Reactoonz 2 logo stars-4.8

Hodnotenie: 4.8 / 5

Reactoonz 2

 • D├ítum vydania
  01.10.2020
 • Typ hry
  Slot mrie┼żky 7x7
 • Mobiln├ę
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odpor├║─Źan├Ż prehliada─Ź
 • Rozl├ş┼íenie hry
  16:9
 • Podporovan├í platforma
 • Nest├ílos┼ą
  Vysoká
 • Maxim├ílna expoz├şcia
  x5083
 • Podporovan├Ż OS
Reactoonz 2 image
Hrajte Reactoonz 2 zadarmo
Reactoonz 2 zadarmo

Reactoonz 2: Preh─żad slotov

V┼íetci ob─ż├║ben├ş chytr├íci s├║ sp├Ą┼ą v Reactoonz 2, pokra─Źovan├ş jedn├ęho z najlep┼í├şch mrie┼żkov├Żch slotov PlayÔÇÖn GO. Origin├íl bol senz├íciou, tak┼że sa ve─ża o─Źak├ívalo, ┼że bude nasledova┼ą. Zmeny sa na za─Źiatku nemusia zda┼ą obrovsk├ę, ale s├║ viac ne┼ż dostato─Źn├ę na to, aby sme tieto dve hry vy─Źlenili. Pre jedn├ęho bol pridan├Ż extra meter zberu, modifik├ítori boli preusporiadan├ş a divok├ş maj├║ nieko─żko ┼íikovn├Żch trikov, ktor├ę m├┤┼żu vytiahnu┼ą. Z├íkladom v┼íetk├ęho je frenetick├í aktivita a mil├ę postavy, v─Ćaka ktor├Żm bola prv├í skvel├í. Je to lep┼íie, je to hor┼íie? Pozrime sa.

├Üvodn├Ż poh─żad je upokojuj├║co zn├ímy. Reactoonz 2 si zachov├íva form├ít 7×7, s pomerne oby─Źajn├Żm modr├Żm pozad├şm a svi┼żn├Żm soundtrackom. Prav├í strana obrazovky sa v┼íak zmenila. Teraz s├║ k dispoz├şcii dve zauj├şmav├ę oblasti mera─Źa/nab├şjania, ktor├ę sa o┼żij├║, ke─Ć sa zoskupenie vyhr├í. PlayÔÇÖn GO zvolil pr├şstup k dizajnu ÔÇ×dajte im to ist├ę, ale trochu viacÔÇť.

Reactoonz 2 je mo┼żn├ę hra┼ą na akomko─żvek zariaden├ş od mobilu po stoln├Ż po─Ź├şta─Ź nastaven├şm st├ívok od 20 p/c do ┬ú/ÔéČ 100 na zato─Źenie. ┼átatistiky s├║ dos┼ą podobn├ę Reactoonz, hoci RTP mierne kleslo na 96,2% v predvolenom nastaven├ş. Volatilita zost├íva vysok├í (8/10), tak┼że si hr├í─Źi m├┤┼żu u┼żi┼ą podobne laden├Ż matematick├Ż model ako origin├íl, ─Źo je ur─Źite jeden z vrcholov.

N├ívratnos┼ą je rovnak├Żch 8 ─Źast├ş, ktor├ę tvoria be┼żn├ę symboly tabu─żky v├Żplat. S├║ rozdelen├ę do dvoch skup├şn ÔÇô symboly jedn├ęho oka a symbolu dvoch o─Ź├ş. Hr├í─Źi z├şskaj├║ v├Żhru, ke─Ć sa zhluky piatich alebo viacer├Żch zodpovedaj├║cich symbolov dotkn├║ horizont├ílne alebo vertik├ílne ÔÇô ─Ź├şm sa spust├ş kask├ídov├í funkcia. Zhluky 15+ s├║ najhodnotnej┼íie mo┼żn├ę kombin├ície v rozsahu od 3x do 500x st├ívky. Najvy┼í┼íie platiace poistn├ę tie┼ż dostalo ├║der na hodnote.

Zvy┼ín├ę ┼ítyri symboly s├║ divo─Źiny s r├┤znymi schopnos┼ąami. Najmenej ┼żiadan├í je nenabit├í divo─Źina. Tieto divo─Źiny sa objavuj├║ na kask├ídach, ale samy o sebe netvoria v├Żhry. M├┤┼żu sa v┼íak zmeni┼ą na elektrick├║ divo─Źinu, ke─Ć s├║ ved─ża v├Żhry alebo ke─Ć sa spust├ş expl├│zia divok├Żch p├írov. V┼íetky ostatn├ę divok├ę symboly nahr├ídzaj├║ ak├Żko─żvek platobn├Ż symbol uveden├Ż v ─Ćal┼íej ─Źasti.

Reactoonz 2: Funkcie slotu

Tento bit nemus├ş d├íva┼ą ve─żk├Ż zmysel po pre─Ź├ştan├ş, hoci podstata je jednoduch├í ÔÇô v├ş┼ąazn├ę klastre nap─║┼łaj├║ mera─Źe nabitia, aby spustili v├Ą─Ź┼íie a lep┼íie funkcie. Pozrime sa na detaily.

K─ż├║─Źom k tomu v┼íetk├ęmu je kask├ídov├í funkcia. V├Żhern├ę klastre s├║ odstr├ínen├ę, aby sa nov├ę symboly dostali do medzier, ─Źo vedie k potenci├ílnym ─Ćal┼í├şm v├Żhram. Kask├ídy pokra─Źuj├║ v praskan├ş a nap─║┼łan├ş metrov, k├Żm sa neobjavia ┼żiadni nov├ş v├ş┼ąazi.

Pri ka┼żdom rozto─Źen├ş je n├íhodne vybran├Ż jeden zo symbolov jedn├ęho oka, ktor├Ż kol├ş┼íe. Ak vyhraj├║ kol├şsav├ę symboly, potom sa na jednom z novo uvo─żnen├Żch miest objav├ş elektrick├Ż divok├Ż a z├írove┼ł napln├ş fluktometer. Ke─Ć je tento mera─Ź ├║plne pln├Ż, do siete sa pridaj├║ 1-3 elektrick├ę divo─Źiny. Fluktometer je mo┼żn├ę dobi┼ą viac ako raz, ale po uvo─żnen├ş Gargantoonu sa vypne.

Elektrick├ę divo─Źiny nahr├ídzaj├║ ak├Żko─żvek symbol platby a tie┼ż zapnite Reactoonz. Ak├ęko─żvek nedivok├ę symboly odstr├ínen├ę elektrick├Żm divok├Żm n├íbojom Quantumeter. Ka┼żd├Ż symbol m├í hodnotu jedn├ęho n├íboja. Quantumeter pokra─Źuje v nab├şjan├ş po uvo─żnen├ş Energoonu, ale je deaktivovan├Ż, ak je uvo─żnen├Ż Gargantoon. Nazbierajte 55, 85, 110 alebo 135 n├íbojov, aby ste dosiahli ├║rove┼ł 1, 2, 3 alebo 4. Ka┼żd├í ├║rove┼ł vyd├íva in├║ divo─Źinu:

 • ├Ürove┼ł 1 rozp├║ta ┼ítyri divo─Źiny 1×1 Energoon.
 • ├Ürove┼ł 2 rozp├║ta jeden divok├Ż 2×2 Energoon.
 • ├Ürove┼ł 3 rozp├║ta jednu divo─Źinu 3×3 Gargantoon.
 • ├Ürove┼ł 4 prid├íva n├ísobite─ż x2 pre v┼íetky v├Żhry vr├ítane divo─Źiny Gargantoon.

Ke─Ć 3×3 Gargantoon spust├ş kask├ídu, rozdel├ş sa na dve 2×2 Gargantoon divo─Źiny. Potom, ─Źo spustia kask├ídu, ich vystrieda dev├Ą┼ą 1×1 Gargantoon divo─Źiny.

Po─Źkajte, e┼íte sme neskon─Źili. Ke─Ć s├║ v┼íetky funkcie hotov├ę a v zornom poli zost├ívaj├║ 2 alebo viac elektrick├Żch divok├Żch, spust├ş sa funkcia Wild Pair Explosion. Ak s├║ ved─ża seba 2 elektrick├ę divo─Źiny, v┼íetky symboly, okrem divok├Żch, s├║ z mrie┼żky odstr├ínen├ę. Ak divok├ę symboly nie s├║ ved─ża seba, symboly medzi dvoma z nich, ako aj okolit├ę symboly s├║ zni─Źen├ę (bez divok├Żch). Ak├ęko─żvek odstr├ínen├ę symboly nie s├║ vypl├ícan├ę, ale spoplat┼łuj├║ Quantumeter.

Reactoonz 2: Slot Verdikt

Je to celkom bezpe─Źn├í st├ívka, ┼że fan├║┼íikovia p├┤vodn├ęho slotu Reactoonz alebo nad┼íenci mrie┼żkov├Żch slotov vo v┼íeobecnosti bud├║ ve─żmi nad┼íen├ş z toho, ─Źo PlayÔÇÖn GO navrhol pre pokra─Źovanie. Pre─Ź├ştanie pravidiel v├ís dos┼ą mo┼żno zm├Ątie viac, ako len skr├║ti┼ą Reactoonz 2 a da┼ą si bash. Rovnako ako predt├Żm, po sebe id├║ce v├ş┼ąazstv├í klastrov vytv├íraj├║ st├íle p├┤sobivej┼íie funkcie. Tentokr├ít okolo jeho elektrickej divo─Źiny chcete nabi┼ą ┼ítvor├║rov┼łov├Ż Quantumeter. ─î├şm viac ├║rovn├ş, t├Żm prospe┼ínej┼íie veci bud├║. Urobte si uk├í┼żku a v┼íetko by malo by┼ą dostato─Źne jasn├ę.

Nie je to zmena paradigmy, ale zmenilo sa dos┼ą na to, aby Reactoonz 2 z├şskal in├Ż pocit. Potenci├íl bol tie┼ż mierne nav├Ż┼íen├Ż a teraz dosahuje maxim├ílne 5 083-n├ísobok vkladu. Nie je to mas├şvna aktualiz├ícia v porovnan├ş s prvou, ale hej, epick├ę v├ş┼ąazstvo, ak by ste dostali zvierat├í na t├║to ├║rove┼ł. Hra je st├íle o svojich tvoroch, ktor├ę zost├ívaj├║ super sympatick├ę. Sp├┤sob, ak├Żm sa leskn├║ a tras├║, ke─Ć ich zasiahne blesk, je z├íbavn├Ż, v─Ćaka ─Źomu bude pokra─Źovanie tak├ę o─Źaruj├║ce ako kedyko─żvek predt├Żm. E┼íte d├┤le┼żitej┼íie je, ┼że Reactoonz 2 m├í rovnak├║ vysoko presved─Źiv├║ hru ÔÇô akon├íhle zist├şte, ─Źo sa sakra deje.

Celkovo je Reactoonz 2 rovnako ment├ílny, ak nie e┼íte viac, ako origin├íl. Ke─Ć sa spustia funkcie, je to, akoby ste zap├ílili v┼íetky svoje oh┼łostroje naraz. Reactoonz 2 je d├┤stojn├Żm pokra─Źovan├şm jedn├ęho z najpopul├írnej┼í├şch automatov Play’n GO, ale je nepravdepodobn├ę, ┼że bude ma┼ą rovnak├Ż vplyv. Je to trochu pr├şli┼í podobn├ę prv├ęmu, aby vyvolalo rovnak├Ż dojem z pr├şlivovej vlny, ale bez oh─żadu na to je st├íle nesmierne z├íbavn├ę.

Na na┼íom webe si m├┤┼żete zadarmo vysk├║┼ía┼ą viac ako 100 r├┤znych kas├şnov├Żch hier

V├Ą─Ź┼íina v├Żvoj├írov softv├ęru pre kas├şna dod├íva svojim hr├ím ├║vodn├Ż re┼żim, ktor├Ż d├íva hr├í─Źom mo┼żnos┼ą vysk├║┼ía┼ą si automaty zadarmo. Praktick├Ż re┼żim nevy┼żaduje registr├íciu a doplnenie ├║─Źtu, preto┼że st├ívky s├║ uzatv├íran├ę s podmiene─Źn├Żmi kreditmi. Demo verzie automatov v online kas├şnach s├║ teda ur─Źen├ę pre hr├í─Źov, ktor├ş si hru najsk├┤r vyhodnotia a porozumej├║ jej pravidl├ím. Rovnak├║ pr├şle┼żitos┼ą maj├║ n├ív┼ítevn├şci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil