Secret of Dead logo stars-4.5

Hodnotenie: 4.5 / 5

Secret of Dead

 • Dátum vydania
  24.02.2022
 • Typ hry
  Slot mriežky 6x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x10000
 • Podporovaný OS
Secret of Dead image
Hrajte Secret of Dead zadarmo
Secret of Dead zadarmo

Secret of Dead: Prehľad slotov

Vložte ‘Shai’ do vyhľadávača a dve veci na začiatok stránky, prvé výsledky. Jedna je R&B skupina z 90. rokov, ktorej pieseň „If I Ever Fall in Love“ sa dostala na druhé miesto v rebríčku Billboard Hot 100. Druhá je odkazom na Staroveký Egypt. Ak vychádzame z posledného zdroja, Shai odkazuje na koncept osudu alebo Boha osudu v staroegyptskej viere a použil ho vývojár Play’n GO v ďalšom z ich dlhého radu „knihy“ slotov. Pod názvom Secret of Dead sa v ňom miešajú prvky predchádzajúcich slotov Scroll of Dead a Legacy of Dead.

Secret of Dead má od začiatku veľmi rozpoznateľný vzhľad, ktorý pripomína množstvo predchádzajúcich hier, ktoré siahajú až po pôvodnú Book of Dead. V tomto však nie je žiaden Rich Wilde, ani jeho dcéra Cat. Je to skoro všetko klasická symbolika dávnej minulosti. Pocit známosti však prerušuje skutočnosť, že Secret of Dead používa šesť valcov namiesto zvyčajných piatich, ktoré sa nachádzajú v týchto hrách. Scroll of Dead ich mal šesť, ale šiesty valec bol zamknutý v základnej hre a zhodil okovy až po spustení bonusovej hry. Tu je to zadarmo vo všetkých fázach hry. To je jedna z relatívne malých variácií v hre, ktorá vyzerá a pôsobí veľmi povedome, príťažlivo, ale povedome.

Pomerne volatilný (8/10), používa 6 valcov a 3 riadky v kombinácii s 1-10 nastaviteľnými výhernými líniami. Výhry dosiahnuté, keď tri alebo viac zhodných symbolov pristane zľava doprava od prvého valca ďalej – dve prémiové výhry symbolov sú preč. Pri hľadaní starovekého pokladu dávajte pozor na RTP, pretože je prispôsobiteľné od 96,2 % v najlepšom prípade až po menej ako 90 v najhoršom prípade, v závislosti od trhu. Na odhalenie tajomstva možno použiť akékoľvek zariadenie, kde sa stávky pohybujú od iba 1 p/c až po £/€ 100.

Použité symboly sú tiež veľmi podobné Scroll of Dead, kde nájdeme kráľovské karty 10-A v hodnote až 25-násobku vášho vkladu za šesť kusov. Nasledujú kobry, chrobáky skarabeus, mačky a pravdepodobne reprezentácia Shai, kde 6 prémií na rade vám prinesie 100 až 500-násobok vášho vkladu.

Secret of Dead: Funkcie automatu

Ak ste už hrali hru „book of“, budete dobre oboznámení so základnými konceptmi použitými v Secret of Dead. Namiesto symbolu knihy je však potrebné dávať pozor na Ankh. Ankhs sú divoké aj scatter, takže nahradia akýkoľvek iný symbol v hre a pristátie aspoň 3 z nich naraz spustí bonusové kolo.

Konkrétne, keď sú zobrazené 3, 4, 5 alebo 6 Ankhov, hráči inkasujú výplatu vo výške 1x, 10x, 50x alebo 250x stávky plus 8, 10, 12 alebo 15 bezplatných zatočení. Pred spustením bezplatných zatočení sa náhodne vyberie jeden z výplatných symbolov ako špeciálny rozširujúci symbol. Keď sa vybrané symboly dostanú do bezplatných zatočení, rozšíria sa tak, aby pokryli všetky pozície na valci, ak môžu vyhrať. Rozšírené symboly vyplácajú všetky aktívne výherné línie z akýchkoľvek pozícií – na vytvorenie výherných línií nemusia byť vedľa seba.

Ak počas bonusového kola pristanú 3 alebo viac symbolov scatter, stanú sa dve veci. Udeľuje sa jedno, +5 ďalších bezplatných zatočení a náhodne sa vyberie ďalší výplatný symbol, ktorý bude tiež expandérom.

A nakoniec, Secret of Dead môže prísť s voliteľnou funkciou hazardu, kde sa hráči môžu pokúsiť znásobiť svoju cenu. Po výbere môžu hráči zdvojnásobiť svoju cenu uhádnutím správnej farby karty lícom nadol alebo ju zoštvornásobiť uhádnutím správnej farby. Hráči môžu hrať až 5-krát alebo až do hodnoty 2 500 mincí.

Secret of Dead: Slot Verdikt

Play’n GO určite patrí medzi „knihy“ hier a Secret of Dead neustále pokračuje. Tento sa prikláňa k trochu menej inovatívnej strane, keďže jeho dve odchýlky od zvyčajného knižného plánu sú šiesty valec a extra špeciálny symbol v bezplatných zatočeniach – oboje Play’n GO v minulosti používalo. Možno je to prvýkrát, čo štúdio spojilo oba prvky na jednom mieste, aj keď je ťažké držať krok so všetkými. Knižné automaty Play’n GO majú tendenciu byť vysoko profesionálnou produkciou, ktorej je ťažké niečo vytknúť, okrem ich tendencie byť občas trochu rovnaké.

Podobná kritika by mohla smerovať aj na Secret of Dead, pretože neponúka toho veľa, čo nebolo dostupné v predchádzajúcich inkarnáciách. Zmeny sú prevažne technické a akosi sa navzájom vyvažujú. Hráči tu napríklad vždy získajú aktívny šiesty valec, zatiaľ čo na jeho aktiváciu musíte spustiť bezplatné zatočenia v Scroll of Dead. Šesť kombinácií symbolov má však v Secret of Dead menšiu hodnotu, takže výhry rozšírených symbolov na celú obrazovku sú menej pôsobivé. Teraz však môžete vyhrať viac bezplatných zatočení v závislosti od toho, koľko rozptylov spúšťa funkciu a vo všeobecnosti väčšie rozptylové ceny. Ako také je ťažké rozobrať všetky tieto veci a povedať, čo je z technického hľadiska výhodnejšie. Možno je rovnako účinný výber na základe reakcií čriev. Secret of Dead však ponúka väčší potenciál ako jeho predchodcovia, čo by mohlo uzavrieť dohodu. Tentoraz maximálna výhra prevyšuje 10 000-násobok stávky (pri použití všetkých desiatich výherných línií), čo je dvojnásobok bežnej „účtovnej“ sumy.

Pri rýchlosti, ktorou Play’n GO chrlí tieto hry, nezostane v starovekom Egypte veľa tajomstiev, ktoré by bolo potrebné odhaliť. Žartujeme, samozrejme, a ako sme povedali, Secret of Dead je ťažké vyčítať, keďže ide o úhľadnú, dobre prezentovanú alternatívu „knižiek“, ktorá obsahuje dostatok vylepšení, aby zaujala niekoľko fanúšikov Ra.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil