Shangri La logo stars-4.5

Hodnotenie: 4.5 / 5

Shangri La

 • Dátum vydania
  17.09.2017
 • Typ hry
  Slot mriežky 6x5
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.59%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Nízka/Stredná
 • Maximálna expozícia
  x1000
 • Podporovaný OS
Shangri La image
Hrajte Shangri La zadarmo
Shangri La zadarmo

The Legend of Shangri-La: Cluster Pays Slots

Je takmer isté, že poznáte pojem Shangri-La, skrytý raj plný mýtických zázrakov. Menej ľudí však pozná pôvod tejto legendy, ktorá pochádza z románu Stratený horizont z roku 1933 od Jamesa Hiltona. V jeho príbehu bolo toto údolie mystickým miestom, kde ľudia starli neuveriteľne pomaly a žili ďaleko za hranicami normálnej dĺžky ľudského života.

Tento fantastický raj na Zemi ožíva v hre The Legend of Shangri-La: Cluster Pays od NetEnt, úplne novom online hracom automate s nádhernou prezentáciou a niekoľkými veľmi jedinečnými hernými konceptmi. Namiesto toho, aby si robili starosti s výhernými líniami, budú sa hráči namiesto toho sústrediť na vytváranie zhlukov symbolov, zoskupovanie ikon, aby mohli rozvíjať výherné kolá. Toto je vzrušujúci spôsob hrania, pretože to znamená, že vaše výplaty môžu naďalej rásť až do bodu, až kým sa celá obrazovka nezaplní jedným masívnym zápasom.

Vyrežte si svoj kúsok raja

Aj keď to môže byť trochu iné ako tradičný online automat, stále si myslíme, že väčšina hráčov bude chcieť hrať automat Legend of Shangri-La: Cluster Pays. Kedykoľvek špičkový vývojár, akým je NetEnt, príde s inovatívnym herným nápadom, ako je tento, a začlení ho do krásnej témy, viete, že máte vo svojich rukách víťaza, a toto je stroj, ktorý je absolútne pripravený v každom ohľade. Tradicionalisti, ktorí majú radi svoje automaty tak, ako sa hrali 100 alebo viac rokov, môžu mať problém dostať sa do tejto hry. Ale ak ste ochotní vyskúšať niečo trochu iné, na najnovšom výtvore NetEnt je toho veľa, čo sa vám bude páčiť.

Prirodzená krása

Video automat Legend of Shangri-La: Cluster Pays je jedným z najnovších vydaní od NetEnt a možno ho nájsť vo väčšine online kasín, kde sa používa ich softvér. Hra obsahuje brilantne navrhnuté prostredie, ktoré má evokovať utopickú víziu zabudnutého údolia. Uvidíte nádherné stromy, zelené pasienky, starobylé chrámy a kaskádové vodopády, všetky navrhnuté s ázijským motívom, ktorý je vhodný vzhľadom na danú tému. Elegantný zvukový dizajn a animovaná postava (pokojná, antropomorfná červená panda) stojaca vedľa kotúčov slúži na dotvorenie scény.

Rovnako ako všetky nové hry NetEnt, aj tento stroj je plne optimalizovaný pre mobilné zariadenia, pričom existujú verzie s dotykovou obrazovkou, ktoré ešte viac uľahčujú hranie na tablete, iPhone alebo smartfóne so systémom Android. Hráči si môžu vybrať z množstva rôznych nominálnych hodnôt svojich mincí a 10 rôznych úrovní stávok, čo poskytuje dostatok priestoru pre príležitostných hráčov s nízkym limitom aj pre hráčov s vysokými hráčmi, aby si tento stroj užili rovnako. Nie je prekvapením, že je tu aj bezplatný slot Legend of Shangri-La, ktorý si môžete najskôr vyskúšať, ak chcete vidieť, ako sa hrá, skôr ako riskujete skutočné peniaze.

Špeciálne miesto

The Legend of Shangri-La: Cluster Pays tiež obsahuje širokú škálu špeciálnych funkcií, ktoré dodávajú tomuto jedinečnému hernému štýlu veľkú hĺbku. Po prvé, hoci na mriežke nie sú tradičné divoké symboly, môžete zasiahnuť náhrady. Keď sa objavia tieto otázniky, zmenia sa na akýkoľvek symbol, ktorý vám za dané zatočenie poskytne najväčšiu možnú výhru. To znamená, že sa môžu zúčastniť iba jednej výhernej kombinácie, no aj tak sú veľmi cenným nálezom, keď sa objavia.

Ak dokončíte zatočenie s dvoma zhlukmi rovnakej ikony (aj keď nie sú dostatočne veľké na to, aby vyhrali ceny), môže sa potenciálne aktivovať funkcia opätovného zatočenia prilepením. Keď k tomu dôjde, získate bezplatné opätovné zatočenie, pričom tieto skupiny budú uzamknuté na svojom mieste. Ak sa zobrazí aspoň jedna ďalšia z tejto ikony, dostanete ďalšie opätovné zatočenie a bude sa to opakovať, kým nedokončíte zatočenie bez pridania k celkovému počtu. Až potom sa funkcia skončí. Podobný bonus pochádza z funkcie náhodného suplovania, v ktorej získate pridané symboly suplovania, ktoré sa pridajú k existujúcim zoskupeniam a zaručia výhru.

Ako väčšina automatov, aj tento automat má funkciu bezplatných zatočení, ktorá sa aktivuje, ak kdekoľvek na valcoch trafíte tri alebo viac symbolov bezplatných zatočení. V závislosti od toho, koľko z týchto ikon nájdete, môžete získať päť až osem bezplatných hier, z ktorých všetky prichádzajú s ďalšími náhradnými symbolmi, ktoré sa pridávajú a odstraňujú z valcov po každom roztočení. Pridávanie však prebieha rýchlejšie ako odstraňovanie, takže postupom času uvidíte na valcoch stále viac a viac týchto divov. A ak počas tejto funkcie vyhráte menej ako 10-násobok vašej stávky na točenie, môžete získať ďalšie bonusové pretočenie, ktoré vám pomôže vyťažiť z tohto kola o niečo viac.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil