Reel Rush 2 logo stars-4.5

Hodnotenie: 4.5 / 5

Reel Rush 2

 • Dátum vydania
  07.11.2019
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x5
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  95.53%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná/Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x500
 • Podporovaný OS
Reel Rush 2 image
Hrajte Reel Rush 2 zadarmo
Reel Rush 2 zadarmo

Sústreďte sa na Hru

Reel Rush 2™ je hra s rýchlym tempom a strednou a vysokou volatilitou s 5 valcami s až 3125 stávkovými spôsobmi. Hra obsahuje divoké substitúcie, náhodné funkcie, opätovné zatočenia, zatočenia zadarmo a super zatočenia zadarmo.

Reel Rush 2™ si požičiava prvky z mechaník inšpirovaných sociálnymi hrami a vyzerá a pôsobí ako sociálna aplikácia! Je to adrenalínové šialenstvo nabité funkciami – hra obsahuje najmenej 8 náhodných funkcií a 2 rôzne hry s bezplatnými zatočeniami (jedna s rastúcim multiplikátorom), všetky skombinované v dokonalej synchronizácii a podané zábavným a farebným spôsobom.

Po získaní bezplatných zatočení sú hráčom ponúknuté 3 možnosti: Kúpiť super žetóny, staviť na všetky super žetóny alebo hrať bezplatné zatočenia. To dáva hráčom určitý stupeň rozhodovania, ktorý vnáša do hry prvok stratégie a spája šance so stratégiou a vytvára skutočne zábavný zážitok.

Reel Rush 2™ prevzal najlepšie časti prvej hry a pridal množstvo doplnkov zábavným a zábavným spôsobom. Náhodné funkcie sú kombinované, aby vytvorili dokonalú rovnováhu neustálej akcie v šialenom tempe: čokoľvek sa môže stať! Faktor vysokej zábavy robí hru príťažlivou pre príležitostných hráčov, ale s hlavnou cenou 25 000-násobku vášho vkladu má automat potenciál prilákať lovcov jackpotov, ako aj nadšencov videohier.

Grafika a zvuk

Hra je zábavná, temperamentná a nápaditá, s videohrou, nadpozemským nádychom. Symboly sú štylizované, kubické zobrazenia ovocia. V skutočnosti je celý herný svet štylizovaný.

Šťavnaté cukríky, ovocie v tvare kocky a hviezdne divočiny… To všetko je tam zabalené. Ako vždy v kasínových hrách NetEnt, grafika je prepojená so zvukom, aby vytvorila pohlcujúci zážitok. Budete sa chcieť ponoriť a preskúmať svet!

Zvuk je dosť ťažké opísať – spev vtákov zmiešaný s chytľavou, melodickou melódiou. Je to vhodný snový sprievod k hre samotnej.

Pravidlá stávkovania

Hra ponúka 5 valcov, 5 riadkov, 45 – 3125 spôsobov stávok, 1-10 predvolených úrovní stávok, s predvolenými hodnotami mincí 0,01 €, 0,02 €, 0,05 €, 0,1 € a 0,2 €. Predvolené minimálne a maximálne stávky sú 0,2 EUR a 40 EUR. Minimálne hodnoty bezplatného kola sú Stávková úroveň 1, 45 stávkových spôsobov a hodnota mince 0,01 € (cena 0,2 €).

Hrateľnosť

Reel Rush 2 je rýchly a bohatý na funkcie… veľmi bohatý na funkcie. Druhá šanca, Block Breaker, Random Wilds, Symbol Multiplier, Symbol Upgrade, Extra Free Spins, Extra Super Tokeny, Multiplikátor Boost, Free Spins a Super Free Spins… povedali sme vám, že je to bohaté na funkcie!

Urobme si krátku prehliadku týchto funkcií. Prvá vec, ktorú by ste si mali všimnúť, sú vlakové koľaje, ktoré prechádzajú okolo kotúčov. Na týchto vlakových tratiach sa môžu kedykoľvek objaviť náhodné prvky… Nikdy neviete, čo dostanete!

Vo funkcii Druhá šanca sa valce znovu roztočia zakaždým, keď získate výhru v hlavnej hre. Funkcia Block Breaker odomkne 2 alebo 4 bloky. Keď sa to stane, plocha kotúča sa zväčší. Funkcia Random Wilds rozsype na valce 1, 2 alebo 3 symboly Wild. Ak náhodný symbol spustí násobiteľ, znamená to, že ste aktivovali funkciu násobenia symbolov. Funkcia Aktualizácia symbolov premení vybraný symbol na najbližší vyšší platobný symbol – podľa tabuľky výplat. Extra bezplatné zatočenia ponúkajú extra bezplatné zatočenia. Extra super tokeny – s touto funkciou sa do počítadla super tokenov pridá viac tokenov. Multiplikátor Boost je funkcia, ktorá zvyšuje progresívny multiplikátor o 1.

Zatočenia zadarmo

Odomknite celú hraciu plochu a zobrazí sa obrazovka Free Spins. Tu máte tri možnosti: kúpiť super žetóny, hazardovať so super žetónmi alebo len pokračovať a začať roztočenia zadarmo!

Zakaždým, keď sa blok odomkne, získate nejaké tokeny navyše. 2 000 žetónov vás prenesie priamo do Super bezplatných zatočení.

V Super Free Spins sa všetky výhry násobia progresívnym metrom na pravej strane hracej plochy.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil