Rich Wilde and the Wandering City logo stars-4.9

Hodnotenie: 4.9 / 5

Rich Wilde and the Wandering City

 • Dátum vydania
  18.11.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x10000
 • Podporovaný OS
Rich Wilde and the Wandering City image
Hrajte Rich Wilde and the Wandering City zadarmo
Rich Wilde and the Wandering City zadarmo

Rich Wilde and the Wandering City: Prehľad slotu

Predtým, ako sme sa vrhli do online automatu Play’n GO, Rich Wilde and the Wandering City, strávili sme pár chvíľ prechádzaním medzi webmi, aby sme si trochu preštudovali pozadie. Zdá sa, že názov „Túlavé mesto“ odkazuje na Ciudad de los Césares alebo Mesto Caesarov, mýtické miesto v Južnej Amerike. Mesto Caesarov bolo údajne v patagónskom údolí niekde medzi Argentínou a Čile. Povesti o jeho existencii sa šírili mnoho rokov, ale zdá sa, že nikto nepreukázal, že existuje.

Prečo by niekto chcel nájsť Túlavé mesto? Jeden príbeh hovorí, že mesto lemovala hora zlata na jednej strane a hora vyrobená z diamantov na druhej strane. Znie to ako samotná definícia „príliš dobré na to, aby to bola pravda“, ale aj tak, čo ak…? To nás privedie k zdvorilému dobrodruhovi Richovi Wildovi, ktorý dokázal to, čo sa iným prieskumníkom nepodarilo a objavil bájne mesto. Krátke slovo o Richovi, ten chlap dozrieva ako dobré víno. Pamätáte si na jeho chlapčenský vzhľad v Pearls of India? Chlap teraz dostáva viac soli a korenia v strednom veku s každým novým vydaním. Pri rýchlosti, akou Play’n GO tieto hry vydáva, nie je ťažké si predstaviť, že by čoskoro vyšli niečo ako Rich Wilde a Retirement Village Gold.

Rich Wilde and the Wandering City: Hracie automaty

Keďže ide o slot v štýle „knihy“, v základnej hre nečakajte príliš veľa akcie, hoci sa objaví náhodný multiplikátor. Väčší dôraz sa kládol na bonusovú hru s bezplatnými točeniami, kde slávne symboly s rozširujúcou sa platbou robia svoje.

Násobiteľ výhier

Pri akomkoľvek roztočení základnej alebo bonusovej hry existuje možnosť aktivovať násobiteľ x2 na valcoch 2, 3 alebo 4. Jednotlivé násobiteľe sa aplikujú na všetky výhry, zatiaľ čo ak je zobrazených viac ako jeden násobiteľ, hodnoty sa spočítajú. pred aplikáciou.

Zatočenia zadarmo

Symbol diamantu je divoký a nahrádza všetky symboly na dokončenie výhier a rozptylu. Pristátie 3, 4 alebo 5 diamantov rozptýli odmeny 10 bezplatných zatočení plus výplata 0,8, 1,6 alebo 4-násobok vášho vkladu.

Pred začiatkom bezplatných zatočení sa náhodne vyberie symbol vysokej alebo nízkej výplaty k špeciálnemu rozširujúcemu symbolu pre celé kolo bezplatných zatočení. Po zaplatení všetkých bežných cien sa špeciálne symboly rozšíria tak, aby pokryli všetky tri bunky na valci. Špeciálne symboly sa rozšíria len vtedy, keď sú súčasťou výhernej kombinácie. Po rozbalení tieto symboly nemusia byť vedľa seba, aby sa vytvorili výherné kombinácie, ktoré platia ako rozptyl.

Nakoniec, točenia zdarma sa obnovia, keď sa počas bonusového kola objavia 3 rozptyly. Toto udeľuje +10 ďalších bezplatných zatočení a túto funkciu je možné znova spustiť až päťkrát.

Rich Wilde and the Wandering City: Slot Verdikt

Play’n GO stvárnilo svojho muža Richa Wilda v ďalšej hre typu „kniha“; našťastie to urobili štýlovo. Rich Wilde a Wandering City nielenže vyzerajú tak dobre ako ktorýkoľvek „knihový“ slot, ktorý oni alebo väčšina iných vyrobili, ale hrá sa aj typicky uhladeným spôsobom Play’n GO. Štúdio by pravdepodobne mohlo navrhnúť tieto druhy slotov s jednou rukou zviazanou za chrbtom, ale bez ohľadu na to urobili Rich Wilde a Wandering City spôsobom, ktorý je pre fanúšikov kníh ťažké povedať nie.

Rich Wilde and the Wandering City síce nie je príliš inovatívny, ale ponúka niekoľko vecí, ktoré nemá každý „knihový“ slot. Samozrejme, že existujú ďalšie spôsoby, ako vyhrať, čo úplne mení dynamiku. Toto nie je prvý prípad. BTG si zvolilo prístup 243 spôsobov v jednom zo svojich menej dobre prijatých titulov Book of Gods, ale vôbec to nie je super bežné. Znamená to, že matematici museli žonglovať s ostatnými časťami hry, aby veci vyvážili. Tu sú to hodnoty symbolov. Tieto zohľadnili ďalší zásah do multiplikátorov kotúčov, takže pravidelné výhry v Rich Wilde a Wandering City nie sú o čom písať. Zmes rozširujúcich sa symbolov, spôsobov a multiplikátorov sa však dá pekne spojiť a poskytne Richovi Wildovi a Túlavému mestu obrovský potenciál až 10 000-násobok stávky. Nie sú to práve výplaty vyššej úrovne za „knihu“ hry, no zdvojnásobenie obvyklej sumy určite zdvihne lákavé obočie.

Áno, Rich Wilde and the Wandering City je ďalší „knihový“ slot, ale je dobrý, ktorý sa odchyľuje od bežného spôsobu robenia vecí. Rich Wilde and the Wandering City nie je úplne zoznamová hra, no má všetko, čo by veľký počet fanúšikov Ra s nadšením našiel v rozširujúcej sa hre založenej na symboloch.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil