Scudamore’s Super Stakes logo stars-4.4

Hodnotenie: 4.4 / 5

Scudamore’s Super Stakes

 • Dátum vydania
  07.03.2019
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.99%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Scudamore’s Super Stakes image
Hrajte Scudamore’s Super Stakes zadarmo
Scudamore’s Super Stakes zadarmo

Automaty Scudamore’s Super Stakes

Teraz môžete vsádzať na kone a roztáčať valce v tej istej hre vďaka športovému automatu NetEnt Scudamore’s Super Stakes. Prečítajte si našu recenziu a zistite, ako švédske herné štúdio spojilo konské dostihy s napínavou automatovou akciou.

Na dosiahnutie tohto úspechu sa NetEnt v roku 2018 spojil s osemnásobným šampiónom a celebritou dostihov Petrom Scudamorem. A aby ste si užili svoj deň na dostihoch, zahrnuli náhodné divoké podkovy, vedľajšiu hru Stávkový tiket a zatočenia zdarma Peter’s Classic Cup s rozšíreným herným oknom.

Umiestnite svoju stávku na správneho koňa a môžete vyhrať viac ako 5 000-násobok vašej stávky na automatoch Scudamore’s Super Stakes.

Roztočte hracie automaty na konskej dráhe

Prirodzene, online automat Scudamore’s Super Stakes sa točí okolo dostihovej dráhy. Slúži ako pozadie herného okna, ktoré vďaka HD grafike vyzerá jednoducho, no elegantne. Zelená je dominantná farba na valcoch a okolo nich, zatiaľ čo Peter Scudamore sám a ďalší džokeji riadia valcovú akciu.

Hlas komentátora oznamuje hlavné udalosti a informuje vás o pokroku vášho koňa v bonusovom kole. Zvuky konských dostihov nahrádzajú zvyčajné zvuky kotúčov, zatiaľ čo hrdinská klasická hudba dopĺňa dobre vyvážený soundtrack.

Ďalšia vec, ktorú náš kontrolný tím zistil pri hraní svojich prvých kôl na online automate Scudamore’s Super Stakes, bola skutočnosť, že farby hrajú dôležitú úlohu, najmä pokiaľ ide o výplatné symboly a bonusové kolo.

Každý symbol nízkej hodnoty má zodpovedajúci symbol vysokej hodnoty označený rovnakou farbou. Na spodnom konci sú hracie karty – zobrazujú sa ako modré J, zelené Q, fialové K a červené A. Za nimi vo vzostupnom poradí podľa hodnoty nasledujú džokeji, ktorí majú na sebe modrý, zelený, fialový a červený hodváb.

Peter Scudamore je divoký symbol automatovej hry Scudamore’s Super Stakes, ktorý nahrádza všetky symboly okrem scatterov. Rozptyl sa javí ako zlatý víťazný pohár.

Užite si extra funkcie na Scudamore’s Super Stakes

NetEnt šikovne integroval do hry vedľajšiu hru, ktorá môže priniesť mega výhry až 1 242-násobok vášho vkladu, a to navyše k bežným výhram na valci. Táto funkcia sa nazýva stávkový tiket.

Samostatná suma stávky bude odpočítaná z vášho zostatku až po zakúpení stávkového tiketu. Vaše stávky sa tu môžu pohybovať od 0,80 do 80 mincí. Funkcia nie je aktívna počas kola bezplatných zatočení.

Náš kontrolný tím si všimol stávkový tiket na pravej strane hracieho okna Scudamore’s Super Stakes. Ak ju chcete aktivovať, jednoducho na ňu kliknite a dostanete sa na druhú obrazovku, kde si môžete vytvoriť svoju vlastnú stávku. Cieľom je predpovedať, ako často vybraný symbol dopadne kdekoľvek na valcoch v stanovenom množstve zatočení v základnej hre.

Najprv si musíte vybrať jeden z ôsmich bežných symbolov alebo divoký symbol, ktorý chcete zbierať, a potom celkový počet symbolov, ktoré predpovedáte, že sa objavia na valcoch – napríklad 20 Ks za desať zatočení. Čím vyšší počet symbolov nazbierate, tým vyššie budú vaše výnosy – ale aj tým nižšia bude vaša šanca na výhru stávky. Potenciálna výhra zo stávky je zobrazená v spodnej časti stávkového tiketu.

Posledným krokom je výber sumy, ktorú chcete vsadiť na zvolenú stávku. Rovnako ako v skutočnom živote, stávku nie je možné po zakúpení tiketu zmeniť. Stávka je vyhraná, keď sa vaše predpokladané číslo zvoleného symbolu objaví v rámci nastaveného počtu točení. Cena vám bude vyplatená okamžite pred ďalším roztočením valcov.

Čísla a štatistiky pre váš deň na pretekoch

Scudamore’s Super Stakes je automatová hra s piatimi valcami, tromi riadkami a 20 pevnými výhernými líniami. Preteky na valcoch na mobile alebo počítači vás budú stáť 0,10 až 100 kreditov. Výplaty za jednu päťku sa pohybujú od 2-násobku do 100-násobku vášho vkladu.

RTP tejto hry so stredným rozptylom je stanovené na 96,11 %. Funkcia NetEnt Autoplay vám umožňuje nastaviť 10 až 1 000 po sebe idúcich točení s množstvom možností, kedy sa má beh zastaviť.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil