Snakebite logo stars-4.8

Hodnotenie: 4.8 / 5

Snakebite

 • Dátum vydania
  21.10.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x6000
 • Podporovaný OS
Snakebite image
Hrajte Snakebite zadarmo
Snakebite zadarmo

Snakebite: Slot Prehľad

Pokiaľ nesledujete šípky, je veľká šanca, že názov Snakebite nebude znamenať veľa. Avšak tí, ktorí vedia, poznajú Snakebite ako prezývku škótskeho profesionálneho šípkara Petra Wrighta. V čase hodnotenia bol Peter Wright majstrom sveta v Matchplay, číslo 2 v Order of Merit a vyhral v roku 2020 PDC World Darts Championship. Nie sme si úplne istí, čo presne tieto názvy znamenajú, ale Snakebite je jednoznačne šmrnc, pokiaľ ide o hádzanie šípok na terč. Farebný charakter, Snakebite, je rozpoznateľný podľa jeho jasných mohawkov, ktorých kaderníčka mení farbu na každý turnaj. Možno to je kľúč k jeho víťazným výsledkom?

Nech už je tajomstvo úspechu Snakebite akékoľvek, neunikol pozornosti vývojárov Play’n GO, ktorí ho podpísali do značkového automatu s názvom Snakebite. Ak ste videli zábery davu zo súťaže v šípkach alebo ste boli jej súčasťou, budete vedieť, akí nadšení môžu byť. Automat Snakebite nie je taký hlučný, ale bol prezentovaný tak, ako keby hráči sedeli v publiku na podujatí, zatiaľ čo 5-valcový a 10-výherný herný riadok je stredobodom záujmu. Je to iné, je tu veľa fluro osvetlenia, ruky vo vzduchu a semi-punkový postoj, väčšinou poskytovaný samotným Snakebite, ktorý sa objavuje na niekoľkých výplatných symboloch ako rocková hviezda šípok.

Slot Snakebite je dostupný na akomkoľvek zariadení a poskytuje stávky od 10 p/c do 100 £/€ na zatočenie. Online hráči, ktorí majú radi šípky, sa cítia ako pomerne cielený trh a s cieľom prilákať čo najviac zo skupiny, Play’n GO upravilo volatilitu na strednú úroveň. RTP je medzitým 96,2 % na najvyššom nastavení, aj keď je premenlivé, takže si nájdite chvíľu na kontrolu výplatnej tabuľky, aby ste zistili, akú konfiguráciu máte.

Rovnako ako samotný muž, aj symboly použité v hre Snakebite sú jasné a pozostávajú zo siedmich platových dlaždíc, divočiny a niekoľkých špeciálnych symbolov. Nízkohodnotné 10-A kráľovské rodiny majú niečo ako neogotické a po nich nasledujú tri šípkové lety s Snakebiteovou tvárou. Pristátie aspoň troch susedných zodpovedajúcich symbolov z ľavej strany na jednej z desiatich výherných línií vytvorí výhernú kombináciu. Za prémiové päť symbolové výhry získate 20 až 24-násobok vkladu. Trofeje sú divoké a objavujú sa na všetkých valcoch, aby nahradili bežné výplatné symboly. Wilds tiež platia z akejkoľvek pozície, ako je rozptyl v hodnote 2, 10 alebo 200-násobok stávky na 3, 4 alebo 5 v pohľade.

Snakebite: Funkcie slotu

Na zakrytie sú potrebné ďalšie dva symboly, ktoré spúšťajú rôzne efekty. Toto je symbol terču na šípky, ktorý sa zobrazuje na valcoch 1-4, a symbol uhryznutia hada, ktorý sa zobrazuje na valci 5. Ak na valcoch pristanú 2 alebo viac terčov, ale symbol hadieho uhryznutia nezasiahne súčasne, potom okamžitá výhra 1, 2, 3, 5 alebo 10-násobok celkovej stávky sa udeľuje za každý zobrazený terč.

Ak pristanú 2 alebo viac terčov a symbol Snakebite, spustí sa funkcia Snake Spins. Tu sa udeľujú 3 zatočenia na rozšírenej súprave bočných kotúčov 5×5. Spúšťacie symboly terču sa prenesú do roztočení hada a prevedú sa na symboly okamžitej ceny.

Počas Snake Spins sa na mriežke objavia iba okamžité ceny, Snake Snap, Peter Pays alebo Golden Dart. Keď ktorýkoľvek z nich zasiahne, počet zostávajúcich zatočení sa nastaví späť na 3. Okrem toho, kedykoľvek počas Snake Spins zasiahnu Okamžité ceny, Snake Snap, Peter Pays, sú uzamknuté na valcoch. Funkcia končí, keď sa použijú zatočenia alebo sa každá pozícia na valcoch vyplní symbolom. Každý symbol má tieto vlastnosti:

 • Okamžité ceny zobrazujú hodnotu 1, 2, 5 alebo 10-násobku celkovej stávky.
 • Snake Snaps duplikujú všetky dostupné okamžité ceny a potom zbierajú ich hodnoty.
 • Peter Pays pridá k okamžitým cenám hodnotu 1, 2, 5 alebo 10-násobku stávky.
 • Zlaté šípky vytvárajú násobiteľ výhry až 10x. Po skončení funkcie sa akumulované výhry vynásobia násobiteľom výhry.

Snakebite: Slot Verdikt

Pre cudzinca vyzerajú šípky v princípe výnimočne jednoducho. Zahoďte niekoľko špicatých predmetov na segmentovaný okrúhly predmet a ak ich dostatok pristane na správnom mieste, bum, ste víťaz. Potom znova, keď rozdelíte veľa aktivít na ich základné prvky, sú tiež jednoduché. Tenis, hádzanie loptičiek cez sieť, futbal, hádzanie loptičky do siete, box, hádzanie bližných. V týchto veciach je toho samozrejme oveľa viac, v neposlednom rade čas strávený zdokonaľovaním remesla, správnym zdokonaľovaním každého jeho aspektu, aby ste mohli poraziť ostatných, ktorí tomu venovali toľko času ako vy, možno aj viac.

Napriek tomu sa šípky zdajú byť jednoduché a pre nadšencov, ktorí majú radi aj pramicu, Play’n GO ponúka rovnako jednoduchý slot. Základná hra má funkciu starej školy rozptylu, ktorá udržuje hráčov v strehu. Okrem toho najviac, čo môžete technicky vyhrať z celej obrazovky hornej šípky, je 240-násobok stávky. Dokonca aj vizuály sú dosť skromné, hoci sprostredkúvajú atmosféru šípkarskej súťaže s oveľa menej nadšeným publikom.

Basic sa javí ako vhodné slovo na opísanie bonusového kola hry Snakebite, keďže ide o nekomplikovanú hru typu hold ‘n win. Môže to však byť vzrušujúce, keď je v mixe niekoľko zberateľov alebo platcov v štýle Money Train, plus multiplikátor výhier na konci kola môže výrazne zlepšiť úlovok. V najlepšom prípade sú výplaty maximálne 6 000-násobok stávky.

Automaty s tematikou šípok sú dosť úzke, a keďže ich tu nepláva veľa, Snakebite nemá veľkú priamu konkurenciu. Bez ohľadu na to má Snakebite pocit, že má ten správny materiál na pobavenie fanúšikov šípok a priviesť na palubu jednu z najväčších hviezd tohto športu bol prevrat. Pomáha, že muž Snakebit je taká nadživotná postava, pretože do hry vnáša množstvo osobnosti. Napriek tomu nie je na hre nič mimoriadne inovatívne, pretože sa zdá, že sa vo veľkej miere spolieha skôr na značku ako na skutočnú hrateľnosť.

Mimochodom, ak by vás zaujímalo, Wrightova prezývka „Uhryznutie hadom“ pochádza skôr zo vzorov, ktoré si jeho žena dáva na vlasy, než z alkoholického nápoja – „Mám jednoducho rád hady,“ hovorí.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil