Rich Wilde and the Amulet of Dead logo stars-4.4

Hodnotenie: 4.4 / 5

Rich Wilde and the Amulet of Dead

 • Dátum vydania
  01.04.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.29%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x2500
 • Podporovaný OS
Rich Wilde and the Amulet of Dead image
Hrajte Rich Wilde and the Amulet of Dead zadarmo
Rich Wilde and the Amulet of Dead zadarmo

Rich Wilde and the Amulet of Dead: Prehľad slotu

Jeho dcéra Cat možno chvíľu žiarila v centre pozornosti, ale teraz je otec späť v úplne novom dobrodružstve. Hovoríme úplne nový, no automat, ktorý využíva rozširujúcu sa bonusovú hru so špeciálnymi symbolmi v egyptskom prostredí, nie je práve flirtovaním na okraji experimentálneho dizajnu. Play’n GO však nie je ničím, ak nie kreatívnym, a Rich Wilde má vo svojej archeologickej taške dva alebo tri triky, ako získať hráčov v hre Rich Wilde a Amulet of Dead.

Chrámy Abu Simbel sú jedny z najúžasnejších stavieb, ktoré po sebe zanechali starí Egypťania. Vysekajte do skaly; ikonické rytiny predstavujú obrovské kamenné božstvá a faraónov. Play’n GO explicitne nereprodukuje tento obrázok, ale je to v podstate to, čo tu máme na pozadí 5-valcovej hernej oblasti s 10 výhernými líniami. Je to obrázok, ktorý v slotoch často nevidíte a je príjemným oddychom od pyramíd, chrámov alebo Nílu. Zvyšok hry vyzerá veľmi podobne ako Book of Dead, čím sa Rich Wilde a Amulet of Dead pekne vracajú k megahitu Play’n GO.

V súlade s tradíciou je Rich Wilde and the Amulet of Dead prchavá hra, aj keď nie taká vysoká, ako by ste mohli očakávať, a získala hodnotenie 7 z 10. Konfigurácie RTP sú ako vždy variabilné, takže hľadajte najoptimálnejšiu verziu s hodnotou 96,29 % – čo je o niečo viac ako Book of Dead pre každého, kto by to chcel vedieť. Rich Wilde a amulet mŕtvych, optimalizované na točenie na akomkoľvek zariadení, ponúkajú možnosti stávok od 1 p/c do £/€ 100 za točenie. Stávky za 1 cent nie sú preklepom, pretože hráči sa môžu rozhodnúť použiť 1 až 10 výherných línií, aby si užili zábavu alebo natiahli svoj bankroll.

Výhry dosiahnuté, keď sa z valca úplne vľavo zoradia aspoň 3 nízke platy alebo 2 vysoké platy. Čo sa týka výplatnej tabuľky, väčšina symbolov bude rozpoznaná ako tie, ktoré sa nachádzajú v pôvodnej Knihe mŕtvych. To znamená, že dostaneme 10 až A kráľovských členov v egyptskom štýle na nízkej úrovni, zatiaľ čo prémie pozostávajú z egyptských artefaktov a božstiev v hodnote 17,5 až 100-násobku vášho vkladu na líniu 5 (keď je aktívnych 10 výherných línií), čo vedie k slušnému dostatok víťazstiev na celú obrazovku.

Rich Wilde and the Amulet of Dead: Funkcie automatu

Dávajte pozor na Thothove divočiny, ktoré sa objavujú iba na valcoch 2, 3 alebo 4, prípadne môžu pristáť nahromadené. Keď sú Thoth Wilds nahromadené, spúšťajú Thothov multiplikátor. Tu 1, 2 alebo 3 plne naskladané Thoth Wilds aktivujú násobiteľ 2x, 3x alebo 5x. Aktivované Thoth multiplikátory sa aplikujú na všetky výhry v spúšťacom roztočení. Thoth multiplikátory sú k dispozícii v základnej hre, ako aj bezplatné zatočenia a ich hodnoty sa aplikujú na všetky výhry typu scatter.

Na ľubovoľnom valci sa objaví rozptyl amuletu v hodnote až 100-násobku stávky na líniu 5. Je tiež divoký a nahrádza akýkoľvek bežný výplatný symbol na dokončenie výhry. Pristátie 3 alebo viacerých amuletov tiež odmeňuje 10 bezplatných zatočení, ktoré odomknú bonusovú hru. Pred spustením bezplatných zatočení sa náhodne vyberie jeden z výplatných symbolov, ktorý bude špeciálnym rozširujúcim symbolom počas trvania bezplatných zatočení.

Ak je po každom vyhodnotení výplaty v bonusovom kole dostatok špeciálnych symbolov na vytvorenie výhry, rozšíria sa tak, aby pokryli všetky pozície na ich valcoch. Špeciálne symboly sa nemusia objavovať vedľa seba, aby viedli k výhernej kombinácii alebo aby začali od valca 1. Okrem toho môžu plne naskladané Thoth Wilds nahradiť špeciálny rozširujúci symbol na vytvorenie výhernej kombinácie. 10 bezplatných zatočení sa spustí vždy, keď 3 alebo viac amuletov rozhádže krajinu.

Nakoniec, hráči, ktorí nevedia povedať nie pramici, môžu tiež dostať šancu spustiť funkciu hazardu. Tu uhádnutie správnej farby alebo farby skrytej karty zoštvornásobí alebo zdvojnásobí výhru. Hazardné kolá je možné hrať až 5-krát za sebou.

Rich Wilde and the Amulet of Dead: Verdikt slotu

Play’n GO zaistilo, že Rich Wilde a Amulet of Dead majú všetko, čo by mal herný automat „kniha“ mať – rozšírenie špeciálnych symbolov, divoký/rozptylový a veľké výhry na celej obrazovke. Má však aj niekoľko vecí, ktoré väčšina „knihových“ slotov nemá, čo posúva Richa Wilda a Amulet of Dead do vyšších vrstiev tohto typu hier.

Variabilné výherné línie nie sú v dnešnej dobe na začiatok také bežné, aj keď sa ešte len uvidí, koľko hráčov sa rozhodne použiť menej ako celých 10. Napriek tomu nezaškodí mať možnosti a to, čo sa stalo známym ako „Teória jednej línie“, sa v komunite kasín stalo veľmi populárnym. Thor Wilds/Multipliers tiež pridávajú štipku ďalšieho vzrušenia do základnej hry a tiež točenia zadarmo, pretože ich kôpky nahrádzajú špeciálne symboly. Je ťažké vymyslieť veľa „knihových“ slotov, ktoré to ich divočine umožňujú.

Nakoniec, Rich Wilde and the Amulet of Dead neprináša na stôl veľa nového a dokonca aj jeho jediná skutočne výnimočná funkcia, nastaviteľné výherné línie, už možno nájsť v niekoľkých ďalších automatoch Play’n GO. ako Pimped a Cats & Cash. Rovnako ako “Megaways” v akejkoľvek hre, jediná vec, ktorá robí Amulet of Dead skutočne zaujímavým, je značka Rich Wilde, okrem toho, že tu ponúkané zvraty alebo variácie nie sú ničím, čo by vás príliš vzrušovalo.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil