Shimmering Woods logo stars-3.9

Hodnotenie: 3.9 / 5

Shimmering Woods

 • Dátum vydania
  25.03.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3-6
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x25000
 • Podporovaný OS
Shimmering Woods image
Hrajte Shimmering Woods zadarmo
Shimmering Woods zadarmo

Shimmering Woods: Prehľad slotov

Play’n GO dokazuje, že je rovnako pohodlné skúmať jemnejšiu, mystickú stránku života ako aj náročné témy, a ponorí hráčov do prírody vďaka svojmu automatu Shimmering Woods. Ako všetci vieme, jemne vyzerajúci slot nie je absolútne žiadnym ukazovateľom toho, čo sa skrýva pod povrchom, a Shimmering Woods je ďalším príkladom tohto varovania. Pomocou kombinácie dynamických kotúčov a symbolov, ktoré sa rozdeľujú ako bunky, sa funkcie Shimmering Woods kombinujú a prinášajú veľké, zábavné výplaty.

Tieto lesy sa môžu trblietať, ale aspoň cez deň na nich nie je nič prehnane nápadné. Záležitosti sa zlepšia, keď padne noc pre roztočenia zadarmo, keď sa objaví mystická žiara ako pandorský ker z filmu Avatar. Uprostred slnečnej lúky leží 5-valcová 3-riadková mriežka, ktorá poskytuje 243 výherných spôsobov, ktoré sa pri rozdeľovaní symbolov stavajú do tisícov, no, rozdeľte. Je to pekná scéna, no existuje niekoľko náznakov, že ide o jeden z najlepšie platených automatov Play’n GO k dnešnému dňu.

Zatiaľ čo potenciál je veľký, volatilita nie je až taká veľká, aj keď s hodnotením 7 z 10 je to stále dosť rozmarné zviera. Ako obvykle, RTP je variabilný, takže si na to dávajte pozor – uprednostňujete ten s konfiguráciou 96,2 %. Stávky sú v bežnom rozsahu Play’n GO od 20 p/c do 100 £/€ za zatočenie, pričom hráčom umožňujú objavovať lesy na akomkoľvek zariadení, ktoré sa im páči.

Mať 243 spôsobov znamená, že výherné kombinácie sú prípustné v akomkoľvek rade, pokiaľ začínajú od valca 1 a obsahujú aspoň tri zodpovedajúce symboly. Pretože rozdelenie symbolov spôsobuje prudký nárast výhier, bežné výherné hodnoty sa držia späť. Prvým je skupina drevitých symbolov kariet 10-A, po ktorej nasledujú 4 rôzne drahokamy vyššej hodnoty. Drahokamy poskytujú výplatu 1 až 3-násobku vkladu, keď pristanú v 5 radoch. Ďalší drahokam sa používa ako divoký symbol, ktorý pristáva na všetkých valcoch. Má rovnakú hodnotu ako najvyššia diamantová prémia a na dokončenie výhry môže nahradiť akýkoľvek symbol platby.

Shimmering Woods: Funkcie slotu

Play’n GO sa v minulosti zaoberal rozširujúcou sa dynamikou kotúčov od Dragon Maiden po 24K Dragon, ako aj funkciami rozdeľovania symbolov, ktoré sa nachádzajú v hre Frozen Gems. Len málokto sa však priblížil k tomu, čo Shimmering Woods dokáže dosiahnuť. Mechanika rozšírenia zdobí všetky fázy hry, rovnako ako kaskádový systém platenia.

Kaskádový systém odstraňuje výherné kombinácie, keď zasiahnu, čo umožňuje novým symbolom, aby sa kaskádovito dostávali na valce, aby doplnili prázdne políčka a prípadne vytvorili nové výhry. Tento proces sa opakuje, pokiaľ sa neustále vytvárajú výhry. Zatiaľ čo sa to deje, v hre je multiplikátor výhier. Začína na x1 a zvyšuje sa o 1 po každej kaskáde, potom sa resetuje na začiatku každého nového roztočenia.

Pokračujeme tam, kde hráči môžu zo Shimmering Woods vyťažiť maximum. Na začiatku každého točenia sa v poli umiestnenom nad valcami zvýrazní jeden výplatný symbol alebo wild. Tieto náhodne vybrané symboly sa nazývajú Splitting Symbols a sú nápomocné pri vyhodnocovaní hry. Ak sa zvolené symboly rozdelenia dostanú na valce, rozdelia sa na 2, čím sa zvýšia výherné možnosti. Nanajvýš si hráči môžu zostaviť hromadu symbolov, z ktorých vznikne 7 776 spôsobov, ako vyhrať.

Pristátie 3 fialových kryštálových rozptylov na valcoch 1, 3 a 5 spustí kolo točenia zdarma. Pred spustením bezplatných zatočení existuje šanca, že funkcia Shimmer rozdelí až 3 rozptyly a potom udelí bonusové hry, napríklad:

 • 3 rozptyly – 10 zatočení zadarmo + 1 symbol rozdelenia.
 • 4 rozptyly – 13 zatočení zadarmo + 2 symboly rozdelenia.
 • 5 rozptylov – 16 zatočení zadarmo + 3 symbol rozdelenia.
 • 6 rozptylov – 19 zatočení zadarmo + 4 symbol rozdelenia.

Pri bezplatných zatočeniach sa pole nad valcami zväčší, aby obsahovalo všetky výplatné symboly. V tomto poli sa rozsvietia aktívne symboly rozdelenia udelené funkciou Shimmer. Kedykoľvek pristanú tieto symboly, vždy sa rozdelia na 2. Násobiteľ výhry sa počas tejto funkcie naďalej používa, aj keď nezabúdajte, že sa medzi zatočeniami zdarma vynuluje.

Dôvod, prečo sa v bezplatných točeniach zobrazujú všetky symboly v poli, je to, že ďalšie rozdeľovacie symboly sú udelené z retriggerov. Ak teda pristanú alebo sa objavia 3, 4, 5 alebo 6 rozptylov z inej funkcie Shimmer, pridajú sa ďalšie 3, 6, 9 alebo 12 zatočení plus 1, 2, 3 alebo 4 extra rozdeľovacie symboly.

Shimmering Woods: Slot Verdikt

Shimmering Woods je ďalší zábavný automat Play’n GO, ktorý má niekoľko atribútov, vďaka ktorým je veľmi atraktívny. Po prvé, Shimmering Woods nenaleje všetko do svojho bonusového kola, takže základom zostáva len spúšť. Prirodzene, zaujímavé veci majú väčšiu šancu nastať, keď sú aktívne zatočenia zadarmo, ale zatočenia hlavnej hry ťažia aj z kaskád, multiplikátorov a rozdeľovacích symbolov. Pomôžu vám pomôcť, kým tieto tri fialové kryštály nerozptyľujú krajinu.

Rozdeľovacie symboly fungujú v Shimmering Woods výnimočne dobre, hoci nie sú úplne jedinečné. Podobné koncepty sa objavili v mnohých slotoch v rôznych formách. Odvolávajú sa na mechaniku xWays od Nolimit City, po ktorej nasledoval rad PopWins od Avatar UX a vyskúšali to aj v Nitropolis od ELK. Zaujímavé je, že Shimmering Woods sa ani zďaleka nepribližuje k tomu, aby vyprodukoval toľko výherných ciest, ako to bolo vidieť v niektorých z týchto iných hier, napriek tomu výrazne zatieňuje väčšinu, pokiaľ ide o potenciál. V skutočnosti vďaka jeho 25 000-násobnému potenciálu vyzerá väčšina slotov v katalógu Play’n GO v porovnaní s nimi ako malá. Play’n GO je na vzostupnej trajektórii, pokiaľ ide o víťazný potenciál, a Shimmering Woods urobil ďalší dlhý krok týmto smerom.

Ak je šťastie na vašej strane, potom Shimmering Woods dokáže vytvoriť ohromujúci trik s navijakom, ktorý vedie k potenciálu ďaleko nadpriemernému od tohto vývojára. Jeho vzhľad nie je úplne najlepší z Play’n GO a téma môže byť trochu nevýrazná, ale nemôžete povedať, že Shimmering Woods nedosahuje to, čo sa počíta.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil