Santa vs Rudolf logo stars-4.6

Hodnotenie: 4.6 / 5

Santa vs Rudolf

 • Dátum vydania
  27.11.2019
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.35%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná/Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x1000
 • Podporovaný OS
Santa vs Rudolf image
Hrajte Santa vs Rudolf zadarmo
Santa vs Rudolf zadarmo

Sústreďte sa na Hru

Santa vs Rudolf je 5-valcový, 3-riadkový, 20-riadkový (pevný) výherný obojsmerný video automat s opätovnými zatočeniami, zatočeniami zadarmo, divokými náhradami, chôdzou divočiny a 2 bonusovými funkciami.

Všetko je to o opakovaných roztočeniach Walking Wilds v kombinácii s výhrami v oboch smeroch. Výhra oboma spôsobmi tiež znamená, že chodiaca divočina má potenciál zaplatiť viackrát, keď sa pohybuje z kotúča na kotúč. Walking Wilds tiež spúšťa Free Spins, takže žiadny Scatter nestojí v ceste výherným líniám!

Pre hráčov sú pripravené 2 lákavé bonusové funkcie. Prvým je Santa’s Gifts, kde si hráči vyberajú Santa’s Gifts z 3 sád so vzrušujúcou hrou v štýle Pick & Click, ktorá prináša ceny v minciach a multiplikátory. Druhou funkciou sú točenia Rudolfa – tri bonusové točenia s 5 divokými náhodne objavujúcimi sa na valcoch, čo znamená, že určite prídu obrovské výhry!

Pravidlá hry

Môžete hrať 20 pevných stávkových línií s rôznymi úrovňami stávok a hodnotami mincí. Výherné kombinácie a výplaty sa uskutočňujú podľa výplatnej tabuľky. Úroveň stávky je počet vsadených mincí na stávkovú líniu. Výhra v stávkovej línii v minciach sa rovná hodnote uvedenej v tabuľke výplat vynásobenej úrovňou stávky. Výhra v stávkovej línii v mene sa rovná výhre v minciach vynásobenej hodnotou mince.

Vy alebo vaše kasíno si môžete nastaviť limity hry vrátane stávok a prehier na reláciu, deň, týždeň alebo mesiac; zablokovať všetky hry na určený čas; obmedziť dĺžku prehrávania relácie v minútach. Hranie naostro je obmedzené finančnými prostriedkami na účte (t. j. nemožno hrať o kredit).

Vlastnosti

Divoké striedania

Divoké symboly sa objavujú na valcoch 1 a 5 v hlavnej hre a na všetkých valcoch počas roztočení zadarmo. Divoký symbol nahrádza všetky symboly. Divočiny, ktoré sa horizontálne posúvajú počas opätovných točení, sa nazývajú Walking Wilds.

Opätovné točenia

Opätovné roztočenie Keď sa na valcoch objaví symbol Wild a za toto zatočenie sa udelia všetky výhry, každý Wild sa posunie o jedno miesto vodorovne na valcoch a udelí sa opätovné zatočenie.

Zatočenia zadarmo

Ak sú Santa Wild a Rudolf Wild v rovnakej pozícii na valcoch, Wilds sa zafixujú v tejto pozícii a spoja sa. Na konci aktuálneho točenia a po udelení akýchkoľvek potenciálnych výhier stávkových línií sa aktivujú točenia zadarmo.

Santa Wild a Rudolf Wild, ktorí sa spoja na valcoch v hlavnej hre, aktivujú 10 zatočení zadarmo. Maximálny počet zatočení zadarmo, ktoré je možné súčasne aktivovať v hlavnej hre, je 30.

Rudolf Spins

Zatočenia Rudolfa sa skladajú z 3 zatočení, pri ktorých sa na valcoch objaví 5 náhodne umiestnených sobov. 5 sobov divokých sa objaví na náhodných pozíciách pre každé zatočenie počas tejto bonusovej funkcie. Počas Rudolfových roztočení nie sú na súprave valcov žiadne divé, kým sa na valcoch neobjaví 5 náhodných sobov divokých.

Mikulášske darčeky

V Santa’s Gifts sú 3 sady predmetov, kde hráč poklepaním na 1 z 5 predmetov odhalí svoju cenu. 5 predmetov, z ktorých si hráč vyberá v každej súprave, sú: 3 výhry v minciach rôznych hodnôt, 1 zvýšenie multiplikátora a 1 položka na konci fázy.

Keď si hráč vyberie výhernú mincu, pripočíta sa k jeho celkovej sume mincí za Mikulášske darčeky. Hráč môže mať ďalší výber zo zostávajúcich položiek v aktuálnej súprave.

Grafika a zvuk

Santa vs Rudolf obsahuje toľko rozprávania a osobnosti a to všetko sa odráža vo zvuku a grafike! Čaká na vás slávnostná grafika a zasnežené prostredie na nádhernom severnom póle. Vybrali sme si komiksový štýl s množstvom kontrastov a jednoduchou grafikou, ktorá je zábavná a praštěná. Symboly predstavujú predmety súvisiace s príbehom: sane, darčeky, obojok, hračka a list Ježiškovi. A potom sú tu, samozrejme, Royals, ktoré sú vyrobené z chutnej cukrovej trstiny! Soundtrack vás naladí na vaječný likér a vianočné poleno… a prečo nie? „Koniec koncov, je sezóna sladkých pochutín!

Keď zadáte Free Spins, rozpúta sa peklo! Santa a Rudolf majú posledné zúčtovanie v noci na zasnežených svahoch severného pólu. Toto nie je váš pohodový chladený zimný automat, je intenzívny, ohnivý a šialený.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil