Scroll of Dead logo stars-4.3

Hodnotenie: 4.3 / 5

Scroll of Dead

 • Dátum vydania
  20.05.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 6x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.28%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x7500
 • Podporovaný OS
Scroll of Dead image
Hrajte Scroll of Dead zadarmo
Scroll of Dead zadarmo

Scroll of Dead: Prehľad slotov

Stretnutie so slovom „z“ v názve slotu je celkom spoľahlivým kľúčom k tomu, aký druh hry môžete očakávať. Menovite rozširujúce sa symboly, veľké výplatné tabuľky, nestále hry a vo väčšine prípadov egyptský vizuál. Týchto hier je teraz toľko, že si viac-menej vytvorili svoju vlastnú kategóriu. V skutočnosti, ak by boli oficiálne zostavené, ľahko by boli jedným z najväčších zoskupení v mnohých zostavách kasín. Hlavou a ramenami nad ostatnými stojí klasický Book of Dead od Play’n GO, ktorý je „knihovým“ automatom par excellence pre mnohých nadšencov.

Scroll of Dead využíva odborné znalosti Play’n GO v tejto oblasti a ponúka všetko, čo by ste od tohto typu hry očakávali – a navyše vylepšenie. Scroll of Dead’s twist je jednou z tých zmien, ktoré sa pri spätnom pohľade zdajú zrejmé a prinútia vás čudovať sa, prečo sa vo väčšej miere nepoužíval. Keď je nový prírastok v pohybe, nielenže robí hru väčšou, ale zvyšuje aj potenciálne výnosy v tomto procese.

Nachádza sa v chráme naplnenom grilom a okamžite zaregistruje dve veci. Jedným z nich je ďalší 6. valec, ktorý sedí v uzamknutom stave, kým ho neotvorí požadovaný počet rozptylov. Po druhé, Rich Wilde bol vypustený z obrazu. Možno je späť v ústave a prednáša alebo oprašuje starožitnosti na neznámom mieste. Či tak alebo onak, jeho vylúčenie nie je žiadnou veľkou stratou, pretože sa zdá, že Play’n GO ho postupne vyraďuje v prospech jeho temperamentnej dcéry Cat ako náhrady. Okrem týchto dvoch zmien má hra veľmi vzhľad a dojem z Book of Dead, posilnený pruhovanými oddeľovačmi kotúčov a podobne vyzerajúcimi symbolmi.

Scroll of Dead pokračuje v ctenej tradícii vysoko volatilného dobrodružstva s hodnotením 9 z 10. Ako obvykle, RTP je variabilné, pričom najštedrejšia hodnota je 96,28 %, pričom za určitých okolností klesá na 94,28 % alebo menej. . Ako by ste očakávali, akékoľvek zariadenie je vhodné na prevzatie chrámu, kde je možné vybrať stávky od 1 p/c do 100 £/€. Dôvodom, prečo sú možné stávky o penny, je to, že hráči môžu nastaviť 1 až 10 výherných línií.

Symboly sú staré aj nové, staré sú 10 až A karty kráľovskej rodiny, ktoré majú známy dizajn, zatiaľ čo medzi vysoko platené patria Ankhovia, vtáky, hady a dámy typu Kleopatra. Počas základnej hry majú rady s piatimi prémiami hodnotu 50 až 500-násobku stávky – toto číslo sa zvyšuje na 100 až 750-násobok stávky, keď je aktívny extra valec, vďaka čomu je možné získať šesť výhier.

Scroll of Dead: Funkcie automatu

Namiesto knihy, ktorá hrá rolu divočiny/rozptylu, Scroll of Dead používa ďalšiu populárnu egyptskú ikonu, skarabea. Ako divočina, skarabeovia pristávajú na akomkoľvek valci, aby nahradili bežné výplatné symboly a dokončili výhry v rade. Ako rozptyl, 3, 4 alebo 5 skarabov v pohľade udeľuje 8 bezplatných zatočení plus výplatu 2x, 20x alebo 200x stávky.

Pred začiatkom bezplatných točení sa stanú dve veci. Prvá vec je, že 6. valec sa odomkne a stane sa aktívnym počas trvania bezplatných zatočení. Po druhé, 1 symbol platby je náhodne vybraný ako špeciálny rozširujúci symbol. Vybrané symboly sa rozšíria tak, aby pokryli všetky pozície na svojom valci, keď môžu vytvoriť výhru, čo je možné aj vtedy, keď nie sú vedľa seba. Rozšírené symboly tiež platia všetkými spôsobmi. Všimnite si, že divoké symboly nenahrádzajú rozšírené vybrané symboly.

Hra obsahuje aj voliteľné kolo hazardu po víťazstvách v základnej hre. Správne uhádnutie farby alebo farby skrytej karty zdvojnásobí alebo zoštvornásobí výhernú hodnotu. Hazardné kolá je možné hrať až 5-krát za sebou.

Scroll of Dead: Slot Verdikt

Raison d’etre Scroll of Dead je pomerne jednoduchá zmena, no zahrnutie 6. valca určite pridáva nový rozmer. Knižní nadšenci si nepochybne uvedomujú, že mať ďalší kotúč nie je úplnou novinkou. Greentube porazil Play’n GO na plnej čiare o približne šesť rokov s Book of Ra Deluxe 6, ktorý mal tiež 6. valec. Rozdiel bol teda v tom, že ste museli zvýšiť stávku pomocou možnosti ‘Extra Bet’, aby ste ju mali aktívnu vo všetkých fázach hry, namiesto toho, aby ste ju len odomykali, keď sa spustia točenia zadarmo.

Čo sa týka potenciálu, poskytnutie dodatočného kotúča má pozitívny účinok a prevyšuje výplatu bežných „knihových“ automatov o 50 %. Zatiaľ čo hra ako Book of Dead dosiahla maximum 5 000-násobku stávky, Scroll of Dead to zvýšilo na 7 500-násobok. Prinajmenšom teoreticky je využitie plného potenciálu hry také jednoduché ako kedykoľvek predtým – stačí, ak počas bezplatných zatočení pristanete na každom valci najvyššie sa rozširujúcim prémiovým symbolom.

Okrem viacerých valcov je to pri hraní Scroll of Dead ako obvykle. Hodnoty výher v plnej čiare udržujú základnú hru zaujímavú a produkčná hodnota je vysoká. V mnohých ohľadoch je Scroll of Dead jednoducho navrhnutou hrou, no funguje obvyklým spôsobom Triple-A Play’n GO. To znamená atraktívnu grafiku a uhladené animácie spájajúce všetko dohromady, aby vytvorili prvotriedny akt.

V rámci mimoriadne presýtenej kategórie hier „knihy“ sa udialo toľko zvratov, že je ťažké vytvoriť niečo nové. Scroll of Dead nemusí byť úplne originálny, ale jeho 6. valec a väčší potenciál ho odlišujú od väčšiny jeho konkurentov. Skombinujte to s dobre zavedeným rodokmeňom a Scroll of Dead má určite prostriedky na to, aby nadchli hráčov, ktorí sa zabávajú týmto štýlom.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil