Red Riding Hood logo stars-3.9

Hodnotenie: 3.9 / 5

Red Riding Hood

 • Dátum vydania
  18.10.2016
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.33%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Nízka/Stredná
 • Maximálna expozícia
  x400
 • Podporovaný OS
Red Riding Hood image
Hrajte Red Riding Hood zadarmo
Red Riding Hood zadarmo

Úvod

Fairytale Legends Red Riding Hood vyvinula spoločnosť NetEnt, ktorá už mnoho rokov poskytuje hry pre priemysel online kasín. Sloty NetEnt sú zvyčajne spoľahlivé z hľadiska hodnoty zábavy. Tu opäť navštívili územie, vďaka ktorému sa ich slot Fairytale Legends: Mirror Mirror stal tak populárnym u ďalšieho príbehu o nebezpečenstve. NetEnt sa určite pokúsil zahrnúť veľa zaujímavých doplnkov a je vždy príjemné stretnúť sa s automatom s divokými funkciami, bonusovými hrami a zatočeniami zadarmo.

Fairytale Legends Red Riding Hood používa štandardnú mriežku 5×3 s 20 výhernými líniami. Minimálna veľkosť mince je 0,01 a maximálna 1,00. Minimálna veľkosť stávky na líniu je 0,20 a maximálna 200. Je tu 10 symbolov, logo FL, štít, kľúč, ruža a kniha, potom súperia hracie karty od esa po 10. Červená čiapočka je divočina.

Téma, grafika a soundtrack

Je známe, že je ťažké urobiť niečo nové z takýchto známych príbehov, pretože všetci máme v mysli také silné obrázky, ale NetEnt nám ponúkol skutočne desivú prechádzku lesom, aj keď Čiapočka vždy vyzerá maximálne sebavedome a veselo. . Priehľadné kotúče nám umožňujú vidieť kresbu na pozadí a symboly sú pekne prezentované.

Najzábavnejšou funkciou je hra Beware the Wolf, kde sa čiapočka čapuje po kľukatej cestičke, preskakuje nášľapné kamene a zakráda sa popri vlčici, ktorá sa skrýva v rôznych kríkoch, až nakoniec vyskočí a zožerie ju, pričom vám zanechá vaše výhry.

Bonusové funkcie rozprávkových legiend Červenej čiapočky

Táto náhodná funkcia sa aktivuje, ak v základnej hre nie je žiadna výhra. Po zatočení sa náhodne vyberie symbol zo symbolov strednej výhry na valcoch. Ostatné symboly, počnúc symbolmi nízkej výhry, sa zmenia na vybraný symbol, kým nezískate výhru.

Táto náhodná funkcia sa aktivuje, ak v základnej hre nie je žiadna výhra. Po zatočení sa náhodne vyberie symbol zo symbolov strednej výhry na valcoch. Ostatné symboly, počnúc symbolmi nízkej výhry, sa zmenia na vybraný symbol, kým nezískate výhru.

Recenzia rozprávkových legiend Červenej čiapočky: Náš verdikt

NetEnt odviedol dobrú prácu pri prepracovaní starodávneho príbehu a urobil to aj so zlým zmyslom pre humor. Sedem bonusových funkcií vrátane virtuálnej stolovej hry je toľko, koľko by ktokoľvek mohol očakávať, takže hoci výplata nie je enormná, v hre je zábava.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Ochrannú známku / licenciu Fairytale Legends Red Riding Hood vlastní Net Ent. Táto stránka nie je podporovaná spoločnosťou Net Ent.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil