Rich Wilde and the Shield of Athena logo stars-4.7

Hodnotenie: 4.5 / 5

Rich Wilde and the Shield of Athena

 • Dátum vydania
  28.05.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.25%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x10000
 • Podporovaný OS
Rich Wilde and the Shield of Athena image
Hrajte Rich Wilde and the Shield of Athena zadarmo
Rich Wilde and the Shield of Athena zadarmo

Rich Wilde and the Shield of Athena: Prehľad

Rich Wilde sa ukázal ako mimoriadne úspešná franšíza pre švédskeho vývojára Play’n GO. Piaty diel vidí bádateľa odhaľovať tajomstvá Atlantídy v Rich Wilde a štíte Atény. Zdá sa, že Aténa používala špeciálny štít nazývaný Aegis, ktorý niekedy požičiavala svojim obľúbeným patrónom.

Najznámejší je diskutabilný Perseus, ktorý použil štít, aby sa vyhol priamemu pohľadu na Medúzin smrtiaci pohľad. Jeho víťazstvo je možno dôvodom, prečo je na štíte zobrazená Gorgona s hadími vlasmi. Aké by mohli byť ďalšie sily štítu, je zahalené rúškom tajomstva. Možno ich po Richovi na jeho ceste môžeme odhaliť.

V Shield of Athena sa hráči nespoja len s prieskumníkom s oceľovými očami. Tentokrát sa k nám pridáva aj jeho dcéra Cat Wilde, ktorá je akýmsi mixom medzi Jennifer Anniston a Larou Croft. Úprimne povedané, zdá sa, že je príliš stará na to, aby bola Richovou (ktorá, ako sa zdá, zostarla s pôvabom), dcérou, ale to je koniec koncov poetická licencia.

Po kaskádovom mriežkovom formáte Tome of Madness sa Rich vrátil ku konvenčnejšiemu nastaveniu pomocou 5 valcov, 3 riadkov a 10 pevných výherných línií. V tomto zmysle je toto pravdepodobne najbližšie k skutočnému pokračovaniu Knihy mŕtvych. Okolo mriežky sú stĺpy v gréckom štýle, zatiaľ čo do pozadia steká množstvo vody. Je to zadumaná scéna, ktorej zodpovedá iba Richov hlboko zadumaný pohľad. Vyberte si stávku od 10 p/c do 100 £/€, aby ste mohli začať s hĺbkovým potápaním.

Pravidlá sú jednoduché, na výhernú líniu umiestnite tri zodpovedajúce symboly zľava doprava, aby ste získali cenu. Použité symboly sú rovnako dobre nakreslené ako zvyšok scenérie, rozdelené na 5 nízkych a 4 vysoké platy. Nízke platy môžu byť bežné 10-A royals, ale sú krásne vytvorené z kameňa ponoreného do farebného efektu. Vysoké platy sú ešte lákavejšie a zahŕňajú zlatú sovu, prívesok odvahy, prsteň múdrosti, helmu Atény a štít Atény.

Hodnoty sú masívne s 5 štandardnými štítmi na výplatnej línii v hodnote značne 500-násobku vkladu – dvojnásobok, keď sa zmení na Divoký štít. Bohatý je obyčajný divoch a má hodnotu 1000-násobku stávky, keď sa ich päť objaví na rade. Divoké symboly môžu nahradiť akýkoľvek platobný symbol a pomôcť tak získať viac výhercov.

Hráči, ktorí majú radi základné hranie s bičovaním volatility, to nájdu v Shield of Athena. Play’n GO ohodnotil volatilitu na 10/10, takže takmer tak vysoko, ako sa len dá, vytvára účinnú kombináciu so zvyškom herných prvkov. Žiadne výhrady voči RTP hodnotenému 96,25 % pri predvolenom nastavení. RTP sa však dá znížiť, takže rýchle prezeranie tabuľky výplat, aby ste si veci objasnili, je nutnosťou.

Rich Wilde and the Shield of Athena: Vlastnosti

Táto sekcia je o opakovaných a bezplatných zatočeniach, ktoré fungujú efektívne samostatne alebo v tandeme. Prvým je funkcia Medusa Respin, ktorá sa môže aktivovať pri akomkoľvek roztočení, ak na valcoch pristane divoký štít Atheny. Po spustení je jeden respin ocenený štandardným symbolom Athénskeho štítu, ktorý sa teraz mení na divočinu.

Počas opakovania sú všetky symboly Shield of Athena plus všetky výherné symboly držané na svojom mieste. Ak sa objavia ďalšie štíty alebo výherné symboly, sú tiež uzamknuté a valce sa znova roztočia. Opätovné točenia pokračujú, až kým už nezmiznú žiadne symboly Shield of Athena alebo výherné symboly, kedy sa vyplácajú výhry. A posledný bod, všetky prípady Rich Wilde wilds alebo Cat Wilde scatters sa premenia na Wild Shields.

Teraz sa Medusa Respin objavuje aj v druhej funkcii – Medusa’s Gaze Free Spins. Na rozdiel od rozprávkovej knihy Medúza, ktorá premenila hrdinov na kameň, je táto oveľa žiadanejšia. Spustí sa, keď 3, 4 alebo 5 rozptylov Cat Wilde udelí 10, 12 alebo 15 zatočení bez pohľadu Medusa. Tu budete ťažiť z toho, že Medusa Respin zostane vždy aktívny počas celej funkcie. Funkciu je tiež možné spúšťať na neurčito, takže 3, 4, 5, rozptyly, udeľujú ďalších 10, 12 alebo 15 bezplatných zatočení.

Rich Wilde and the Shield of Athena: Verdikt

Riche Wilde and the Shield of Athena je naozaj dobre spracovaný automat. Nerobí nič mimoriadne prevratné, ale všetko, čo robí, bolo skvele spracované a dokonale spája každý prvok – od vysokokvalitnej grafiky až po výplatnú tabuľku a vynikajúce funkcie. Hra môže byť zmiešaná iba s dvoma funkciami, ale môžu sa rozzúriť, najmä Medusa Respins, keď nahromadia hromady Wild Shields.

Po trapasoch s mriežkovým slotom z predchádzajúceho dielu je Shield of Athena skôr návratom ku koreňom v štýle Book of Dead. Hra je priamočiara, využíva tradičné nastavenie a poskytuje množstvo výherných príležitostí s maximálnymi výhrami až 10 000-násobku možného vkladu.

Nazvať Shield of Athena jedným z najlepších výletov Richa Wilda k dnešnému dňu nie je príliš veľa. Je jednoduchý, má dobre vyladené funkcie a nemá žiadne veľké nedostatky. Matematický model má schopnosť rozdrviť nič netušiacich hráčov, ktorí možno nie sú pripravení, ale ostatným sa bude páčiť. Celkovo sa hrateľnosť dokonale zhoduje s matematickým modelom a symbolmi vysokých výplat, ktoré sa dajú kombinovať pre vynikajúce hranie. V súčasnej dobe je Shield of Athena dôstojným pokračovaním Knihy mŕtvych. Či sa to má stať ďalšou klasikou, sa však ešte len uvidí.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil