Robin Hood Shifting Riches logo stars-4.5

Hodnotenie: 4.5 / 5

Robin Hood: Shifting Riches

 • Dátum vydania
  24.11.2016
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.75%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Nízka/Stredná
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Robin Hood Shifting Riches image
Hrajte Robin Hood: Shifting Riches zadarmo
Robin Hood Shifting Riches zadarmo

Sústreďte sa na hru

Robin Hood: Shifting Riches™ je video automat s 5 valcami, 3 riadkami a 20 stávkovými radmi, hráč sa nemusí báť prechádzať sa v Sherwoodskom lese. Robin Hood a jeho skupina veselých mužov sa snažia zo všetkých síl pomôcť im zvíťaziť, keď zacielia a prepadnú stráže prepravujúce bohatstvo pre svojho pána.

Duch Robina Hooda žije navždy v Sherwoodskom lese a v srdciach tých, ktorí ho hľadajú. Táto hra vzdáva hold legendárnemu lukostrelcovi a jeho bande psancov, ktorí budú posúvať kotúče pre zábavu hráčov.

V hre Robin Hood: Shifting Riches™ NetEnt preberá tradičnú tému Robina Hooda a jeho skupiny veselých mužov a robí s ňou niečo senzačné. Táto 3D extravagancia prináša život do Sherwoodskeho lesa a vtiahne hráčov do virtuálneho sveta, kde Robin Hood a jeho veselí muži bojujú za spravodlivosť tým, že okrádajú bohatých, aby ich rozdávali chudobným. Téma hry je zasadená do vysoko filmového úvodného filmu.

Hranie hier

Stráže pokojne kráčajú po lese s korisťou v ruke. V okamihu sa Robin hood vynorí z kríkov, luk a šíp sú pripravené. Zamieri a vystrelí, zasiahne mŕtveho na cieľ. Slúžka Marion skočí zo stromu a pripne strážcu k truhlici plnej zlata. Po celú dobu Malý John čistí cestu a pomáha Robinovi Hoodovi prekĺznuť s korisťou z ich nájazdu. Fráter Tuck zdvihol svoje pivo na oslavu, keď Robin Hood rozprestieral zlato medzi davom dedinčanov, ktorí mávali rukami. V hlavnej hre sa kotúče posúvajú na miesto, lístie šuští na stromoch, tráva sa hojdá vo vetre a opadané lístie sa krúti okolo truhlíc a kotúčov.

Keď hlavné postavy pristávajú na valcoch, vynárajú sa zo symbolov, aby hráčovi pripomenuli svoju rolu – všetko od slúžky Marion, ktorá ukazuje svoje zbrojárske schopnosti vrhaním dvoch dýk do vzduchu, až po malého Johna, ktorý berie strážcu za krk a ukazuje mu. kto je šéf. Zakaždým, keď vyhráte vrecúško s peniazmi, kotúč sa posunie nabok a odhalí Robina Hooda v lese, ktorý drží poslednú korisť. Potom sa natiahne, aby vložil tašku do truhly pod kotúč. Keď sa v truhlici nazbierajú 4 vrecia s peniazmi, valce sa odsunú nabok a hráči sú ťahaní s Robinom Hoodom do Sherwoodskeho lesa, keď zdvihne truhlicu na plecia a beží po ceste smerom k mestu.

Pravidlá hry

Hra sa hrá s 20 pevnými stávkovými líniami. 1 – 10 úrovní stávok a rôzne hodnoty mincí. Výherné kombinácie a výplaty sa uskutočňujú podľa tabuľky výplat. Úroveň stávky je počet vsadených mincí na stávkovú líniu. Výhra v stávkovej línii v minciach sa rovná hodnote uvedenej v tabuľke výplat vynásobenej úrovňou stávky. Výhra v stávkovej línii v mene sa rovná výhre v minciach vynásobenej hodnotou mince.

Vlastnosti

Divoká substitúcia

Robin Hood: Shifting Riches™ obsahuje v bezplatných zatočeniach ako Wild symbol, tak aj Extra Wild symbol.

Shifting Reels™

Robin Hood je legendárny svojou prefíkanosťou a premenlivé valce sú jeho spôsob, ako vám pomôcť vyhrať.

Po každej výhre v stávkovej línii sa valce posunú o jedno miesto doprava a nový rotujúci valec nahradí valec úplne vľavo. Valce sa naďalej posúvajú, pokiaľ existujú nové výhry stávkových línií. Keď nie sú žiadne nové výhry, valce sa prestanú posúvať. Zvyšujúci sa multiplikátor výhier na smeny odmeňuje hráčov zvýšením výhier v hlavnej hre aj v bezplatných zatočeniach.

Funkcia vrecka na peniaze

Robin Hood má zlaté srdce, ale má aj oko pre zlato!

Funkcia Money Bag aktivuje roztočenia zadarmo, kde máte šancu získať väčšie výhry!

V hlavnej hre obsahuje každý valec symbol Scatter vreca na peniaze a pod ním truhlicu s pokladom. Keď vrece s peniazmi pristane na kotúči, kotúč sa potiahne nabok a odhalí Robina Hooda, ktorý kradne vrece s bohatstvom a vkladá ho do truhly pod kotúčom. Po víťaznom posune valcov sa symbol vrecúška s peniazmi zmení na bežný symbol Wild, ktorý hráčom dáva šancu na ďalšie náhradné výhry pri aktuálnom násobiteľovi posunu.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil