Riches of Midgard Land and Expand logo stars-4.2

Hodnotenie: 4.2 / 5

Riches of Midgard: Land and Expand

 • Dátum vydania
  01.12.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 3x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.00%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná/Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x435
 • Podporovaný OS
Riches of Midgard Land and Expand image
Hrajte Riches of Midgard Land and Expand zadarmo
Riches of Midgard Land and Expand zadarmo

Zamerajte sa na Riches of Midgard: Land and Expand

Video automat Riches of Midgard: Land and Expand™ má konfiguráciu 3×3 kotúč s 9 riadkami (ktoré dosahujú až 29 riadkov v bezplatných zatočeniach), ktoré je možné hrať na mobilných a stolných zariadeniach. Je to skvelo vyzerajúca hra, ktorá sa odohráva na sviežich svahoch Midgardu s množstvom nórskych postáv a ikon a kráľovských symbolov zobrazujúcich rôzne symboly v hre.

Ako hrať Riches of Midgard: Land and Expand

Hru je možné hrať s hotovosťou alebo mincami. Hráč nastaví množstvo mincí alebo hotovosti na stávkovanie, upraví hodnotu stávky kliknutím na tlačidlo Nastavenia stávky a vyberie hodnotu mince a úroveň stávky. Zostatok zobrazuje množstvo hotovosti alebo mincí, ktoré je možné staviť. Výherné kombinácie a výplaty sa uskutočňujú podľa tabuľky výplat. Po načítaní hry stlačte tlačidlo točiť a užívajte si! Pozrite sa na úžasné funkcie, ktoré vám pomôžu na vašej ceste v Midgarde.

Vlastnosti

Hranie tohto automatu je založené na Hot Spot Reels, ktoré sú na oboch stranách valcov. Valce Hot Spot sa točia spolu s bežnými valcami, ale nezúčastňujú sa na výherných kombináciách. Namiesto toho môžu aktivovať Opätovné zatočenia v hlavnej hre a v Zatočení zadarmo. Zodpovedajúce symboly pristávajúce na oboch valcoch Hot Spot a dvoch alebo viacerých bežných valcoch udeľujú opätovné roztočenie. Všetky symboly aktivujúce opätovné roztočenie sa rozšíria tak, aby pokryli celé svoje valce a sú počas opätovného roztočenia uzamknuté.

3 symboly Scatter zobrazené na valcoch v hlavnej hre aktivujú 8 roztočení zadarmo! V bezplatných zatočeniach symbol Scatter, ktorý pristane na valci 3, udeľuje 2 dodatočné zatočenia zadarmo a otvára ďalší riadok v hornej alebo dolnej časti valcov. Vo Free Spins sú tiež Wild symboly! Symbol Wild, ktorý sa zhoduje so všetkými ostatnými symbolmi, sa môže objaviť na ľavom valci Hot Spot.

Zatočenia zadarmo je možné aktivovať aj pomocou funkcie Kúpiť pri 80-násobku stávky. Keď sú roztočenia zadarmo aktivované pomocou funkcie Kúpiť, získate jedno bezplatné zatočenie hlavnej hry, ktoré zaručene aktivuje zatočenia zadarmo.

Zatočenia zadarmo a bonusy

Keď získate tri rozptyly, spustíte bonus za točenia zdarma. Začnete s 8 zatočeniami zadarmo, kde sa valce môžu rozšíriť. Do hry bola pridaná nová divočina, vďaka ktorej je oveľa jednoduchšie spustiť bonus Land and Expand.

Zvláštnu úlohu zohráva aj symbol scatter. Na valcoch stačí len jeden rozptyl, ktorý vám poskytne ďalšie dve zatočenia zadarmo a rozšíri valce.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil