Rise of Maya logo stars-4.8

Hodnotenie: 4.8 / 5

Rise of Maya

 • Dátum vydania
  04.02.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.12%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x6000
 • Podporovaný OS
Rise of Maya image
Hrajte Rise of Maya zadarmo
Rise of Maya zadarmo

Sústreďte sa na Hru

Tento funkčne bohatý 5-valcový a 3-radový video automat umiestnený vo vnútri starodávneho chrámu vedie hráčov k pokladom dávno zabudnutým. Symboly Serpent Wild pristávajúce na valcoch nielenže nahrádzajú iné symboly, ale aktivujú aj roztočenia zadarmo s horúcimi valcami. Serpent Stacks pristávajúce na druhom sa rozširujú tak, aby pokryli celý kotúč. Starovekí mayskí bohovia sú na strane hráčov s Bonus Bet: Second Chance Scatter™ a Second Chance Scatter™ Re-Spin, pretože obe funkcie sú zamerané na pomoc hráčom aktivovať až 20 bezplatných zatočení. Stlačte tlačidlo Spin a pripravte sa na zlaté dobrodružstvo!

Pravidlá hry

Môžete hrať 10 pevných stávkových línií s rôznymi úrovňami stávok a hodnotami mincí. Aktivácia bonusovej stávky: Second Chance Scatter™ zdvojnásobí stávku a zvýši šance na získanie ďalších symbolov Scatter, čím sa aktivujú ďalšie roztočenia zadarmo a horúce valce.

Výherné kombinácie a výplaty sa uskutočňujú podľa tabuľky výplat. Úroveň stávky je počet vsadených mincí na stávkovú líniu. Výhra v stávkovej línii v minciach sa rovná hodnote uvedenej v tabuľke výplat vynásobenej úrovňou stávky. Výhra v stávkovej línii v mene sa rovná výhre v minciach vynásobenej hodnotou mince.

Stávkové limity

Rise of Maya™ je skvelý automat pre začiatočníkov vďaka svojej jednoduchej a nekomplikovanej hre a pravidlám. Skúsení hráči si zamilujú aj rýchlu a vzrušujúcu hru. Existuje široká škála stávkových limitov, ktoré vyhovujú všetkým typom hráčov. Hra sa dodáva s 1-10 predvolenými úrovňami stávok a rôznymi hodnotami mincí: (€) 0,01, 0,02, 0,05, 0,1, 0,2, 0,5, 1. Predvolená min/max stávka je (€) 0,1/75. Minimálna hodnota bezplatného kola je 0,01 €. Hodnota mince sa vo všeobecnosti pohybuje od 1c do 1 eura (v závislosti od kasína). Minimálna stávka na zatočenie je len 10 c – ideálne pre hráčov s nízkym rozpočtom. Maximálna stávka je 75 eur.

Vlastnosti

Hra je nabitá rozširujúcimi sa divočinami, Scattermi, Nudging Scattermi, Free Spins, Bonus Bets with Re-Spins.

Divoké symboly

Existujú 4 typy divokých symbolov: jeden divoký had, 2 rozširujúce sa divé hady a stohy hada. Rozširujúce sa symboly Serpent Wild sa rozširujú nahor alebo nadol a môžu alebo nemusia pokrývať celý kotúč. Hromady hadov sa objavujú iba v bezplatných točeniach na horúcich valcoch a pokrývajú celý valec.

Zatočenia zadarmo

Akékoľvek 3 alebo viac symbolov Wild a Scatter v akejkoľvek kombinácii, ktoré pristanú kdekoľvek na valcoch v hlavnej hre, aktivujú roztočenia zadarmo. Kotúče, na ktoré pristanú symboly Wild, aby sa aktivovali roztočenia zadarmo, sa počas zatočení zadarmo stanú horúcimi valcami. Serpent Stacks pristávajúce na horúcich kotúčoch sa rozširujú a pokrývajú celý kotúč. Ďalšie bezplatné zatočenia je možné vyhrať počas bezplatných zatočení.

Scatter Nudge

Táto funkcia sa aktivuje náhodne v prípade, že nie je možné vyhrať v hlavnej hre, ako aj v roztočení zadarmo. V tejto funkcii sú symboly Wild alebo Scatter nasunuté na valce.

Bonusová stávka: Scatter druhej šance™ a opätovné roztočenie druhej šance Scatter™

Bonusovú stávku: Second Chance Scatter™ je možné aktivovať a deaktivovať v hlavnej hre. Aktivácia bonusovej stávky: Second Chance Scatter™ zdvojnásobí stávku a zvýši šance na získanie ďalších symbolov Wild alebo Scatter, čím sa aktivujú ďalšie roztočenia zadarmo a horúce valce. Opätovné roztočenie druhej šance Scatter™ sa aktivuje v hlavnej hre, ak je aktivovaná Bonusová stávka: Druhá šanca Scatter™ a ak sú na valcoch aspoň 2 symboly Wild alebo Scatter. Valce, na ktorých nie je symbol Wild alebo Scatter, sa znova roztočia, aby mali šancu získať ďalší symbol Scatter na valcoch a aktivovali roztočenia zadarmo.

Grafika

Tento automat vás zavedie na znepokojujúce miesto – masky na vás škúlia z valcov a fakle horia jasne poháňané temnou mágiou. A všade môžete vidieť teplú žiaru zlata!

Zatočenia zadarmo vás zavedú do vnútornej komnaty v chráme, kde je silná božia mágia a obklopujú vás sochy a ikony mystických stvorení.

Zdobené symboly sú odborne nakreslené a vytvorené a ponoria vás do sveta Mayov!

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil