Puebla Parade logo stars-4.9

Hodnotenie: 4.9 / 5

Puebla Parade

 • Dátum vydania
  21.04.2022
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x4
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Puebla Parade image
Hrajte Puebla Parade zadarmo
Puebla Parade zadarmo

Puebla Parade: Prehľad automatov

Zamyslite sa nad Mexikom v roku 1862, kde generál Ignacio Zaragoza a jeho slabo vyzbrojené sily čelili početne prevahe francúzskej armády a porazili ju v bitke pri Pueble. Toto víťazstvo podporujúce morálku sa dodnes pripomína na oslave Cinco de Mayo (Piaty máj). Zaujímavé je, že ešte väčšia francúzska sila porazila mexickú armádu v druhej bitke pri Pueble, čo umožnilo útočníkom obsadiť Mexico City. Nevadí, následný súboj už nikoho tak nezaujíma, najmä vývojára Play’n GO, zdá sa, ktorý priviedol festival na valce v online automate s názvom Puebla Parade.

Mexická kultúra je populárna v slotoch a nie je ťažké pochopiť prečo. Poskytovateľom softvéru dáva šancu použiť jasnejšie farby ako zvyčajne, pridať energické zvukové stopy a okoreniť kotúče slávnostnou symbolikou. Puebla Parade do značnej miery poskytuje toto všetko na rozšíriteľnej hernej mriežke obklopenej obrázkami na pozadí, ktoré evokuje párty ducha. Puebla Parade nie je ten typ slotu, ktorý sa škriabe veľmi hlboko pod povrch témy, ale rozhodne vyzerá búrlivo a jeho pozitívna prezentácia poskytuje motiváciu naštartovať hru úderom spinu.

Hraje sa na 5-valcovom, 4-riadkovom hernom paneli, mriežka Puebla Parade môže narásť až do výšky 7 riadkov a v tejto výške je v hre 421 výherných línií. Výherné kombinácie sa vytvoria, keď tri až päť zhodných symbolov pristane na výhernej línii, počnúc od ľavej strany mriežky. Veľmi volatilný (7 z 10), Puebla Parade sa dá hrať na akomkoľvek zariadení a prichádza s možnosťami stávok od 5 p/c do 100 £/€. Stlačením informačného tlačidla v ľavom dolnom rohu obrazovky skontrolujte RTP zariadenia, ktoré dosahuje maximálne 96,2 %, ale v závislosti od trhu sa dá nakonfigurovať až na 84,2 %.

Play’n GO využilo príležitosť získať všetko farebné na výplatnej tabuľke, ktorá obsahuje 11 bežných výplatných symbolov, divokú, no nikdy sa neobjavia žiadne rozptyly. Na spodnom konci stola sú 9-A card royals, pričom všetci platia odmenu 0,6-násobku vkladu za päťkovú výhru. Prémiové symboly zahŕňajú žetóny n dip, tacos, gitary, lebky a piñatas, pričom výherná línia piatich má hodnotu 0,8 až 4-násobku vkladu.

Puebla Parade: Funkcie automatu

Keďže v Puebla Parade nie sú žiadne rozptylové ani bonusové symboly, je na divokých symboloch, aby skutočne rozprúdili zábavu. V skutočnosti existujú dve divočiny, Señorita Wild a Señor Wild. Prvá vec, ktorú môžu divoké karty urobiť, je nahradiť akýkoľvek symbol výplaty, aby pomohli dokončiť výherné línie. Pristanú na akomkoľvek valci a môžu vytvárať vlastné výherné línie, ktoré majú rovnakú hodnotu ako najvyššie platiaci prémiový symbol.

Opätovné otočky

Pristátie Señorita Wild a Señor Wild spustí 2 opakovania. Divoké sú lepkavé a chodia počas opakovaní alebo točení zdarma. Počet opakovaní sa vynuluje späť na 2, ak na respin pristane ďalšia divočina. Ak sa Señorita Wild a Señor Wild stretnú počas opakovania, vytvoria pár tanečníkov nazývaných Pareja Wild. Keď sa vytvorí Pareja Wild, získa násobiteľ x2 a predĺži výšku valcov o +1 – maximálne do výšky 7 riadkov.

Zatočenia zadarmo

Je možné vytvoriť až 3 Pareja Wilds v poradí respin. Keď sa vytvoria 3 Pareja Wild, udelí sa 8 bezplatných zatočení. Počas bezplatných zatočení sú Pareja Wilds vylepšené x3 multiplikátormi a tieto divoké symboly sa počas tejto funkcie pohybujú po valcoch.

Puebla Parade: Slot Verdikt

Keďže Cinco de Mayo sa stal bežnejším mimo Mexika, niektorí sa obávajú vnímanej úrovne kultúrneho privlastňovania. Možno by sa vám oplatilo nechať Puebla Parade ujsť, ak ste v tomto tábore a máte pocit, že oslava prechádza do firemných peňazí. Ak nie, no, v Puebla Parade sa odohráva toľko akcií s mexickou príchuťou ako v väčšina ostatných slotov využívajúcich podobnú tému. Hra je nabitá množstvom ikon úzko spojených s hracími automatmi v Mexiku a celková atmosféra je živá. Puebla Parade uľahčuje rozjasnenie a na chvíľu vrazíte do Jarabe Tapatio.

Hra rozhodne nevrhá nič zložité, čo by mohlo prekážať. Cieľ je jednoduchý – vylodiť dve divoké postavy, spojiť ich, aby vytvorili tanečný pár, a dúfať, že sa vytvoria tri Pareja Wild, aby spustili točenia zadarmo. Hráčov, ktorým sa páčil prístup k stretu symbolov v hrách ako The Invisible Man, Bison Battle alebo dokonca Wild Toro, by mohol zaujímať prístup Puebla Parade. Je to celkom jednoduché, možno až príliš jednoduché, aj keď pridanie multiplikátorov osladí obchod. O to viac, keď sa spúšťajúci tanečníci Pareja Wild prenesú do bezplatných točení a ich multiplikátory sa zvýšia na x3 namiesto x2. Play’n GO z hľadiska potenciálu nezovšednelo, no Puebla Parade stále ponúka úctyhodných 5 000-násobok stávky, keď sa dostane na svoj limit.

Celkovo je Puebla Parade živá hra a jej pozitíva prevažujú nad negatívami. Nie je to práve párty storočia, ale hráči so slabým miestom pre všetky veci na juh od hraníc by mali byť schopní nájsť hodnotu v Puebla Parade bez väčších problémov.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil