Raging Rex 2 logo stars-4.6

Hodnotenie: 4.6 / 5

Raging Rex 2

 • Dátum vydania
  17.03.2022
 • Typ hry
  Slot mriežky 6x4
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x30000
 • Podporovaný OS
Raging Rex 2 image
Hrajte Raging Rex 2 zadarmo
Raging Rex 2 zadarmo

Raging Rex 2: Prehľad slotov

Milovníci dinosaurov, Rex je späť a v pokračovaní obľúbeného automatu Raging Rex od Play’n GO zúri ešte viac ako kedykoľvek predtým. V pokračovaní, Raging Rex 2, Play’n GO urobil múdry krok a ponechal všetky veci, vďaka ktorým bol prvý diel úspešný, pridal k nim a výrazne zvýšil možnosti výhry. To znamená svieže, prehistorické vizuály, množstvo divokých prechádzok, multiplikátorové divočiny a extra bonusové kolo bezplatného točenia, z ktorého si môžete vybrať, s výrazne zvýšeným výherným potenciálom.

Graficky medzi týmito dvoma hrami nenastal veľký posun z hľadiska štandardu. Vracajú sa tie isté výrazné vizuály, s výnimkou toho, že tentoraz má prírodné pozadie skôr nádych džungle ako skôr lesnícke. Herná mriežka 6×4 sa tiež určite hemží životom, pokrytá hrôzostrašnými zvieratami, aj keď s kameňmi namiesto hmyzu v jantárových symboloch prvej hry. Roztomilé je, že medzi hrami Rex zasial svoj ovos a pridalo sa k nemu pár vyliahnutých mláďat. Hovoríme, že sú roztomilé, ale tieto vyliahnuté mláďatá nie sú ako neškodné korytnačky, ktoré sa plazia k morskej línii, ale stvorenia, ktoré sa po miliónoch rokov evolúcie prepracovali na neľútostné stroje na zabíjanie. Inými slovami, nie sú to zvieratá, ktoré by ste chceli hladkať.

Čo ešte narástlo do jurských rozmerov, je potenciál hry, hoci RTP v predvolenej konfigurácii zaznamenalo mierny zásah na 96,2 %. Volatilita, trochu prekvapivo, tiež klesla a druhá časť bola v tomto ohľade hodnotená ako 6 z 10, čo ju radí priamo do stredného rozsahu. Rexovo besnenie je stále k dispozícii na hranie na akomkoľvek zariadení, pričom úrovne stávok sa pohybujú od 10 p/c do 100 £/€ na zatočenie.

So 4 096 spôsobmi, ako vyhrať, hráči vkladajú mince, keď aspoň tri zhodné symboly tvoria výherný spôsob z ľavej strany. Za symboly nízkej hodnoty získame 6 stôp kamenných dinosaurov v hodnote 1 – 1,4-násobku stávky na šesť druhov, zatiaľ čo štyri dinosaury tvoria vysoké platy. Sú to pachycephalosaurus, stegosaurus, brachiosaurus a ankylosaurus, ktorí platia 4 až 6-násobok vkladu za šesťsymbolový spôsob. To nás privádza k divokým symbolom Rex a Hatchlings, ktoré pristávajú na valcoch 2-6 a nahradia čokoľvek okrem rozptylu.

Raging Rex 2: Funkcie slotu

V hre Raging Rex 2 sú k dispozícii štyri bonusové funkcie vrátane divokých chôdzí a troch bonusov za točenie zdarma, ktoré si hráči môžu vybrať.

Opätovné otočky

Keď sa divoký symbol Rex úplne zobrazí, spustí sa funkcia Opätovné zatočenia. Rex je lepkavý a pri každom opakovaní sa posunie o jeden kotúč doľava. Navyše, vyliahnuté mláďatá sú tiež lepkavé, takže chodia pred alebo za Rexom. V závislosti od toho, kde pôvodne symbol Rex pristál, je prostredníctvom tejto funkcie možné vykonať až 5 opakovaní.

Zatočenia zadarmo

Zatočenia zadarmo sa spustia, keď sa na valcoch nachádzajú aspoň 3 symboly vajíčok. Počet zatočení zdarma závisí od vybranej bonusovej hry a počtu spúšťacích rozptylov. Avšak bez ohľadu na to, ktoré kolo bezplatných zatočení si vyberiete, pristátie 3, 4, 5 alebo 6 rozptylov automaticky udelí 5-, 10-, 25 alebo 100-násobok celkovej výplaty stávky. Pred začiatkom kola majú hráči tri možnosti:

 • Primal Fury udeľuje 8, 12, 16 alebo 20 bezplatných zatočení za 3, 4, 5 alebo 6 rozptylov. V tomto je Rex lepkavý a pohybuje sa buď doľava alebo doprava; Hatchlings však nie sú, a tak odchádzajú pri ďalšom roztočení. Pristátie 2, 3, 4, 5 alebo 6 rozptylov v tejto funkcii udeľuje ďalších 6, 9, 12, 15 alebo 18 zatočení zdarma.
 • V Hatchling Mania sú Hatchlings lepkavé a môžu sa pohybovať akýmkoľvek smerom. Rex sa neobjaví. Vyliahnuté mláďatá môžu mať x2 alebo x3 multiplikátory, ktoré sa násobia spolu, ak sa podieľajú na rovnakej výhre. Pristátie 3, 4, 5 alebo 6 rozptylov v základnej hre udeľuje 7, 9, 11 alebo 13 bezplatných zatočení. Kým je bonus aktívny, 2, 3, 4, 5 alebo 6 rozptýli znovu spustí 4, 6, 8, 10 alebo 12 ďalších bezplatných zatočení.
 • Jurassic Mayhem začína s 5, 7, 9 alebo 11 zatočeniami zdarma, keď sa spustí 3, 4, 5 alebo 6 rozptylmi. V tomto sú všetky divočiny lepkavé a počas funkcie sa pohybujú ľubovoľným smerom. Pristátie 2, 3, 4, 5 alebo 6 spôsobí, že získate 2, 3, 4, 5 alebo 5 bezplatných zatočení navyše.

Raging Rex 2: Verdikt slotu

Najprv sme každým smerom, ktorým sme sa pozreli, našli niektoré veci, ktoré sa zmenili, niektoré zostali rovnaké a iné, ktorým sa nejako podarilo oboje. Hatchlings wild sú príkladom toho druhého. Namiesto toho, aby boli úplne novým prírastkom, sú v podstate len neskladanou verziou Rexa, ktorá sa nachádza v prvej hre, takže žiadny zásadný prielom ako taký, napriek pridania charakteru. Vizuály dinosaurov sa tiež príliš nezmenili, no sú dostatočne odlišné, aby ste mali pocit, že skúmate inú časť sveta. Je to všetko akési nové, ale tak trochu nie.

A napriek tomu máme pocit, akoby sme si lámali hlavu, pretože to, čo sa počíta, hrateľnosť Raging Rex 2 je rovnako dobrá ako originál. Ešte lepšie, v niektorých zásadných smeroch. Po prvé, je tu nová bonusová hra, ktorú môžete vyskúšať, Jurassic Mayhem, kde môže dôjsť k lepkavej invázii Rexov/Hatchlingov. Je však ťažké prejsť okolo Hatchling Mania, kde je možné postaviť kolosálny 243-násobný multiplikátor s dostatočným počtom x3 Hatchlingov vo výhľade. Pôsobivé v 1. časti, ale ešte viac v 2. časti, pretože Play’n GO otvorilo možnosti výhry. Teraz je Raging Rex 2 schopný dosiahnuť 30 000-násobok stávky v porovnaní s 5 000-násobkom prvej časti. Asi taký dobrý dôvod ako ktorýkoľvek iný, prečo si vybrať túto verziu pred predchádzajúcim vydaním.

Nakoniec sú niektoré kúsky Raging Rex 2 väčšie, niektoré menej ako originál. Pointa je, že druhá časť je lákavejšou vyhliadkou a masívne zvýšenie výherného potenciálu určite viac než len vynahradí akékoľvek vnímané nedostatky inde.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil