Saxon logo stars-4.9

Hodnotenie: 4.9 / 5

Saxon

 • Dátum vydania
  13.08.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.24%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x10000
 • Podporovaný OS
Saxon image
Hrajte Saxon zadarmo
Saxon zadarmo

Saxon: Prehľad

Vývojár Play’n GO rozširuje svoju značkovú rockovú škálu automatov o hru založenú na veteránoch anglickej metalovej scény Saxon. Popri priamočiarom hraní si hráči môžu zahrať niekoľko saských melódií, zatiaľ čo točia za naskladané symboly, multiplikátory výhier a zatočenia zadarmo.

Saxon, ktorý vznikol koncom 70. rokov 20. storočia, pomohol vytvoriť predvoj novej vlny britského heavy metalu. Kapela stále koncertuje a v jej súčasnej zostave dokonca účinkuje aj pár pôvodných členov. Kľúčovým medzi nimi je frontman Peter Rodney Byford alebo ‘Biff’, čo je oveľa metalovejšie meno. Jednou z výhod byť spevákom, pokiaľ ide o hracie automaty, je, že získate nejaký čas na tvár, zatiaľ čo zvyšok kapely často upadne do zabudnutia. Dokonca ani v pozadí nevidíme iných členov, ako je gitarista Paul Quinn – a je tam od roku 1977.

Počujeme však jeho oslnivú prácu so sekerou, keďže slot obsahuje niekoľko skladieb kapely, na ktorých sa dá hrať. Vyberte si jednotlivú skladbu z panela ponuky vrátane hitov ako 747 (Strangers in the Night) a Heavy Metal Thunder. Mimochodom, toto sú dva z Biffových osobných favoritov zo zadného katalógu Saxon pre vaše potešenie z počúvania.

Hra je tiež náročná na rock on rollové snímky. Hra sa odohráva v bare uprostred sviatku chrómu, fliaš s alkoholom a kožených búnd a využíva štandardnú zostavu s 5 valcami a 10 výhernými líniami. Existuje tiež veľa odkazov na motocykle, dokonca aj zábery Biffa, ktoré sú na jednom. Matematicky sú hráči výzvou predvoleného nastavenia RTP 96,24% spolu s vysokou, aj keď nie maximálnou, volatilitou hodnotenou 8 z 10 na merači volatility Play’n GO.

Saxon, ktorý sa dá hrať od 10 p/c do 100 £/€ za zatočenie, využíva 8 bežných symbolov – 5 nízkych, 3 vysoké, hoci všetky ponúkajú celkom dobré hodnoty. V spodnej časti nájdete palice, káry, piky, srdcia a káro. Pozeme päť z tejto partie za výplaty 7 až 12-násobku vkladu. Vysoké platy majú prirodzene vyššiu hodnotu pri 20 až 30-násobku stávky, kde nájdete prilby, odznaky orla a saskú koženú bundu šéfa.

Divoký symbol tvrdý ako klince vždy zaberá celý valec a nahrádza všetky symboly okrem scatter. Je to tiež najcennejší symbol s radom piatich, ktorý vám dáva 50-násobok stávky. Samozrejme, ak máte päť druhov, znamená to celú obrazovku divočiny, ktorá stojí oveľa viac.

Saxon: Vlastnosti

Všetky symboly v hre, bez rozptylu, môžu pristáť na sebe a zaplniť celý kotúč. Každý valec naskladaných symbolov zvyšuje násobiteľ výhry o +1. Ak sú zahrnuté symboly nahromadené divoké, násobiteľ sa namiesto toho zvýši o +2. Každé nové zatočenie základnej hry vynuluje násobiteľ výhry.

Dva zostávajúce symboly sú rozptyly speváka a motocykla. Ak narazíte na obidva naraz, udelí sa náhodný počet 5 až 15 bezplatných zatočení. Majte na pamäti, že akýkoľvek aktívny násobiteľ výhry zo spúšťacieho točenia sa prenesie do funkcie.

K zatočeniam zadarmo pridáva aj skutočnosť, že násobiteľ výhry sa neresetuje. Bonusová hra tiež nemá žiadne obmedzenia, pretože pristátie 2 alebo viacerých rozptylov udeľuje novú dávku 5 až 15 zatočení navyše.

Saxon: Verdikt

Hra môže byť trochu stará škola, ale to je všetko dobré – kapela tiež a stále sú silní. Je ťažké pozerať sa za Saxon, ak máte radi úprimnú a nezmyselnú hru. V skutočnosti sú to charakteristické znaky mnohých slotov v rockovej škále Play’n GO.

Jediným hlavným problémom je, ak nie ste v konkrétnej skupine. Ak však máte náladu na rock, ponúkajú spoľahlivo dobrú hrateľnosť podporenú tesnými matematickými modelmi. Saxon nie je iný. Vyzerá skvele, obsahuje veľa elegancie a ako sa hovorí, má to tam, kde sa to počíta. Kapela prechádza na kotúče bez námahy a fanúšikovia budú nadšení, keď budú vedieť, že Biff vyzerá na Harleyi rovnako škaredo ako kedykoľvek predtým.

Naskladané symboly a multiplikátory udržujú základnú hru v rušnom režime, zatiaľ čo točenia zadarmo bez limitu sú čerešničkou na torte. Alebo citrón po tequilovom panáku, ak chcete. Saxon nemusí byť najtvrdším rockovým automatom v hudobnom rozsahu Play’n GO. Táto česť patrí Testamentu, ktorý vyhodil dvere takmer vo všetkých ohľadoch.

Saxon má menej komplikovanú hru, ale jeho akcia nie je o nič menej vzrušujúca. Táto metafora sa rozširuje na potenciál, kde sú možné výhry až 10 000-násobku stávky, čím sa Saxon dostáva na vyššiu hranicu výplatného spektra Play’n GO.

Celkovo má Saxon vysoký grafický štandard, je nenáročný na oči a je podporený trochu neoriginálnymi, no zábavnými funkciami. Aj keď je saský automat prirodzene vhodnejší pre fanúšikov skupiny, má tovar na pobavenie ostatných hráčov, ktorí nie sú až tak zaľúbení do dinosaurieho rocku.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil