Riddle Reels A Case of Riches logo stars-4.6

Hodnotenie: 4.6 / 5

Riddle Reels: A Case of Riches

 • Dátum vydania
  30.07.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 3x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.22%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Riddle Reels A Case of Riches image
Hrajte Riddle Reels: A Case of Riches zadarmo
Riddle Reels A Case of Riches zadarmo

Riddle Reels: A Case of Riches: Prehľad

Zložte si lupy, ľudia, je čas rozlúsknuť prípad so Sherlockom Holmesom, jedným z najväčších svetových detektívov. V tomto automate od vývojára Play’n GO sa hráči môžu postaviť zločineckému podsvetiu a poraziť ich v ich vlastnej hre v bonusovej hre plnej indícií. Bez zbrane by to nebol zločin a ak dokážete spojiť elementy, sú tu značné výhry.

Možno to nebol prvý fiktívny detektív, ale Sherlock Holmes je pravdepodobne najznámejší. Záhadný detektív, ktorý fajčí fajku a nosí klobúk jeleňa, sa prvýkrát objavil už v roku 1887 v A Study in Scarlet. Štúdium je tu vhodné slovo. Muž sa preslávil tým, že vyvodil niečí životný príbeh len z pohľadu naňho. Hráči budú potrebovať niektoré z týchto schopností odpočtu v atmosférickom automate Play’n GO, Riddle Reels: A Case of Riches.

No, nie až tak, je to skôr o šťastí, ale vždy je zábavné občas trochu predstierať. Rozbitie puzdra prebieha na mriežke 3×3, ktorá využíva 9 pevných výherných línií – klasický ovocný slot. Napriek tomu, že je zasadená do zločineckých ulíc Londýna 19. storočia, hra pôsobí trochu ako Charlie Chance in Hell to Pay. Je to rovnaký formát, symboly majú podobný jasný vzhľad a kotúče sú zdobené ozdobnými ozdobami. Obaja sa cítia zo starej školy, pričom sa počas bonusovej hry skomplikujú.

Riddle Reels, ktoré sa dajú hrať na akomkoľvek zariadení, od 10 p/c do 100 £/€ za zatočenie, sa dodávajú so strednou volatilitou, hodnotením 5/10 a predvolenou hodnotou RTP 96,22 %. Ako vždy z Play’n GO, operátori majú určitý vplyv na RTP, ktoré je možné nakonfigurovať na nižšej úrovni, takže najprv urobte trochu detektívnej práce. Hoci Play’n GO nikdy nezverejňuje frekvenciu zásahov, je to pravdepodobne na nižšej strane spektra kvôli prvkom hry s ovocnými automatmi.

Existuje osem výplatných symbolov rozdelených do dvoch skupín; symboly zbraní s nízkou mzdou a podozrivých z vysokej mzdy. Medzi zbrane patrí slučka, nástroj, dýka a pištoľ v hodnote 0,4 až 1-násobku stávky. Vyššie platiaci podozriví sú fialová dáma, muž so zelenými sklami, zlatá slečna a podradne vyzerajúci muž držiaci palicu. Hodnoty v tomto lote sa pohybujú od 2 do 12-násobku vkladu.

Wilds sú tu šikovné a hra ich ponúka tri. K dispozícii je štandardná verzia, ako aj verzia x2 a x3 – každá môže nahradiť akýkoľvek bežný platobný symbol. Viac ako jeden divoký multiplikátor v akcii vidí svoje hodnoty kombinované až do x27. Pretože rad troch štandardných divokých hodnôt má sám o sebe 12-násobnú hodnotu, potom rad x3 divokých symbolov vypláca 324-násobok vkladu.

Riddle Reels: A Case of Riches: Vlastnosti

Hlavná hra je celkom priamočiara, ale je k dispozícii niekoľko funkcií, ktoré poskytujú určitú zložitosť. Sú to respiny, tajomná funkcia a bonusová funkcia. Všetky vstupujú do hry zo zadnej strany symbolu scatter.

Ak sú na dvoch valcoch viditeľné rozptyly, spustí sa funkcia Respin. Dva valce s rozptylom sú zamknuté, zatiaľ čo tretí sa znova roztočí v nádeji, že pristane tretí rozptyl. Ak na respin nepristane ďalší rozptyl, namiesto toho sa spustí funkcia Mystery. Každý rozptyl sa duplikuje, aby pokryl príslušné valce a odhaľoval symbol podozrivého alebo zbrane.

Funkcia Free Spins sa spúšťa pristátím 3 scatter symbolov kdekoľvek na valcoch. Tu sa veci komplikujú, takže môžu byť potrebné právomoci na odpočet. Hráči dostanú herný plán pokrytý 14 políčkami; každý priestor pozostáva z vodítka. Táto funkcia poskytuje päť indícií, jednu získate na začiatku, zatiaľ čo zvyšné 4 získate pri pohybe po hracej ploche. Kocka sa hodí štyrikrát, čím sa hráči posunú o 1 až 6 polí. Každý vodiaci priestor udeľuje 1-3 točenia zadarmo plus 1 zo 4 variácií točenia. Toto sú:

 • Zbraň – všetky symboly zbraní sa konvertujú na rovnakú zbraň.
 • Podozrivý – všetky symboly podozrivých sa konvertujú na rovnakého podozrivého.
 • Zaručený divoký navijak.
 • Nič, veľa šťastia nabudúce.

Hráči musia získať 1, 2 alebo 4 výherné zatočenia počas bezplatných zatočení, aby dokončili stopu. Získate tak kľúčové body, aby ste naplnili meter kľúčového kolesa. Ak je glukomer po použití 4 hodov kockami úplne nabitý, hráč získa Mega Spin. Mega Spin je jedno točenie zadarmo, kde je kotúč úplne divoký (alebo multiplikátor divoký), zatiaľ čo ostatné dva valce sú podozrivé alebo zbraň. Po Mega Spin sa bonus znova spustí.

Ak sa glukomer po hodoch 4 kockami nenabije, do hry vstupuje funkcia kolieska kľúčových bodov. Merač sa roztiahne, roztočí a ak šípka dopadne v nabitej oblasti, udelí sa Mega Spin.

Riddle Reels: A Case of Riches: Verdikt

Dobre, teraz je rad na nás, aby sme vyrazili fajku a uzáver, aby sme našli miesto na induktívne uvažovanie. Riddle Reels je hra na dve polovice. Základná hra je hra 3×3 na zjednodušené hranie, pričom funkcie sú pomerne zložité, aj keď viac písomne ako počas skutočného hrania. Ak by to bola trochu hádanka na papieri, žiadny strach, funkcie budú mať v akcii zmysel. V podstate ide o pohyb po šachovnici a zbieranie zatočení a odmien, keď riešite stopy.

Iste, Riddle Reels nebudú pre každého, ale sú tu aj pozitíva. Po prvé, bonusové kolo môže trvať dosť dlho, takže za svoje mince získate určité množstvo zábavy. Táto funkcia môže byť aj celkom lukratívna a poskytuje výhry až do výšky 5 000-násobku vkladu.

Riddle Reels nie je ani tak výkonný nástroj na hazardné hry, ale skôr zábavné vyvádzanie po Baker Street s hĺbkovou bonusovou hrou. Prezentácia je skvelá, trochu jednoduchá, ale kreslené podanie námetu perfektne spolupracuje s funkciami a celkovým pocitom z hry.

Riddle Reels pôsobí drsne, ale nie príliš drsne, ako verzia zábavného parku v nebezpečnej časti Londýna. Táto analógia sa nemusí páčiť niektorým hardcore hráčom, ale to je skvelé, veľa ľudí si rado zahrá v relatívne „bezpečnejšom“ prostredí. Na konci dňa je Riddle Reels: A Case of Riches moderným ovocným automatom s množstvom zvončekov a píšťaliek, ktoré umocňujú zážitok. Možno sa nezapíše do histórie ako klasika, ale je to ďalšie solídne vydanie od Play’n GO.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil