Pyramid logo stars-4.6

Hodnotenie: 4.6 / 5

Pyramid: Quest for Immortality

 • Dátum vydania
  01.10.2015
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.48%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Nízka/Stredná
 • Maximálna expozícia
  x3600
 • Podporovaný OS
Pyramid image
Hrajte Pyramid: Quest for Immortality zadarmo
Pyramid Quest for Immortality zadarmo

Hrací automat Pyramid: Quest for Immortality

Starovekí Egypťania verili, že ich mŕtvi faraóni sa znovuzrodia a stanú sa nesmrteľnými, a preto pochovali faraónove poklady a majetky spolu s nimi vo svojich pyramídových hrobkách – a prečo sa prieskumníci pokúšali pyramídy vyplieniť už tisíce rokov. A teraz je rad na vás, aby ste hľadali tieto neoceniteľné poklady v „Quest for Immortality“, skvelej online výhernej hre od spoločnosti Netent. Vyhráte ceny za nájdenie najrôznejších pokladov vrátane zlatých hadov a orlov, chrobákov skarabeusov zdobených drahokamami a dokonca aj faraónove milenky, ktoré boli tiež pochované spolu s ním, zvyčajne živé. K dispozícii sú tiež bonusové Wild Ankhs a Avalanche Feature s neustále sa zvyšujúcimi násobiteľmi cien.

Na výber je tiež množstvo stávok, úrovní a kombinácií hodnoty mincí, čo znamená, že všetci potenciálni objavitelia môžu nájsť svoju dokonalú stávku, ktorá začína už od 0,1 mince na zatočenie. Ako pri všetkých najlepších online automatových hrách súčasnosti, môžete sa dokonca zapojiť do zábavy hraním na svojom obľúbenom mobile

Hranie v pyramídach

Toto dobrodružstvo sa odohráva hlboko v srdci pyramíd a dokonca aj valce majú tvar pyramídy vo formácii 1-3-5-5-5. Budete tiež musieť mať rozum, aby ste sa vyhli zlej pozornosti zlatých sôch Hora a Anubisa, o ktorých sa predpokladá, že ožijú, aby strážili faraónovu hrobku.

Hrobový poklad

Typ násobku výhier, ktoré môžete ulúpiť z tejto pyramídovej hrobky, zahŕňa až 7-násobok vašej stávky na rad za nájdenie hieroglyfov, ktoré vám pomôžu vykopať poklad, až 8-násobok za nájdenie zlatých hadov a až 10-násobok za nájdenie orly skalné a až 15x na nájdenie chrobákov skarabeov zdobených drahokamami. Nájdite množstvo mileniek, ktoré boli pochované zaživa po boku tohto mocného faraóna, a vyhráte až 25-násobok, zatiaľ čo samotný faraón má až 50-násobok vašej stávky.

Ak chcete vydrancovať jeden z najväčších pokladov, aký sa kedy našiel, budete mať chuť odomknúť bonusové kolá automatov. Divoký zlatý Ankh má mystickú silu nahradiť všetky ostatné predmety v pyramíde, a keď tak urobí, vytvorí ďalší poklad. Všetky výhry tiež odomknú funkciu Avalanche, ktorá najprv odstráni poklad z pyramídy a potom umožní ďalším pokladom padnúť na svoje miesto. Funkcia pokračuje, kým nezostanú žiadne ďalšie výherné línie. Avšak za každé 3 víťazné lavíny sa násobiteľ ceny 1-násobne zvýši až do maximálneho násobiteľa 10x – čo je tajomstvom odomknutia najvyššej ceny 3 600 000 mincí!

Socha sa točí

Možno budete chcieť, aby sochy Hora a Anubisa zostali nehybné, ale systém nasadzovania tejto hry je tekutý ako balzamovacia tekutina. Jednoducho skombinujte 10 stávok s úrovňami stávok v rozsahu od 1 do 10 a hodnotami mincí v rozsahu od 0,01 mincí do 2,0 mincí. To znamená, že môžete umiestniť minimálnu stávku iba 0,1 mince na zatočenie a stávky až do maximálnej stávky 200 mincí na zatočenie.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil