Rise of Gods Reckoning logo stars-4.7

Hodnotenie: 4.7 / 5

Rise of Gods: Reckoning

 • Dátum vydania
  05.05.2022
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Rise of Gods Reckoning image
Hrajte Rise of Gods: Reckoning zadarmo
Rise of Gods Reckoning zadarmo

Rise of Gods Reckoning: Prehľad slotov

Všetci vieme, koľko je slotov z gréckej mytológie, takže tu je nezvyčajný pohľad na túto tému od vývojára Play’n GO v hre s názvom Rise of Gods Reckoning. Namiesto toho, aby vrátili hodiny o niekoľko tisíc rokov späť do starosvetskej arkády, ponechali veci súčasné a vložili kvarteto božstiev do špinavých ulíc modernej metropoly. Nie je to úplne originálny nápad, ale je to skvelý nápad. Predstavte si, že idete do každodenného života, prechádzate okolo Afrodity v kaviarni alebo Hefaista v telocvični. Populárna televízna relácia American Gods sa zaoberala práve týmto konceptom, zobrazujúc starých bohov na čele s Odinom, ktorí bojujú s novými bohmi, ako sú Médiá a Peniaze, vo svete, kde sa viera, ak je dostatočne silná, môže prejaviť v realite.

Keď už hovoríme o realite, Rise of Gods Reckoning sa odohráva v alternatívnej realite, kde Zeus, Poseidon a Hádes žijú na zemi medzi smrteľníkmi po uväznení ich otca Crona. Cronus nie je z tejto situácie príliš nadšený a rozhodol sa vybiť si svoju zúrivosť na obyvateľoch Zeme. Znie to ako film a Rise of Gods Reckoning vyzerá ako vybrúsená televízna relácia o superhrdinoch a podobne. Možno nie také drsné ako American Gods, ale niečo v štýle Arrowa alebo Upírskych denníkov. Symboly postáv hrajú veľkú rolu v akcii a zobrazujú troch zbožných bratov vo funky, štýlovom, zlom chlapcovi, ale môžem ho zmeniť. Stručne povedané, Rise of Gods Reckoning má úroveň lesku, ktorú niektorí môžu skutočne vykopať, alebo nie.

Napriek novému pohľadu na tému mytológie sme späť na pevnej pôde, pokiaľ ide o fakty a čísla. Ide o stredne volatilnú hru, ktorá produkuje predvolenú hodnotu RTP 96,2 %, hoci ju možno nastaviť aj nižšie. Vklady sa pohybujú od 20 p/c do 100 £/€ za zatočenie, zatiaľ čo užívateľsky prívetivý systém menu Play’n GO uľahčuje navigáciu a nastavenie vecí.

Späť pred dom, kde sa akcia odohráva na 5-valcovom, 3-riadkovom hernom paneli, kľukatom 20 pevných výherných línií. Aby hráči vyhrali, potrebujú aspoň tri rovnaké symboly, aby pristáli na ľavej strane, a všade sa používa 8 bežných výplatných symbolov. Začínajú neónovo sfarbenými, helénskymi písanými kartami 10-A royals v hodnote 1,25 až 1,6-násobku vkladu pre päť kusov a na vrchole sú tri prémiové symboly boha – Hádes, Poseidon a Zeus, ktoré platia 3-5-násobok stávky za stávku. riadok piatich. Divoký symbol, ktorý má rovnakú hodnotu ako Zeus, pristáva na ľubovoľnom valci a zároveň nahrádza akýkoľvek normálny výplatný symbol.

Rise of Gods Reckoning: Funkcie automatu

Trojica bratských bohov získa trojicu funkcií, ktoré sa hodia. Sú to naskladané symboly s multiplikátormi, točeniami zadarmo a bonusom Wrath of Gods.

Skladané symboly a multiplikátory

Tri prémie, Hádes, Poseidon a Zeus, môžu úplne pristáť na valci. Zakaždým, keď zasiahne plne nahromadený prémiový symbol, násobiteľ výhry sa zvýši o +1. Ak sa v základnej hre na všetkých piatich valcoch zobrazujú naukladané symboly, násobiteľ výhry bude najvyšší na hodnote x6.

Hnev bohov

Tento doplnok sa môže náhodne spustiť pri akomkoľvek roztočení. Dva valce sú ľubovoľne zvolené na synchronizáciu, čím sa na každom zobrazujú rovnaké symboly. Synchronizované valce zobrazujú iba symboly s vysokými platbami.

Otáčanie zadarmo

Zatočenia zadarmo sa udeľujú, keď na valcoch 1, 3 a 5 pristanú 3 symboly Cronus. Po spustení sa udelí 6 bezplatných zatočení a aktuálny násobiteľ výhry sa prenesie do bonusového kola. Čo sa zmení v bezplatných točeniach, je to, že násobiteľ výhry sa neresetuje, kým sa funkcia neskončí. Môže zostať na svojej aktuálnej úrovni alebo sa môže zvýšiť, keď pristanú nahromadené symboly, takže ho možno posunúť za hranicu x6 základnej hry. Je tiež možné znovu spustiť bezplatné zatočenia vždy, keď sa zobrazia 3 symboly scatter.

Rise of Gods Reckoning: Slot Verdikt

Rise of Gods Reckoning je jednou z tých hier, ktoré sa vám na prvý pohľad môžu zdať trochu gýčové, ale oddajte sa syru a môže to byť celkom zábavné. Nepotrebujete, aby sme vám hovorili, koľko slotov z gréckych mýtov je vonku, čo je naozaj dobré, keďže sme už úplne stratili počet. Veľa, povedzme, a poňatie Play’n GO je osviežujúce. Miešanie klasiky s modernou, ako je táto, je často receptom na úspech a existuje mnoho spôsobov, ako túto fúziu použiť. Určite nám to prinieslo túlanie.

Mohlo by byť skvelé, keby Rise of Gods Reckoning preskúmal aj interakciu medzi bohmi a ľudskou populáciou, ale žiadny strach, funguje to dobre, ako to funguje. Možno sa Play’n GO môže ponoriť hlbšie v pokračovaní. Zatiaľ, za predpokladu, že stredná volatilita nie je problémom, hrateľnosť tiež nie je zlá. Play’n GO však s funkciami nebol taký originálny, pretože väčšina z nich pochádza priamo z tematického automatu z 80. rokov s názvom The Wild Class. V skutočnosti majú obe hry podobný vzhľad a dojem, takže ak ste ju hrali, použite predchádzajúcu hru ako lakmusový papierik. V oboch slotoch je to všetko o budovaní týchto veľmi dôležitých multiplikátorov výhier; úloha, ktorá je v bonusovej hre vzrušujúcejšia, pretože multiplikátor sa medzi zatočeniami zadarmo neresetuje.

Ak ste rozpoltení medzi týmito dvoma hrami, jedna vec, ktorú treba zvážiť, je, že hodnoty symbolov v hre Rise of Gods Reckoning sú oveľa nižšie ako v triede The Wild. To znamená, že víťazstvá na celej obrazovke, ak sa stanú, budú menej veľkolepé, aj keď je pravdepodobnejšie, že sa vyskytnú. Play’n GO tiež ovládol maximálnu výhru zo 6 666-násobku stávky The Wild Class na 5 000-násobok možnej stávky v tejto stávke.

Celkovo vzaté, Rise of Gods Reckoning je atraktívny hrací automat Play’n GO s témou, ktorá by mohla osloviť fanúšikov mytológie, ktorí hľadajú niečo nové, čo by mohli vyskúšať. Alebo pre tých, ktorí majú záujem o ďalšiu trhlinu v kombinovanom symbole a rastúcej výhre.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil