Secrets of Christmas logo stars-4.7

Hodnotenie: 4.7 / 5

Secrets of Christmas

 • Dátum vydania
  21.08.2016
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.72%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná/Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x1250
 • Podporovaný OS
Secrets of Christmas image
Hrajte Secrets of Christmas zadarmo
Secrets of Christmas zadarmo

Tajomstvo vianočných automatov

V meste, kde som vyrastal, bola vždy nejaká otravná rodina na ulici, ktorá začala v októbri rozsvecovať vianočné svetlá. Z hľadiska hracích automatov je tou rodinou určite NetEnt, ktorý práve vydal ukážku svojho nového vianočného automatu, hry Secrets of Christmas. Mali sme na tom trochu kancelársky fond, pokiaľ ide o to, kedy hra vyjde a aká presne bude. Zdá sa, že tento autor stratil v oboch ohľadoch, pretože som očakával, že nadviažu na predchádzajúce roky a vydajú vianočnú verziu existujúceho slotu, ako to urobili s Vianočnou edíciou Flowers alebo Vianočnou edíciou Fruitshop.

To, čo tento rok v skutočnosti urobili, nám poskytlo úplne novú vianočnú hru na mieru, takže zhrňte fanúšikov NetEnt, Vianoce sú naozaj skoro a váš darček tiež! Prvý pohľad naznačuje, že by to mohlo byť tiež veľmi dobré, ďaleko od štandardu väčšiny výherných automatov s vianočnou tematikou, možno sa pristihnete, že tento hráte dlho po skončení sviatočnej sezóny!

Téma a štruktúra

Nový slot NetEnt Secrets of Christmas má jednoduché a jednoduché rozloženie, takže keď je plný moriek a vareného vína tety Elmy, mali by ste ho stále dostatočne sledovať. Jedná sa o 5×3 valcový video automat s 25 pevnými výhernými líniami v hre. To znamená, že je to len prípad výberu hodnoty stávky, ktorá vyhovuje vášmu bankrollu, a otočte sa. Automatická hra zostáva a rýchle hranie na mobilnej dotykovej verzii odhalí, že je rovnako dobre optimalizovaná ako ktorákoľvek iná mobilná hra NetEnt.

Skvelú prácu urobili aj s témou. Sú to veľmi tradičné Vianoce, pretože kulisou kotúča je drevená chatka v snehu a kotúče sú orámované vencami Holly, ale vďaka úžasnému tímu NetEnt umeleckých diel vyzerá sviežo a zábavne. Naším obľúbeným bol roztomilý symbol pohára mlieka spolu s niekoľkými koláčikmi a poznámkou „pre Santa“. Dokonca aj symboly hracích kariet, ktoré sa používajú pre ikony s nízkymi platmi, dostali sviatočnú úpravu a sú to girlandy z vetiev vianočných stromčekov, ktoré sú prepletené so svetielkami a tvoria ikony esa až desať. Je to malý dotyk a pozornosť venovaná detailom, ktoré, ako už často predtým, naozaj stavajú hry NetEnt nad ostatné.

Vlastnosti

Hra má iba jednu funkčnú hru, ale je vynikajúca pre každú predstavivosť a šikovne využíva tému. Vo svojej podstate ide o hru s bezplatnými točeniami s tromi, štyrmi alebo piatimi rozptylmi, ktoré poskytujú rôzne počty točení zdarma. Pred odohraním bezplatných zatočení je však k dispozícii sekundárna bonusová hra, ktorá má potenciál urobiť z nej veľmi hodnotnú bonusovú hru a pre NetEnt nezvyčajne neobjektívnu hru, pretože vo všeobecnosti majú radšej viacero funkcií ako jednu veľkú.

Hra s okamžitou výhrou, ktorá spúšťa funkciu bezplatných zatočení, vám umožňuje vybrať si extra funkcie počas zatočení. Tie siahajú od pomerne jednoduchých cien, ako sú zatočenia navyše, až po multiplikátory, divočiny a dokonca aj celý divoký kotúč! Veľmi sa nám to páči, hoci odchýlka nebola uvedená, štruktúra by naznačovala, že to bude skôr stredná/vysoká, čo dáva hráčom niečo, aby sa mohli nadchnúť pre tento sviatok. Prirodzene, hra bude mať bezplatnú verziu slotu, takže si ju môžete užiť bez toho, aby ste riskovali hotovosť, ktorú ste dostali vo vianočnej zásobe!

Zhrnutie

Celkovo je to pravdepodobne najlepší vianočný automat, ktorý nám NetEnt doteraz dal, a určite je to najlepšia možnosť mobilného automatu s vianočnou tematikou. Ideálne na drzú hru na gauči, keď si rodina po večeri vymieňa príbehy, ktoré stoja za to. Či už je to dosť dobré na to, že sa hrá oveľa neskôr po skončení sezóny, to je však úplne iná vec, zdá sa, že hráči v britských kasínach hrajú halloweenske automaty celý rok, takže nikdy neviete!

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil