Rabbit Hole Riches logo stars-4.3

Hodnotenie: 4.3 / 5

Rabbit Hole Riches

 • Dátum vydania
  08.10.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 3x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.23%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Rabbit Hole Riches image
Hrajte Rabbit Hole Riches zadarmo
Rabbit Hole Riches zadarmo

Rabbit Hole Riches: Prehľad slotov

Príbeh Lewisa Carrola Alice’s Adventures in Wonderland sa aj naďalej ukazuje ako neodolateľný pre vývojárov automatov a pravidelne sa vracia na valce. Tentoraz je to Play’n GO, ktoré dostalo trhlinu a zasadilo ich hru Rabbit Hole Riches do bizarného sveta. Samotnú Alicu do týchto hier z akéhokoľvek dôvodu často nedostaneme, a tak je to aj v prípade Rabbit Hole Riches. Tu je hlavnou postavou rozrušený králik v sprievode Červenej kráľovnej a jej prisluhovačov. Pokiaľ ide o funkcie, pri zakopávaní do tejto králičej nory sú k dispozícii štyri bonusové hry v bujnom svete, ktorý Play’n GO vytvoril.

Alice’s Adventures in Wonderland je pomerne zložitá kniha, ktorá obsahuje vrstvy významov, ktoré čitatelia lúštia späť už viac ako sto rokov. Rabbit Hole Riches je oveľa priamočiarejší. Akcia sa odohráva na hernej ploche zloženej z 3 valcov, 3 riadkov a iba 5 výherných línií. Hra Play’n GO, ktorá vychádza zo základnej hry kráľovstva Červenej kráľovnej s jej mnohými vežovitými hradmi, ktoré zlovestne sedia na obzore, sa vydala na temný pohľad na svet Alice. Temné tóny, hrboľaté stromy a popraskané postavy vytvárajú tak trochu zlovestný pocit, ktorý prináša myšlienky do štýlu filmára Tima Burtona.

Rabbit Hole Riches sa dá hrať na akomkoľvek zariadení a ponúka stávky od 10 p/c do 100 £/€ na zatočenie. RTP sa líši v závislosti od konfigurácie s predvolenou hodnotou 96,23 %, takže sa uistite, že máte túto verziu. Volatilita nie je taká vysoká, ako je často v Play’n GO, tu hodnotená ako stredná, alebo 6/10 pre tých, ktorí uprednostňujú číselnú reprezentáciu.

Vzhľadom na rozloženie sú na 5 pevných výherných líniách hry možné iba kombinácie troch druhov. Symboly sú rozdelené do dvoch skupín, nízko platená armáda kráľovien (srdce, diamanty, piky, palice), plus postavy s vysokými platmi – magické stromy, húsenice, šialení klobučníci a červené kráľovné. Čo sa týka hodnôt, výplata poistného od 2 do 8-násobku vkladu. Štandardná divočina má väčšiu hodnotu, 20-násobok úlovku na líniu troch. Nahrádza tiež akýkoľvek symbol platby, aby sa vytvoril víťaz. Okrem tejto divočiny sa počas funkcií objavia štyri ďalšie.

Rabbit Hole Riches: Funkcie slotu

Pre kompaktnú malú hru 3×3 sa Rabbit Hole Riches podarilo zbaliť niekoľko doplnkov. Je ich celkom päť, jeden malý králik a štyri hry zadarmo. Počas základnej hry si dávajte pozor na malé vreckové hodinky, ktoré pristanú prekryté bežnými symbolmi – 3 v zornom poli spúšťa bonus zajačiu dieru. Pomôcť hráčom spustiť bonus je funkcia Rabbit Reward. Pri akomkoľvek roztočení základnej hry sa králik mohol obrátiť a hodiť na valce dva rozptyly. Tretí kotúč bez rozptylu môže alebo nemusí otočiť tretí, čím sa spustí bonus za králičie diery.

V každom prípade, na ďalšej obrazovke je králik opäť aktívny, kde náhodne vyberie jednu zo 4 králičích dier, aby určil funkciu. Toto sú:

 • Zelená králičia nora vedie k bonusu za výber čajovej párty. Začína sa to 1 zatočením zadarmo len so symbolmi s vysokými výhrami na valcoch. Po dokončení roztočenia si hráči vyberú jednu zo šálok pod valcami. Ak tak urobíte, odhalíte typ symbolu vysokej výplaty a každý výskyt tohto konkrétneho symbolu vyplatí cenu v hodnote 2 až 8-násobku vkladu. Na šálke sa potom objaví slovo „Pokračovať“ alebo „Zbierať“. „Pokračovať“ umožňuje hráčom vybrať si viac šálok a postup opakovať, kým sa nezobrazí „Zbierať“.
 • Modrá králičia diera vedie do Cheshire Cat Respins. Táto funkcia začína jedným opakovaním, kde je aktívna divoká cheshire Cat s veľkosťou 1×3. Prvé zatočenie je zaručené ako víťazné a udeľuje sa ďalšie zatočenie. Opätovné otočky pokračujú, kým nepristane žiadne nové víťazné kombo.
 • Nasleduje žltá králičia diera, ktorá vedie hráčov k bonusu Tower Power. V tejto hre získajú hráči 7 bezplatných zatočení s aktívnymi Red and White Tower Wilds. Obe vežové divočiny sú naskladané, pokrývajú celé kotúče a nahradia štandardnú divočinu. Pred začiatkom hry si musíte vybrať Červenú alebo Bielu vežu. Zakaždým, keď zvolená veža pristane, získa sa bod za každú pozíciu, ktorú divočina pokrýva. Na konci, ak vaša veža skórovala najviac, celkové výhry z kola sa zdvojnásobia. Ak sa kolo skončí remízou, udelí sa ďalších 7 bezplatných zatočení na vyrovnanie skóre. Neexistujú žiadne obmedzenia, koľkokrát je možné funkciu znova spustiť.
 • Nakoniec vedie červená králičia diera k zatočeniam zadarmo Queens Army. Toto je možno najlukratívnejšia časť pozemku. V tomto bonuse sa používa symbol Queen Wild, zatiaľ čo jedinými ďalšími symbolmi sú dlaždice armády kráľovnej s nízkou mzdou. Táto hra využíva násobiteľ výhier, ktorý sa zvyšuje o +1 pri každej výhre vo výhernej línii. Ak pri zatočení pristanú tri zatočenia, k zostávajúcej sume sa pripočítajú ďalšie tri. Nebol stanovený žiadny limit na to, ako vysoko môže ísť multiplikátor alebo počet bezplatných zatočení.

Rabbit Hole Riches: Slot Verdikt

Play’n GO navrhol celkom pekný automat s oveľa viac pozitívami ako negatívami. Len málo automatov s tematikou Alice in Wonderland vyzerá tak dobre ako Rabbit Hole Riches alebo obsahuje toľko doplnkov. Základná hra je celkom základná a miera zásahov je pravdepodobne relatívne nízka, takže nečakajte, že sa tam budú diať zázraky, ale množstvo funkcií sľubuje, hoci niektoré sú žiadanejšie ako iné.

Bonus za výber Teacup Party pre jedného nie je najvzrušujúcejší ani najlukratívnejší. Ani Cheshire Cat Respins, napriek tomu, že respiny sú technicky neobmedzené. Väčšie vzrušenie je pravdepodobnejšie počas dvoch hier s bezplatnými zatočeniami, kde je pravdepodobnejšie, že bude zasiahnutý maximálny potenciál Rabbit Hole Riches 5 000-násobok vkladu.

Napriek slušným možnostiam výhry sa Rabbit Hole Riches necíti byť zameraný na hardcore hráčov. Celková prezentácia, ktorá je vysoká, svojrázne hijinks a stredne volatilné sa cítia ako lepšia kombinácia pre uvoľnenejší prístup. Pridajte to všetko a máte skvele vyzerajúci automat s množstvom atmosféry. Rabbit Hole Riches nie je práve smrtiacim hazardným automatom, no určite sa tu nájdu zábavné momenty.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil