Sisters of the Sun logo stars-4.6

Hodnotenie: 4.6 / 5

Sisters of the Sun

 • Dátum vydania
  02.09.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x5
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x15000
 • Podporovaný OS
Sisters of the Sun image
Hrajte Sisters of the Sun zadarmo
Sisters of the Sun zadarmo

Sisters of the Sun: Prehľad slotov

Podľa zákona polarity má všetko vo vesmíre opak – bežne známy ako jin a jang. Starý text nazvaný Kybalion na tom stavia tým, že hovorí: „Protiklady sú svojou povahou rovnaké, ale rozdielne v miere, extrémy sa stretávajú, všetky pravdy sú len polopravdy; všetky paradoxy sa dajú zosúladiť.“ To nás privádza k Sisters of the Sun od Play’n GO, čo je jin jangu Moon Princess. Tieto dve hry však majú viac podobností ako protikladov. Čo sa líši, je téma a niekoľko vylepšení funkcií, ktoré strojnásobili víťazný potenciál staršej hry.

Dalo by sa povedať, že opakom mesiaca je slnko a Sisters of the Sun sa odohráva na jednom z najslnečnejších miest na Zemi. Hovoríme o horúcich pieskoch starovekého Egypta, kde sú sestrami príbehu tri dcéry boha Slnka Ra – Sekhmet, Hathor a Bastet. Hra sa odohráva na mriežke o veľkosti 5×5, kde sa výherné kombinácie tvoria, keď tri alebo viac zhodných symbolov pristane vedľa seba, horizontálne alebo vertikálne. Egypt je bežnou témou, ako nepochybne viete, hoci jeho reprezentácia Sisters of the Sun nie je až taká typická. Pyramídy sú tam, no pohľad sa strieda od ohnivého kaňonu na scéne podobnej Marsu po oblohu plnú mrakov. Nepôsobí na to zábavné, aké mala anime Moon Princess, ale je to exotický vstup do žánru mriežkových slotov.

Play’n GO sa pohralo s matematickým modelom pri zmene vzhľadu, kde potenciál zaznamenal najväčšiu zmenu. Predvolená RTP je o niečo nižšia ako Moon Princess na úrovni 96,2 %, zatiaľ čo volatilita zostáva vysoká na úrovni 8 z 10. Uvedomte si, že RTP sa líši v závislosti od trhu, takže ju možno nastaviť na nižšie úrovne, než je predvolená hodnota. Hrateľné na väčšine zariadení, stávky sa pohybujú od 20 p/c do 100 £/€ za zatočenie.

Kontrola výplatnej tabuľky odhalí sedem platobných symbolov, divoký a rozptylový. Počnúc výplatnými symbolmi s nižšou hodnotou, na spodnom konci narazíte na listy, mačky, šperky a hady. Bastet, Hathor a Sekhmet sú tri prémiové symboly; všetky majú hodnotu 10-násobku vkladu v rade piatich. Môžete tiež miešať prémie a spustiť odmenu až do výšky 5-násobku vkladu piatich, ak sa niektorá z postáv zoradí.

Stojí to ešte viac, pri 30-násobku stávky pre päť kusov je dvojitý symbol snaked wilds. Okrem toho, že ide o najcennejšiu dlaždicu, nahrádza všetky symboly okrem rozptylu. Divoké znaky sa objavujú iba v kaskádovej funkcii uvedenej nižšie.

Sisters of the Sun: Funkcie automatu

Celkovo sú funkcie v Sisters of the Sun podobné tým, ktoré sú dostupné v Moon Princess. Neexistujú však presné kópie a zmeny môžu teraz viesť k oveľa lukratívnejším výsledkom. Keď hráči dostanú výhernú líniu, príslušné symboly sa odstránia z mriežky a zvyšné symboly sa rozbalia, aby potenciálne vytvorili nové zásahy. Kaskádový mechanizmus pokračuje, pokiaľ budú prichádzať nové výhry.

Keď sa odstráni kombinácia 3 symbolov, na prázdnu strednú pozíciu sa umiestni divoký symbol. Ak je mriežka zbavená symbolov, stávka sa udelí 50x (okrem funkcie Sesterstvo, vysvetlenej nižšie) a vynásobí sa aktívnym násobiteľom výhry.

Pri každom roztočení je 5 náhodných pozícií na mriežke označených Raovým okom. Ak dôjde k výhre nad pozíciou oka, násobiteľ výhry sa zvýši o jednu. V základnej hre sa násobiteľ výhry vynuluje medzi každým plateným zatočením.

Ďalej je to funkcia Goddess Power, ktorá sa spúšťa náhodne pri nevýherných točeniach. Ktorákoľvek sestra sa zobrazí na obrazovke, uvoľní jej modifikačné schopnosti:

 • Sekhmet – konvertuje množinu jedného typu symbolu na iný typ symbolu.
 • Hathor – pridá 1 alebo 2 divočiny do mriežky.
 • Bastet – odstráni dva typy symbolov z mriežky.

Dávajte pozor na žiariaci symbol rolovania. Toto je rozptyl a pristátie len jedným spúšťa funkciu Sesterstva. Udeľuje sa jedno bezplatné kolo a násobiteľ výhry sa vynuluje. Počas funkcie Sesterstvo sa pri každom páde nevýherného symbolu udeľuje sila bohyne, kým všetky tri bohyne nevykonajú svoj modifikátor. Navyše, vyčistenie mriežky počas tejto funkcie spustí točenia zdarma.

Pred začiatkom bonusu si hráči vyberú Sekhmet, Hathor alebo Bastet, aby nazbierali 4, 5 alebo 8 úvodných bezplatných zatočení. Rovnako ako v prípade Moon Princess, možnosť s menším počtom zatočení znamená vyššie riziko/odmeny a naopak. Násobiteľ výhier sa prenáša z funkcie Sesterstvo a neresetuje sa, kým funkcia neskončí. Okrem toho sa na mriežke objavia ďalšie oči Ra, teraz je použitých 10. Bez ohľadu na zvolenú bohyňu sa jej sila spustí pri každom nevýhernom točení. Stále sa zobrazuje aj symbol scatter, takže za pristátie jedného v kole Sekhmet, Hathor alebo Bastet získate +4, +3 alebo +2 bezplatné zatočenia až do maximálnej hodnoty 150.

Sisters of the Sun: Slot Verdikt

Rovnako ako jeho predchodca, aj v Sisters of the Sun sa toho deje veľa a občas je to neuveriteľne manické – čím ďalej tým viac kvôli aktualizáciám. Sisters of the Sun je kvôli zmenám tvrdšia, volatilnejšia hra a niektorí hráči si túto výzvu vychutnajú, zatiaľ čo iní môžu uprednostniť technicky „mäkšiu“ možnosť Moon Princess, pretože obe ponúkajú podobný štýl hry.

Jednou z veľkých výziev je spustenie bezplatných zatočení. Teraz to možno urobiť iba vymazaním mriežky počas funkcie Sesterstvo, v porovnaní s kedykoľvek v Moon Princess. Vyčistenie siete mimo Sesterstva je cenou útechy. Aj to sa však znížilo na 50-násobok stávky z 200-násobku, ktorý za to môžete získať počas bezplatných zatočení Moon Princess.

Zmeny pravidiel, ako je táto, a tiež potreba Eyes of Ra na zvýšenie multiplikátora, sťažuje Sisters of the Sun dostať sa do tempa, ale keď sa to rozbehne, prekoná Moon Princess a nechá ho v prachu. Po prvé, tentoraz môžete vyhrať oveľa viac bezplatných zatočení – 150 v porovnaní s 20, navyše nie je zmienka o tom, že by bol násobiteľ výhry obmedzený na x20, ako tomu bolo predtým. Pridajte tieto zmeny dohromady a hráči teraz môžu vyhrať až 15 000-násobok svojho vkladu, čím sa princezné strojnásobia.

Play’n GO zvýšilo pomer rizika a odmeny pre Sisters of the Sun, ale nezatmí to automaticky Moon Princess. Pôvodná zmes chaotickej akcie s rovnako neštandardnou témou, všetko Bandai, Moon Sailor sa premenila na šódžo manga bonanzu. Sisters of the Sun je pravdepodobne vhodnejší pre iný typ hazardných hráčov, ktorí chcú hrať náročnejšiu hru, aby potenciálne získali väčšie odmeny – ak by preradili druhý prevodový stupeň.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil