Reef Raider logo stars-4.3

Hodnotenie: 4.3 / 5

Reef Raider

 • Dátum vydania
  12.08.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 7x7
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.1%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x850
 • Podporovaný OS
Reef Raider image
Hrajte Reef Raider zadarmo
Reef Raider zadarmo

Ako hrať slot Reef Raider™

Vyberte si svoj vklad a roztočte valce, aby ste mohli hrať hru. Minimálne 5 susedných symbolov udeľuje klastrovú výhru, ktorá následne spúšťa funkciu Avalanche™. „Cesta pokladu“ je ústredným prvkom hry: táto cesta pozostáva z 15 „metrových tyčí“. Tieto pruhy sa spočiatku neúčtujú, ale vždy, keď je Clam Wild odstránený z hracej plochy z dôvodu víťazstva v klastri, účtuje sa 1 pruh merača Treasure Trail. Reef Raider sa pohybuje po ceste pokladu, keď sa jeho meracie tyče nabíjajú. 15 alebo viac nabitých ukazovateľov Treasure Trail vás zavedie do bezplatných zatočení. Reef Raider sa pohybuje po ceste za pokladom, keď sa nabíja. Funkcie na každom zo štyroch bodov trasy sa aktivujú, keď Reef Raider dorazí do tohto bodu pozdĺž trasy. Mušle predstavujú symboly s nižšími platmi, zatiaľ čo drahokamy sú symboly s vyšším platom.

Vlastnosti

Druhy divočiny

V hre sú dva typy divokých symbolov: symboly Wild Coin a symboly Clam Wild. Divoké striedanie vypláca najvyššiu možnú výhernú kombináciu.

Divoký symbol škeble

Ak výherný klaster obsahuje aspoň 3 symboly strednej výhry alebo nízkej výhry, po vyhodnotení klastrovej výhry a odstránení z hracej plochy sa namiesto jedného z odstránených symbolov strednej výhry alebo nízkej výhry pred Avalanche objaví symbol Clam Wild.

Symbol divokej mince

Symboly divokých mincí sa môžu objaviť na valcoch v hlavnej hre a vo Free Spins, keď je aktivovaná funkcia Random Wilds alebo Cannon Blast.

Multiplikátory

Násobiteľ Symboly, ktoré pristanú vodorovne alebo zvisle vedľa výherného zoskupenia, vynásobia túto výhru svojou hodnotou: x2, x3, x5 alebo x50.

Zatočenia zadarmo a bonusy

Funkcia poklesu kotvy

3 nabité tyče ocenia funkciu Anchor Drop. Keď je táto funkcia aktivovaná v hlavnej hre alebo vo Free Spins, náhodne sa vyberú 1 až 3 rôzne symboly nízkej výhry. A všetky zodpovedajúce symboly sú odstránené z hracej plochy.

Funkcia Random Wilds

6 nabitých tyčí udeľuje funkciu Random Wilds. Keď je aktivovaná funkcia Random Wilds, na valcoch je náhodne umiestnených 4 až 8 symbolov Wild Coin.

Funkcia Mystery Chest

9 nabitých tyčiniek udeľuje funkciu Tajomná truhlica. Keď je funkcia Mystery Chest aktivovaná v hlavnej hre alebo vo Free Spins, 2 až 16 symbolov strednej výhry a nízkej výhry na valcoch sa nahradí symbolmi Mystery. Po aktivácii funkcie sa odhalia všetky symboly Mystery a vyhodnotia sa potenciálne výhry klastra.

Funkcia Cannon Blast

12 nabitých tyčí udeľuje funkciu Cannon Blast. Keď je táto funkcia aktivovaná, náhodný symbol na valcoch sa odstráni z hracej plochy spolu so všetkými symbolmi strednej a nízkej výhry v rovnakom riadku a stĺpci ako zvolený symbol. Symboly Clam Wild, symboly Wild Coin a multiplikátorové symboly nie je možné odstrániť vo funkcii Canon Blast.

Mystery Overlay a Free Spins

V hlavnej hre 15 alebo viac nabitých ukazovateľov Treasure Trail udeľuje roztočenia zadarmo a každé ďalšie 3 nabité pruhy udeľuje 2 ďalšie bezplatné zatočenia. V rámci bezplatných zatočení 15 nabitých pruhov udeľuje 1 ďalšie bezplatné zatočenie a každé ďalšie 3 nabité pruhy udeľuje 1 ďalšie bezplatné zatočenia.

Keď zadáte Free Spins, aktivuje sa funkcia Mystery Overlay a na valcoch sa objaví 5 Mystery symbolov: 1 v strede hracej plochy a 4 ďalšie na pozíciách horizontálne a vertikálne vedľa stredu.

Potom sa odhalia symboly Mystery, aby vytvorili výherný zhluk symbolov nízkej alebo strednej výhry. Pozícia počiatočného zhluku symbolov Mystery sa môže náhodne objaviť na valcoch. Ak dodatočný mysteriózny symbol horizontálne alebo vertikálne susedí s jednou z pozícií počiatočného klastra mysterióznych symbolov, pozícia dodatočného mysteriózneho symbolu sa stane súčasťou klastra, kým sa neskončia bezplatné točenia. Zatočenia zadarmo sa skončia, keď počítadlo roztočení zadarmo dosiahne 0.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil