Rally 4 Riches logo stars-4.2

Hodnotenie: 4.2 / 5

Rally 4 Riches

 • Dátum vydania
  11.06.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 3x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.25%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Rally 4 Riches image
Hrajte Rally 4 Riches zadarmo
Rally 4 Riches zadarmo

Rally 4 Riches: Prehľad

Slovo ‘šialený’ sa často skloňuje v recenziách slotov, aby opísalo niečo také pôsobivé, že sa to vymyká presvedčeniu. Ak ste niekedy boli fyzicky svedkami toho, ako okolo nebezpečnej štrkovej dráhy preletelo súťažné auto, neisto balansované medzi odbočovaním a driftovaním k sláve, iné slovo na to naozaj neexistuje. Dôvera v ich vodičské schopnosti, porovnateľná so zručnosťami, ktoré títo chlapci prejavujú, nie je ničím menším než šialenstvom. To je duch, ktorý sa švédsky tím Play’n GO pokúša využiť so svojím pretekárskym automatom Rally 4 Riches.

Hráči však nevidia príliš veľa áut, keď sa hra načíta. Mriežka 3×3 sa nachádza pri bráne, kde hráči získajú pohľad z prvej osoby na štartovaciu čiaru. Stávky sa vyberajú stlačením tlačidiel +/- pod valcami od 10 p/c do 100 £/€ za zatočenie – úplne voliteľné, ak chcete počas toho vydať nejaké zvuky auta. Ak nie, je to tiež v poriadku, pretože hráči môžu sedieť a užívať si inšpiratívnu scenériu, ak chcú. Play’n GO zasadilo hru niekde do alpského prostredia, plného hôr, lesov a zelene. Nie je tu žiadny sneh, takže nemôže byť zima, hoci si viete takmer predstaviť, ako pri hraní fúka svieži a čistý vzduch z kopcov.

Dajte nohu na plyn alebo jednoducho stlačte rotáciu, aby ste dali hru do pohybu, pričom cieľom je vysadiť trojicu kombinácií. V hre je iba 5 výherných línií, čo by mohlo naznačovať jednoduchú hru, ale existuje množstvo funkcií, ktoré vám pomôžu rozbehnúť motor. Predtým, ako uvidíme, čo to je, prejdeme si tabuľku výplat ako súčasť kľúčovej fázy spoznávania vás.

To zahŕňa kontrolu životne dôležitých štatistík matematického modelu. RTP sa môže líšiť v závislosti od nastavenia operátora, takže pred zvýšením otáčok skontrolujte. Ten, ktorý chcete, je predvolená konfigurácia 96,25%, čo je pekne na strane priemeru. Play’n GO mierne znížili volatilitu a dali hre hodnotenie 8/10. Stále dosť vysoká, aj keď hráči nemusia mať pocit, že ich zasiahlo utekajúce auto na rally v porovnaní s výrazne volatilnejšími automatmi Play’n GO.

Pokiaľ ide o príslušné symboly, nie je možné obísť zvláštne postavenie ovocia a áut. Ovocie sa používa za nízke platy, ako sú klasické citróny, vodné melóny, čerešne a hrozno. Štyri autá tvoria vysoké platy, v rôznych farbách, z rôznych období.

Rýchla odbočka, ale ak ste hrali epické hry Sega Rally, pripravte sa na niekoľko nádherných flashbackov. Modrý, ktorý vyzerá ako Subaru Impreza WRX, je najcennejší pri 25-násobku vkladu, až 0,5-násobku pre čerešne na spodnom konci tabuľky. Posledným symbolom, ktorý si tu môžete vyskúšať, je divoký 1×3, ktorý nahrádza akýkoľvek platobný symbol a môže pokryť celý kotúč

Rally 4 Riches: Vlastnosti

Rovnako ako skutočné rally auto, Rally 4 Riches prichádza s množstvom úprav. Funkcie začínajú bonusovým kotúčom, ktorý je umiestnený vedľa bežných kotúčov a je aktívny pri každom roztočení. Hráči na ňom môžu získať multiplikátory, nudge divočiny alebo bonusové symboly.

Ak multiplikátor pristane v rovnakom čase ako výhra, hodnota sa vynásobí x2, x3, x4, x5 alebo x10. Ak v spojení s multiplikátorom nedostanú žiadne výherné kombinácie, funkcia Opätovné otočenie hlavného valca sa môže spustiť náhodne. Keď je, bonusový valec sa drží na mieste, zatiaľ čo ostatné 3 valce sa otáčajú.

Akékoľvek štuchnutie, ktoré pristane, spustí funkciu Nudge Wild. Tu sú všetky čiastočne viditeľné divočiny postrčené, aby zakryli kotúč. Je tu šanca získať aj opätovné otočenie bonusovej cievky, ktoré zaručuje multiplikátor na bonusovej cievke.

Priložte bonusový symbol a odštartujte majstrovský závodný bonus. Hra sa presúva na závodnú dosku s 25 políčkami, ktoré ponúkajú rôzne odmeny. Hráči sa pohybujú až o 6 polí za ťah a môžu pristáť na multiplikátore, ktorý vypláca peňažnú odmenu, alebo nitro boost, ktorý ich posúva ďalej po hracej ploche. Na konci pretekov má pozícia hráča za následok inú cenu:

 • Cena za 4. miesto – funkcia sa končí a hráči získajú výhry, ktoré nazbierali počas majstrovského pretekového bonusu.
 • Cena za 3. pozíciu – 4 zatočenia zadarmo sa udeľujú pri každom zatočení aktívnymi divokými pohybmi a na bonusovom valci sa zobrazujú iba multiplikátory.
 • Cena za 2. miesto – udeľujú sa 4 výherné točenia. Výherná kombinácia je zaručená pri každom zatočení, ako aj zaručený multiplikátor na bonusovom valci. Nudge wilds sú aktívne pri každom točení.
 • 1. pozícia – vstup do hry Jackpot Pódium.

Hra Jackpot Podium pozostáva z päťposchodovej pyramídy so svetlom, ktoré sa pohybuje medzi priestormi predtým, ako pristane na jednom. Ak priestor odhalí násobiteľ stávky, udelí sa cena v rozsahu od x7 do x1 000 a funkcia končí. Ak priestor odhalí šípku nahor, svetlo sa presunie na ďalšiu úroveň, kde sú ponúkané väčšie ceny. Na predposlednej úrovni môžu hráči zbierať alebo hrať hazardné hry, aby vyhrali hlavnú cenu vo výške 1 000-násobku vkladu.

Rally 4 Riches: Verdikt

Play’n GO vytvoril ďalší solídny automat, ktorý tentoraz vo svojom jadre ponúka klasické hry 3×3 a zároveň prepracoval túto funkciu, aby ju osviežil. Niektorým sa môže zdať, že používanie symbolov ovocia ako nízkych platov je trochu zbytočné, a možno by bolo lepšie, keby boli nejakým spôsobom spojené s rally.

Nie, že by nejakým spôsobom porušovali dohody; len trčia ako boľavý palec proti prírodnej scenérii a rally obrazom. Pokiaľ ide o snímky, Rally 4 Riches získava bonusový bod alebo dva za pôvodnú tému, pretože existuje len veľmi málo ďalších slotov súvisiacich s rally.

Teraz k časti názvu „bohatstvo“. Bežné hodnoty jednotlivých zatočení nie sú úžasné, 125-násobok pre celú mriežku prémiového symbolu. Napriek tomu je v mixe veľa multiplikátorov, takže nasaďte x10 a pozeráte sa na skvelých 1250x.

Play’n GO zaznamenal maximálny potenciál v oblasti 5 000-násobku vkladu, takže slušné výhry sú určite možné, aj keď ako zvyčajne, maximálne výhry nie sú reálne čísla, o ktoré by ste sa mali snažiť. Iste, vždy existuje šanca, ako sa hovorí, ale v tomto prípade je šanca podľa štatistík z oficiálnych zdrojov menšia ako 1 k miliónu.

Celkovo je Rally 4 Riches ďalším solídnym počinom tímu Play’n GO, ktorý opäť dokázal, že dokáže premeniť vysokokvalitný automat, ako keby o nič nešlo. Pre automobilových nadšencov alebo fanúšikov klasických slotov s modernými funkciami sa oplatí zhodiť jeden alebo dva prevody a pritom sa pevne držať.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil