Secrets of Atlantis logo stars-4.4

Hodnotenie: 4.4 / 5

Secrets of Atlantis

 • Dátum vydania
  24.08.2016
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x4
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  97.07%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x3200
 • Podporovaný OS
Secrets of Atlantis image
Hrajte Secrets of Atlantis zadarmo
Secrets of Atlantis zadarmo

Secrets of Atlantis Slots

Ponorte sa do hlbokej priepasti, kde nájdete množstvo podvodných zázrakov. Secrets of Atlantis je založený na bájnom potopenom meste zo starovekej gréckej mytológie a navrhol ho Net Entertainment, čo znamená, že hráči môžu právom očakávať nejaké veľkolepé otočné vizuálne prvky.

Hra s 5 valcami a 40 výhernými líniami sa tiež celkom príjemne hrá, a to vďaka množstvu jedinečných doplnkových funkcií, ako sú výhry v oboch smeroch, kolosálne opätovné otáčanie symbolov a predĺžená divočina. Podarí sa vám nájsť stratené mesto Atlantis a vziať si domov nejaké dlho stratené poklady?

Stratené mesto bohatstva

Jedna z prvých zmienok o Atlantíde bola v alegorických dielach Platóna, v ktorých staroveký filozof využíva ostrovné mesto ako prostriedok na preukázanie porovnateľnej sily a nadradenosti skutočného národného štátu. Ostrov je však azda najznámejší pre svoj prípadný zánik, po ktorom bohovia gréckej mytológie odsúdia mesto, aby kleslo na dno Atlantického oceánu.

Dokonca dodnes existujú ľudia, ktorí stále špekulujú o mieste strateného mesta, používajúc stopy a dohady v nádeji, že by mohli nájsť nejaké stratené poklady číhajúce na dne mora.

Hráči, ktorí roztočia tento automat, nebudú môcť nájsť skutočné Tajomstvá Atlantídy, ale budú mať možnosť vyhrať slušné peňažné ceny. Navyše, na hru je radosť sa pozerať, pretože zobrazuje všetky staroveké záhady, ktoré by malo potopené mesto vyvolať.

Kotúče sú nastavené na pozadie zničeného mesta, ktoré sa pomaly rozpúšťa v slaných morských vodách, pričom vzdialené lúče slnečného svetla dodávajú scéne magickú atmosféru. Čo sa týka herných symbolov, medzi morskými riasami je všetko, čo by ste mohli očakávať, ako sú medúzy, morské korytnačky, kraby a perlorodky. Stávkujúci tiež narazia na niekoľko vodných pokladov s trojicou drahokamov – zafír, smaragd a rubín – ktoré boli navrhnuté tak, aby napodobňovali morské tvory, ako sú korytnačky a kraby.

Veľké bonusové funkcie (doslova)

Na ceste cez Tajomstvá Atlantídy vedie hráčov magická postava morskej panny, ktorá sa objavuje na valcoch ako rozšírený divoký symbol, ktorý sa tiahne cez tri vertikálne pozície valca. S touto ikonou budú hráči môcť potenciálne dokončiť výherné sekvencie, pretože krásna morská panna nahradí všetky ostatné ikony na obrazovke, kedykoľvek sa objaví.

A čo viac, táto divoká ikona sa posunie do pozície vždy, keď je čiastočne na valcoch, čím ponúka ešte viac príležitostí na výhru.

Ďalším spôsobom, ako tento automat pomôže tipujúcim, je jeho kolosálna funkcia opätovného roztočenia symbolov. Toto sa aktivuje vždy, keď sa po ktoromkoľvek roztočení zvýraznia tri stredné valce hry. Ak sa tak stane, potom sa druhý, tretí a štvrtý valec stanú jedným symbolom, ktorý zakryje štvorcovú ranu 3×4 v strede hernej obrazovky. Valce sa opäť roztočia zadarmo, čo ponúka tipujúcim možnosť porovnať menšie symboly na valcoch 1 a 5 s kolosálnou ikonou v strede. A ak sa tak stane, výhry budú vyplatené ako normálne, čo znamená, že sa spustí viacero výherných línií pre niektoré kolosálne súčty cien.

Podvodné dobrodružstvo

Nový automat NetEnt predstavuje veľmi pôsobivú sadu vizuálov pre fanúšikov video automatov, ktorí majú radi, keď sú ich hry veľké, odvážne a plné zázrakov. Je pravda, že hrací automat nemá potenciál udeľovať jackpoty s multiplikátorom stávok na najväčšiu líniu, ale aj tak prinesie množstvo vzrušujúcej bonusovej akcie s jeho kolosálnymi ikonami, opätovnými točeniami a štipľavými funkciami divokej morskej panny.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil