie je ├║pln├í samostatn├í hra, ale evol├║cia s├ęrie.

Z ak├ęhoko─żvek d├┤vodu je sortiment drahokamov Play’n GO st├íle vyraden├Ż z parku. Ak je v├ş┼ąazn├Ż potenci├íl jedn├Żm z d├┤vodov, potom t├şm pre┼íiel dlh├║ cestu k zni─Źeniu tohto argumentu. Prism of Gems mohol v porovnan├ş s Perfect Gems odreza┼ą kot├║─Ź, no v├Żrazne zv├Ż┼íil mo┼żnosti v├Żplaty, kde s├║ teraz mo┼żn├ę v├Żhry a┼ż 30 000-n├ísobku st├ívky ÔÇô tentokr├ít ove─ża vy┼í┼íie. Bude to sta─Źi┼ą na kompenz├íciu vn├şman├Żch nedostatkov v in├Żch oblastiach? Mo┼żno pre hr├í─Źov, ktor├Żch prvorad├Żm z├íujmom je ├şs┼ą ─Źo najviac. Napriek tomu sa ned├şvajte slepo na inzerovan├ę maxim├ílne v├Żhry PnG, preto┼że sa zd├í by┼ą extr├ęmne zriedkav├ę trafi┼ą ─Źo i len nie─Źo bl├şzko vo v├Ą─Ź┼íine ich slotov ÔÇô ako je zrejm├ę, ak sledujete ve─żk├ę v├Żhry zdie─żan├ę na soci├ílnych m├ędi├ích.

Nastaven├şm radik├ílne vy┼í┼íej maxim├ílnej v├Żhry na jednu stranu to funguje ako obvykle so zvy┼íkom hry Prism of Gems. Rozdelenie symbolov otv├íra hern├Ż pl├ín, no nie tak dramaticky ako hry PopWins, ak h─żad├íte s├║─Źasn├ę porovnanie. Tak┼że aj ke─Ć je to podobn├ę dvom hr├ím, ktor├ę tomu predch├ídzali, Prism of Gems pou┼ż├şva v├Ą─Ź┼íie mno┼żstvo takmer v┼íetk├ęho, aby posunul rozsah na vy┼í┼íiu ├║rove┼ł. Play’n GO prihodilo pr├şslove─Źn├Ż kuchynsk├Ż drez v podobe mas├şvne zv├Ż┼íen├ęho potenci├ílu, ─Źo je bonus, hoci jadro hry zost├íva viac-menej rovnak├ę ako predt├Żm.

Na na┼íom webe si m├┤┼żete zadarmo vysk├║┼ía┼ą viac ako 100 r├┤znych kas├şnov├Żch hier

V├Ą─Ź┼íina v├Żvoj├írov softv├ęru pre kas├şna dod├íva svojim hr├ím ├║vodn├Ż re┼żim, ktor├Ż d├íva hr├í─Źom mo┼żnos┼ą vysk├║┼ía┼ą si automaty zadarmo. Praktick├Ż re┼żim nevy┼żaduje registr├íciu a doplnenie ├║─Źtu, preto┼że st├ívky s├║ uzatv├íran├ę s podmiene─Źn├Żmi kreditmi. Demo verzie automatov v online kas├şnach s├║ teda ur─Źen├ę pre hr├í─Źov, ktor├ş si hru najsk├┤r vyhodnotia a porozumej├║ jej pravidl├ím. Rovnak├║ pr├şle┼żitos┼ą maj├║ n├ív┼ítevn├şci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil