Safari of Wealth logo stars-4.6

Hodnotenie: 4.6 / 5

Safari of Wealth

 • Dátum vydania
  03.03.2022
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x10000
 • Podporovaný OS
Safari of Wealth image
Hrajte Safari of Wealth zadarmo
Safari of Wealth zadarmo

Safari of Wealth: Prehľad slotov

Názov Safari of Wealth nás priviedol k zamysleniu nad tým, aké by bolo skutočné safari prostredníctvom bohatstva iných ľudí. Predstavte si cestu cez šperky, luxusný tovar, označené oblečenie, bling atď., ako napríklad nakupovanie v drahej časti mesta, zatiaľ čo trpezlivo čakáte na výplatu. Safari of Wealth z Play’n GO našťastie taký nie je. Je to obyčajná hra typu safari, ktorá sa odohráva v Afrike, a nie vzrušujúca prechádzka zlatým trhom. Okrem obdivu k nebezpečným zvieratám môžu hráči ťažiť z funkcie vyberania a klikania na zlatú cievku a bonusového kola s piatimi možnosťami bezplatných zatočení.

Safari of Wealth graficky zaškrtáva správne políčka pre tento druh hier. Vlnitá tráva, zvlnená rieka, stromy, hory, modrá obloha s možnosťou dažďa a množstvo zvierat z bucket listu. Väčšinu obrazovky zaberá mriežka 5×3, 243 spôsobov, ale získate príjemnú chuť africkej savany a zvuková stopa je rovnako temperamentná. Je tu však málo, čo by hráči predtým nevideli, a Safari of Wealth nie je práve automat, ktorý si Play’n GO pravdepodobne musel vynaložiť na výrobu.

Je však nenáročný na oči a uši a je vybavený rovnako spoľahlivým matematickým modelom. RTP prichádza v niekoľkých konfiguráciách v závislosti od trhu, takže ak chcete najlepšiu hodnotu, hľadajte verziu 96,2 %. Vo všetkých prípadoch RTP je veľmi volatilný, pričom stávky sa pohybujú od 10 p/c do 100 £/€ na zatočenie.

Z veľkej časti je Safari of Wealth celkom jednoduché. V skutočnosti tu nie je nič komplikované, čo by hráčov, ktorí hľadajú niečo nové, čo by zodpovedalo spoločnej téme, nevzrušilo. Výherné kombinácie sa vyplácajú zľava doprava a potrebujú na to aspoň tri zodpovedajúce symboly. Na nižšej strane sú karty 10-A, ktoré platia 0,4 až 0,8-násobok stávky na päť druhov, počnúc prémiovými leopardmi, nosorožcami, levmi, slonmi a pakonemi. Päť prémiových kombinácií symbolov odmeňuje 3 až 10-násobok vášho vkladu. Divoký symbol sa objaví na ľubovoľnom valci a nahradí všetky symboly okrem scatter. Ak divoké symboly vytvárajú výherné spôsoby, majú rovnakú hodnotu ako pakoň s najvyššou hodnotou.

Safari of Wealth: Funkcie automatu

Aby ste mohli získať nejaké bohatstvo, základná hra je vybavená funkciou Gold Reel, zatiaľ čo zatočenia zadarmo majú niekoľko možností, s ktorými môžu hráči skúsiť šťastie.

Funkcia zlatého kotúča

Pri akomkoľvek roztočení základnej hry sa 1-5 valcov môže náhodne zmeniť na zlato. Ak divoký symbol pristane na jednom zo zlatých symbolov, hra sa presunie na hru s výberom divokej ceny a kliknutím. Tu sa na obrazovke objaví 15 symbolov loga a hráči kliknú na jeden po druhom, aby odhalili zviera. Po odhalení 3 zhodných zvierat sa udelí zodpovedajúca cena. Nosorožce, levy, slony alebo pakone platia 10x, 25x, 500x alebo 5000x stávku.

Zatočenia zadarmo

Zatočenia zadarmo v Safari of Wealth sa udeľujú, keď sú v zornom poli 3 alebo viac rozptylov. Okrem aktivácie bonusovej hry hráči inkasujú výplatu 5-, 10- alebo 50-násobku stávky za 3, 4 alebo 5 rozptylov na valcoch. Pred začiatkom bonusu si hráči vyberú rozloženie a počet bezplatných zatočení, ktoré by chceli zbierať:

20 bezplatných zatočení na bežnom hernom pláne 5×3, 243 spôsobov, ako vyhrať.

15 bezplatných zatočení na hernom pláne 5×4, 1 024 spôsobov, ako vyhrať.

10 bezplatných zatočení na hernom pláne 5×5, 3 125 spôsobov, ako vyhrať.

5 bezplatných zatočení na hernom pláne 5×6, 7 776 spôsobov, ako vyhrať.

Tajomný výber, ktorý náhodne mieša bezplatné zatočenia s veľkosťou mriežky z predchádzajúcich štyroch možností.

Len pre zopakovanie, funkciu Gold Reel nie je možné aktivovať počas bonusovej hry, ale zatočenia zdarma sa môžu znova spustiť, keď zasiahnu 3 alebo viac symbolov scatter.

Safari of Wealth: Slot Verdikt

Safari of Wealth je jednou z tých hier, ktoré robia to, čo je napísané na plechovke, pričom sa snažia nerozkývať žiadne lode. Hráči sa môžu do značnej miery spoľahnúť, že dostanú to, na čo sa zaregistrujú, a je nepravdepodobné, že by ich čakalo nejaké prekvapenie. Ak teda hľadáte spoľahlivé hry v Afrike, Safari of Wealth môže byť tou správnou voľbou. Táto spoľahlivosť je však rovnako záväzkom ako prínosom. Od témy až po funkcie je málo, z čoho by ste sa mali prehnane nadchnúť a od štúdia tak zavedeného ako Play’n GO očakávate viac. Napriek tomu, s takým nabitým programom, určite vystrelia z podivných políc a Safari of Wealth sa cíti veľmi podobne.

Z technického hľadiska nie je potrebné povedať nič mimoriadne dôležité a Safari of Wealth má niekoľko dobrých funkcií. Základná hra nie je práve najpútavejšia a spolieha sa na staromódny výber a kliknutie s nepochybne hodnotnou hlavnou cenou za pakoňa, ktorá zamieša tok. Zatočenia zadarmo sú tiež veľmi jednoduché. Mať možnosti je vždy pekné, ale v bezplatných točeniach sa okrem niektorých zmien výšky mriežky nedeje nič mimoriadne. Hej, dobré veci sa tu určite môžu vyskytnúť a potenciál je pozitívny, pretože Safari of Wealth dosahuje maximum 10 000-násobku stávky.

Ospravedlňujeme sa, ak táto recenzia pôsobí trochu nevýrazne. Reakcia na Safari of Wealth bola len taká vlažná. Ak by to len urobilo niečo do očí bijúceho zlého, čo by sa dalo rozobrať, alebo niečo úžasné, čo by sa dalo chváliť, mali by sme silnejšie body. Safari of Wealth však nemá ani jednu z týchto vecí a vo väčšine ohľadov skončilo ako úplne stredná hra. Je to ako vo filme, v ktorom boli vystrihnuté všetky neslušné výrazy a urážlivé scény, aby získal lepšie predajné hodnotenie PG ako R18, ale tým stratil svoje najpamätnejšie časti.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil