Rise of Athena logo stars-4.7

Hodnotenie: 4.7 / 5

Rise of Athena

 • Dátum vydania
  12.11.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Rise of Athena image
Hrajte Rise of Athena zadarmo
Rise of Athena zadarmo

Rise of Athena: Prehľad slotov

Aténa bola v klasickom svete obrovská, jedna z najdôležitejších božstiev v panteóne. Heck, najvplyvnejšie mesto tej doby, Atény, bolo dokonca pomenované na jej počesť. Je zaujímavé, že vo svete hracích automatov sa jej len zriedka dostáva rovnaká úroveň rešpektu, pričom zvyčajne hrá druhé husle za nositeľom bleskov Zeusom. Je to patriarchálna vec alebo len náhoda? Nech už je to čokoľvek, Play’n GO nakloní rovnováhu v jej prospech tým, že nielenže dá Athene hlavnú úlohu vo filme Rise of Athena, ale urobí z nej jediné božstvo, ktoré v ňom hrá.

Hra sa vďaka svojmu minimalistickému, no príťažlivému vzhľadu dobre rozbehla. Pozadie tvorí chrámová štruktúra postavená proti svetlomodrej egejskej oblohe. Možno Parthenon bez žltého, hnedého oparu aténskej panorámy zafarbenej smogom? Kamkoľvek hru Play’n GO umiestnila, podarilo sa jej dodať nadčasovú kvalitu, vďaka ktorej budete snívať o starých gréckych stránkach. Sú dostatočne pôsobivé aj teraz, 2000 rokov po skutočnosti, ale v tom čase museli byť oslnivé. 5-valcová mriežka s 10 výhernými líniami nie je až taká pôsobivá, aj keď celkový vzhľad je dokonale harmonický, samotná podstata starovekej gréckej architektúry.

Ponúka stávky v rozmedzí od 10 p/c do 100 £/€ na zatočenie, existuje len málo možností navyše, hoci divoké symboly sú zaujímavejšie ako zvyčajne. Okrem toho, že nahrádzajú bežné symboly pre výhru, zobrazujú aj náhodné násobiče x1-x3. Ak sa pri výhre v rade použije viac ako jeden divoký, multiplikátory sa navzájom znásobia, aby sa dosiahli lepšie výnosy.

Symboly sú medzitým rozdelené úhľadne v strede na skupiny s nízkymi a vysokými mzdami. Lows sú pekné kráľovské (10-A) navrhnuté v popraskanom mramorovom písme, zahalené olivovými listami, sú veľmi grécke. Na druhom konci stola sú vysoké platy, ktoré pozostávajú zo zvitkov, dymových pohárov, prilbičiek s chocholom, Pegasa a Atény. Hodnoty z tohto lotu sa pohybujú od 10 do 150-násobku stávky na päť kusov. Majte tiež na pamäti, že Athena zaplatí zmierlivé víťazstvo 1x, keď dvaja z nej pristanú na čiare.

Rise of Athena: Funkcie slotu

V súlade s duchom jednoduchosti sa v hre Rise of Athena odohráva len jedna funkcia navyše, množstvo bezplatných zatočení. Tie sa spustia, keď sú na valcoch 3 alebo viac symbolov sovy, výsledkom čoho je 12 zatočení zadarmo. Sovy môžu pristáť kdekoľvek a zaplatiť z akejkoľvek pozície, aby vám dali 1x, 20x alebo 500x stávku, keď sú zobrazené 3, 4 alebo 5 v tomto poradí.

Počas bezplatných zatočení sa toho veľa nezmení, okrem zmien v spôsobe fungovania divokých hier. Teraz, keď divočina pristane, zostanú prilepené na valcoch, kým sa ich multiplikátor neminie. Násobiteľ každej divočiny sa medzi každým otočením zníži o jednu. Takže x3 trvá tri zatočenia, kým zmizne a tak ďalej. Posledným bodom je, že zatočenia zadarmo nemožno znova spustiť.

Rise of Athena: Slot Verdikt

Rovnako ako predmet, ktorý predstavuje, aj Rise of Athena ponúka množstvo hier zo starej školy, kde je málo funkcií a jazda je taká hrboľatá, ako chcete. Zdá sa, že Rise of Athena dokázalo presne to, čo si Play’n GO zaumienil dosiahnuť, a určite to nebude pre každého. Štúdio ponechalo veci na základoch a postaralo sa o hráčov, ktorí uprednostňujú obnažený, sparťanský štýl hazardných hier, pričom neúprosnému tempu nič nestojí v ceste.

Keď to poviem, funkcie, ktoré získate, nie sú zlé. Multiplikátorové diviny sú viac než len výstavné poníky. Počas základnej hry boli nápomocní pri formovaní tých väčších 100-200x+ výhier, aby nás udržali v hre. Divočina x3 v spojení s Athenou alebo Pegasom tu prišla vhod – ako aj počas funkcie.

Je zaujímavé, že napriek šikovnému prilepeniu divočiny (ish) väčšina bonusov skončila menej zisková ako staré dobré výhry na dlhších líniách počas základnej hry. Samozrejme, neznamená to, že Rise of Athena je vždy taká; hra prichádza so solídnym potenciálom, ktorý je napokon možné prelomiť len počas obzvlášť dobrého kola bezplatných zatočení. Medzi ďalšie prednosti patrí vŕzgavo čistá grafika, ktorá dokonale zodpovedá hrateľnosti.

Teraz k niektorým možným problémom. Prvým, možno najväčším tŕňom, je, že hra môže byť nudná, ak ste zvyknutí na všetky zvončeky a píšťalky moderného automatu s množstvom funkcií. Nepomôže, keď sa ocitnete vo vyjazdenej koľaji mŕtvych točení alebo sa zdanlivo zablokujete na prvých troch valcoch, ako keby ostatné dva neexistovali. Takéto časy si vyžadujú odvahu, ktorá sa môže vyplatiť až do výšky 5000-násobku stávky, ak by mala Athena náladu.

Existuje veľa tipujúcich, ktorí to majú radi nestále s čo najmenším počtom rozptýlení. Hráči v tomto tábore by mohli urobiť dobre, keby dali Rise of Athena crack, pretože sa zdá, že je zameraný priamo na túto demografickú skupinu.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil