Reactoonz 2 logo stars-4.8

Hodnotenie: 4.8 / 5

Reactoonz 2

 • Dátum vydania
  01.10.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 7x7
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x5083
 • Podporovaný OS
Reactoonz 2 image
Hrajte Reactoonz 2 zadarmo
Reactoonz 2 zadarmo

Reactoonz 2: Prehľad slotov

Všetci obľúbení chytráci sú späť v Reactoonz 2, pokračovaní jedného z najlepších mriežkových slotov Play’n GO. Originál bol senzáciou, takže sa veľa očakávalo, že bude nasledovať. Zmeny sa na začiatku nemusia zdať obrovské, ale sú viac než dostatočné na to, aby sme tieto dve hry vyčlenili. Pre jedného bol pridaný extra meter zberu, modifikátori boli preusporiadaní a divokí majú niekoľko šikovných trikov, ktoré môžu vytiahnuť. Základom všetkého je frenetická aktivita a milé postavy, vďaka ktorým bola prvá skvelá. Je to lepšie, je to horšie? Pozrime sa.

Úvodný pohľad je upokojujúco známy. Reactoonz 2 si zachováva formát 7×7, s pomerne obyčajným modrým pozadím a svižným soundtrackom. Pravá strana obrazovky sa však zmenila. Teraz sú k dispozícii dve zaujímavé oblasti merača/nabíjania, ktoré sa ožijú, keď sa zoskupenie vyhrá. Play’n GO zvolil prístup k dizajnu „dajte im to isté, ale trochu viac“.

Reactoonz 2 je možné hrať na akomkoľvek zariadení od mobilu po stolný počítač nastavením stávok od 20 p/c do £/€ 100 na zatočenie. Štatistiky sú dosť podobné Reactoonz, hoci RTP mierne kleslo na 96,2% v predvolenom nastavení. Volatilita zostáva vysoká (8/10), takže si hráči môžu užiť podobne ladený matematický model ako originál, čo je určite jeden z vrcholov.

Návratnosť je rovnakých 8 častí, ktoré tvoria bežné symboly tabuľky výplat. Sú rozdelené do dvoch skupín – symboly jedného oka a symbolu dvoch očí. Hráči získajú výhru, keď sa zhluky piatich alebo viacerých zodpovedajúcich symbolov dotknú horizontálne alebo vertikálne – čím sa spustí kaskádová funkcia. Zhluky 15+ sú najhodnotnejšie možné kombinácie v rozsahu od 3x do 500x stávky. Najvyššie platiace poistné tiež dostalo úder na hodnote.

Zvyšné štyri symboly sú divočiny s rôznymi schopnosťami. Najmenej žiadaná je nenabitá divočina. Tieto divočiny sa objavujú na kaskádach, ale samy o sebe netvoria výhry. Môžu sa však zmeniť na elektrickú divočinu, keď sú vedľa výhry alebo keď sa spustí explózia divokých párov. Všetky ostatné divoké symboly nahrádzajú akýkoľvek platobný symbol uvedený v ďalšej časti.

Reactoonz 2: Funkcie slotu

Tento bit nemusí dávať veľký zmysel po prečítaní, hoci podstata je jednoduchá – víťazné klastre napĺňajú merače nabitia, aby spustili väčšie a lepšie funkcie. Pozrime sa na detaily.

Kľúčom k tomu všetkému je kaskádová funkcia. Výherné klastre sú odstránené, aby sa nové symboly dostali do medzier, čo vedie k potenciálnym ďalším výhram. Kaskády pokračujú v praskaní a napĺňaní metrov, kým sa neobjavia žiadni noví víťazi.

Pri každom roztočení je náhodne vybraný jeden zo symbolov jedného oka, ktorý kolíše. Ak vyhrajú kolísavé symboly, potom sa na jednom z novo uvoľnených miest objaví elektrický divoký a zároveň naplní fluktometer. Keď je tento merač úplne plný, do siete sa pridajú 1-3 elektrické divočiny. Fluktometer je možné dobiť viac ako raz, ale po uvoľnení Gargantoonu sa vypne.

Elektrické divočiny nahrádzajú akýkoľvek symbol platby a tiež zapnite Reactoonz. Akékoľvek nedivoké symboly odstránené elektrickým divokým nábojom Quantumeter. Každý symbol má hodnotu jedného náboja. Quantumeter pokračuje v nabíjaní po uvoľnení Energoonu, ale je deaktivovaný, ak je uvoľnený Gargantoon. Nazbierajte 55, 85, 110 alebo 135 nábojov, aby ste dosiahli úroveň 1, 2, 3 alebo 4. Každá úroveň vydáva inú divočinu:

 • Úroveň 1 rozpúta štyri divočiny 1×1 Energoon.
 • Úroveň 2 rozpúta jeden divoký 2×2 Energoon.
 • Úroveň 3 rozpúta jednu divočinu 3×3 Gargantoon.
 • Úroveň 4 pridáva násobiteľ x2 pre všetky výhry vrátane divočiny Gargantoon.

Keď 3×3 Gargantoon spustí kaskádu, rozdelí sa na dve 2×2 Gargantoon divočiny. Potom, čo spustia kaskádu, ich vystrieda deväť 1×1 Gargantoon divočiny.

Počkajte, ešte sme neskončili. Keď sú všetky funkcie hotové a v zornom poli zostávajú 2 alebo viac elektrických divokých, spustí sa funkcia Wild Pair Explosion. Ak sú vedľa seba 2 elektrické divočiny, všetky symboly, okrem divokých, sú z mriežky odstránené. Ak divoké symboly nie sú vedľa seba, symboly medzi dvoma z nich, ako aj okolité symboly sú zničené (bez divokých). Akékoľvek odstránené symboly nie sú vyplácané, ale spoplatňujú Quantumeter.

Reactoonz 2: Slot Verdikt

Je to celkom bezpečná stávka, že fanúšikovia pôvodného slotu Reactoonz alebo nadšenci mriežkových slotov vo všeobecnosti budú veľmi nadšení z toho, čo Play’n GO navrhol pre pokračovanie. Prečítanie pravidiel vás dosť možno zmätie viac, ako len skrútiť Reactoonz 2 a dať si bash. Rovnako ako predtým, po sebe idúce víťazstvá klastrov vytvárajú stále pôsobivejšie funkcie. Tentokrát okolo jeho elektrickej divočiny chcete nabiť štvorúrovňový Quantumeter. Čím viac úrovní, tým prospešnejšie veci budú. Urobte si ukážku a všetko by malo byť dostatočne jasné.

Nie je to zmena paradigmy, ale zmenilo sa dosť na to, aby Reactoonz 2 získal iný pocit. Potenciál bol tiež mierne navýšený a teraz dosahuje maximálne 5 083-násobok vkladu. Nie je to masívna aktualizácia v porovnaní s prvou, ale hej, epické víťazstvo, ak by ste dostali zvieratá na túto úroveň. Hra je stále o svojich tvoroch, ktoré zostávajú super sympatické. Spôsob, akým sa lesknú a trasú, keď ich zasiahne blesk, je zábavný, vďaka čomu bude pokračovanie také očarujúce ako kedykoľvek predtým. Ešte dôležitejšie je, že Reactoonz 2 má rovnakú vysoko presvedčivú hru – akonáhle zistíte, čo sa sakra deje.

Celkovo je Reactoonz 2 rovnako mentálny, ak nie ešte viac, ako originál. Keď sa spustia funkcie, je to, akoby ste zapálili všetky svoje ohňostroje naraz. Reactoonz 2 je dôstojným pokračovaním jedného z najpopulárnejších automatov Play’n GO, ale je nepravdepodobné, že bude mať rovnaký vplyv. Je to trochu príliš podobné prvému, aby vyvolalo rovnaký dojem z prílivovej vlny, ale bez ohľadu na to je stále nesmierne zábavné.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil