Serengeti Kings logo stars-4.7

Hodnotenie: 4.7 / 5

Serengeti Kings

 • Dátum vydania
  23.01.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x4
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.2%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x1300
 • Podporovaný OS
Serengeti Kings image
Hrajte Serengeti Kings zadarmo
Serengeti Kings zadarmo

Sústreďte sa na Hru

5-valcový, 4-riadkový, 26-riadkový (pevný) video automat obsahuje funkcie Lion Feature, Panther Feature, Free Spins a Buy Free Spins.

Po každom roztočení sa z valcov zbierajú vysokohodnotné symboly leva a pantera. Potom sa počas funkcií Lev a Panter zhromaždené symboly umiestnia späť na valce a môžu získať multiplikátory, ktoré vytvárajú potenciál pre veľké výhry.

Najstatočnejší prieskumníci Serengeti sú odmenení zatočeniami zadarmo, kde sa symboly vysokej hodnoty môžu objaviť nahromadené a súčasne sa aktivujú funkcie leva a pantera, aby sa vytvorili divoké symboly a multiplikátory.

Serengeti Kings™ prichádza s inovatívnou prispôsobiteľnou funkciou Buy Free Spins, ktorá ponúka hráčom vzrušujúci nový spôsob hrania hry. Vďaka možnosti preniesť nazbierané symboly z hlavnej hry do Free Spins táto funkcia pritiahne skúsených hráčov, ktorí oceňujú mechaniku založenú na zručnostiach.

Pravidlá hry

Môžete hrať 26 pevných stávkových línií s rôznymi úrovňami stávok a hodnotami mincí. MAX BET hrá hru na najvyššej úrovni stávky a aktuálnej hodnote mince. AUTOPLAY automaticky hrá hru na zvolený počet kôl (prípadne kliknite na tlačidlo AUTO).

Výherné kombinácie a výplaty sa uskutočňujú podľa tabuľky výplat. Symbolové výplatné hodnoty zobrazené v tabuľke výplat sú dynamické a menia sa v súlade s vybranou hodnotou stávky. Úroveň stávky je počet vsadených mincí na stávkovú líniu. Výhra v stávkovej línii v minciach sa rovná hodnote uvedenej v tabuľke výplat vynásobenej úrovňou stávky. Výhra v stávkovej línii v mene sa rovná výhre v minciach vynásobenej hodnotou mince.

Výhra v stávkovej línii sa rovná hodnote uvedenej v tabuľke výplat vynásobenej akýmkoľvek príslušným multiplikátorom. Výhry zo stávkových línií sa vyplácajú postupne od valca úplne vľavo k valcu úplne vpravo. Vypláca sa len najvyššia výhra na stávkovú líniu z oboch spôsobov. Simultánne výhry na rôznych stávkových líniách sa pripočítavajú

Vlastnosti

Príbeh Serengeti Kings je zabudovaný do hrateľnosti a funkcií.

Hra je novým typom štátnej hry s prekrývajúcimi sa cyklami, ktoré povedú k väčšej angažovanosti. Keďže sa zbierajú symboly s vysokými platmi, hráči ich môžu zbierať a majú šancu na nich opäť vyhrať.

Hra sa začína otáčaním leva a potom otáčaním pantera. Každé vydržia 12 zatočení. Počas zatočení sa všetky symboly leva a pantera, ktoré sa objavia na valcoch, zhromažďujú do počítadla leva a počítadla pantera.

Pri 12. roztočení leva sa nezhromažďujú žiadne symboly leva a aktivuje sa funkcia leva.

Vo funkcii leva sú všetky symboly leva zhromaždené v počítadle levov náhodne umiestnené na valcoch po zastavení valcov. Pri 12. roztočení Panthera sa nezhromažďujú žiadne symboly Pantera a je aktivovaná funkcia Panther. Vo funkcii Panther sú všetky symboly Panther zhromaždené v počítadle Panther náhodne umiestnené na valcoch po zastavení valcov.

Ak je symbol leva umiestnený na vrch symbolu Panther alebo naopak, vytvorí sa symbol Wild. Ak je symbol leva alebo symbol Panther umiestnený na rovnaký symbol alebo symbol Wild, tento symbol dostane násobiteľ +1. Každá stávková línia má počiatočný x1 multiplikátor. Všetky multiplikátory na každej výhernej stávkovej línii sa pripočítajú k počiatočnému multiplikátoru a všetky výhry z tejto stávkovej línie sa vynásobia výsledným multiplikátorom.

Zatočenia zadarmo

Kedykoľvek počas základnej hry si môžete kúpiť vstup do Free Spins s 3 možnosťami, z ktorých 2 vám umožňujú preniesť stav zo základnej hry.

Zatiaľ čo cena za nákup 3 bodov je pevná, cena za nákup 4 alebo 5 sa mení náhodne a v závislosti od štátu. Tu prichádza prvok zručnosti! RTP za točenia zadarmo pri kúpe je vždy iné a pohybuje sa od 96,1 % do 96,7 % – keď je RTP optimálna, hra to naznačovala malými symbolmi plameňa!

Zatočenia zadarmo si môžete aktivovať pomocou funkcie Kúpiť zatočenia zadarmo (nie je k dispozícii vo všetkých kasínach). Môžete si kúpiť 3, 4 alebo 5 Scatter symbolov a aktivovať Free Spins s príslušným počtom symbolov nazbieraných do počítadla Lion Counter a Panther Counter.

3 alebo viac symbolov Scatter, ktoré sa objavia kdekoľvek na valcoch v hlavnej hre, aktivujú 12 zatočení zadarmo. Ak sú roztočenia zadarmo aktivované s 3 symbolmi Scatter, zatočenia zadarmo začínajú s 0 symbolmi na počítadle levov aj na počítadle pantera.

Ak sú roztočenia zadarmo aktivované so 4 symbolmi Scatter, zatočenia zadarmo sa začnú s rovnakým počtom symbolov, aký sa nazbieral na počítadle levov a panterov v momente aktivácie bezplatných točení.

Ak sú roztočenia zadarmo aktivované s 5 symbolmi Scatter, zatočenia zadarmo začínajú počtom symbolov nazbieraných na počítadle levov a počítadiel Pantherov v momente aktivácie bezplatných točení plus 5 symbolov na počítadle levov aj na počítadle pantera.

Vo Free Spins sa všetky symboly leva a pantera, ktoré sa objavia na valcoch, zhromažďujú do počítadla leva a počítadla pantera. Pri posledných bezplatných zatočeniach sú všetky symboly zozbierané v počítadle levov aj v počítadle pantera náhodne umiestnené na valcoch po zastavení valcov.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil