Sparky & Shortz logo stars-4.5

Hodnotenie: 4.5 / 5

Sparky & Shortz

 • Dátum vydania
  14.10.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.28%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x10000
 • Podporovaný OS
Sparky & Shortz image
Hrajte Sparky & Shortz zadarmo
Sparky & Shortz zadarmo

Sparky & Shortz: Prehľad slotov

V hre Sparky & Shortz hráči cestujú galaxiou na planétu zvanú Alpha Labori, kde samotné prežitie visí na vlásku. Tento cudzí svet ohrozuje vyhynutie, pokiaľ dvaja nepravdepodobní hrdinovia nesplnia svoje povinnosti pri záchrane planéty. Jedným z nich je Sparky, malý opravárenský robot, ktorého úlohou je opraviť Shortz, čo je viacúčelový robot na záchranu života. Vyhynutie je ťažké slovo, ktoré sa používa, keď určitý druh alebo celá taxonomická skupina už na Zemi neexistuje. Možno práve armáda život zachraňujúcich robotov potrebuje? Umelá inteligencia opäť nastoľuje svoje vlastné problémy, takže čo keby sme nechali filozofické výzvy nateraz bokom a sústredili sa na Sparky & Shortz, online automat plný naskladaných symbolov, progresívneho multiplikátora výhier a roztočení zadarmo.

S využitím množstva futuristických snímok mimo sveta sa Sparky & Shortz hrá na 5-valcovej, 3-riadkovej hernej sieti, ktorá poskytuje 10 výherných línií, na ktorých môžete získať výherné kombinácie. K tomu dochádza, keď tri až päť zodpovedajúcich symbolov pristane zľava doprava z valca úplne vľavo. Scenéria sa strieda medzi pohľadmi z laboratória a planéty Alpha Labori v závislosti od toho, aká herná fáza je aktívna. Všetko bolo urobené pre typicky vysokú povrchovú úpravu Play’n GO s jemným dojmom Pixar WALL-E/Eve. To sa hodí, keďže WALL-E bol tiež poverený čistením planéty; po stáročiach korporátnej chamtivosti, utekajúceho konzumerizmu a porušovania životného prostredia sa stal neobývateľným. Viete, sci-fi nenavrhuje veľa pozitívnych vízií budúcnosti.

Sparky & Shortz je veľmi volatilná hra, ktorú možno hrať od 10 p/c do 100 £/€ za zatočenie, aj keď nie v extrémnej miere podľa štandardov Play’n GO, pretože jej bolo udelené hodnotenie volatility 8 z 10. Podľa zvyčajne môže byť RTP nastavené na rôzne konfigurácie v závislosti od trhu, takže najvyššie predvolené hodnotenie, na ktoré treba dávať pozor, má hodnotu 96,28 %. Prostredníctvom funkcií prebieha množstvo znásobujúcich akcií, takže je vhodné, že hra má pomerne vysoké 10 000-násobné maximálne víťazstvo.

Na valcoch pristáva osem bežných výplatných symbolov, počnúc piatimi málo platenými dlaždicami zloženými z rôznych farebných kameňov. Ďalšie na zozname sú tri vysokohodnotné mimozemské symboly, ktoré vyplácajú lepšie odmeny, aj keď sú stále dosť skromné vzhľadom na to, že existuje iba 10 výherných línií – pokiaľ nemôžete získať nové funkcie. Päť prémií na výplatnej línii 6 až 10-násobok vkladu. Dvojnásobok za päť divokých v rade, pri 20-násobku stávky, ktorá tiež nahrádza akýkoľvek bežný výplatný symbol na dokončenie výhry.

Sparky & Shortz: Funkcie slotu

To, čo naozaj chcete, aby symboly v hre Sparky & Shortz urobili, je pristátie 3 riadkov vysoko na valci. Keď sa tak stane, symboly sa stanú hromádkou a zvýšia násobiteľ výhry o +1. Násobiteľ je zobrazený na Shortzovom tele, takže môžete sledovať, a všetky výhry sa násobia zobrazenou hodnotou. Medzi platenými zatočeniami sa násobiteľ výhry vždy resetuje späť na x1.

Zároveň sa Sparky pri každom roztočení pokúša aktivovať Boost Meter. Ak sa mu to podarí, každý naskladaný valec zvyšuje násobiteľ výhry o hodnotu zobrazenú na merači Boost Meter. Môže to byť x2, x3, x4, x5 alebo x10.

Na valcoch 1, 3 alebo 5 sa zobrazuje rozptylový symbol Power Cell. Ak pristanú 3 naraz, udelí sa 10 bezplatných zatočení. Merač Boost Meter je počas bonusového kola vždy aktívny a násobiteľ výhry sa neresetuje pri každom točení zadarmo. Ak vo funkcii pristanú 3 rozptyly Power Cell, udelí sa +5 ďalších bezplatných zatočení až do maximálnej hodnoty 100.

Sparky & Shortz: Verdikt slotu

Môže to znieť porazenecky, ale ponáhľame sa, aby sme zachránili zvieratá, ktoré momentálne zostali na Zemi, čo je určite ušľachtilá snaha, ale je to nakoniec bezvýsledné? Vedci odhadujú, že 98 % všetkých biologických druhov, ktoré sme zdokumentovali, je teraz vyhynutých a že tento proces zohráva úlohu pri zmene a udržiavaní biodiverzity na planéte. Možno je to ako príbeh chlapíka, ktorý sa snaží upchať diery v hrádzi a dochádzajú mu prsty. Aha, už sme tu, skúsme si to užiť pri plánovaní budúcnosti, kým nezostane iba tardigrady.

Sparky & Shortz robí svoju časť, aby pomohla v tomto ohľade, je ďalším zábavným automatom od úžasných rúk na Play’n GO. Hra je relatívne priamočiara, má len niekoľko pravidiel a funkcií, s ktorými sa musíte vyrovnať, takže hráči môžu relatívne voľne nasávať Alpha Labori a premýšľať o budúcnosti. Ide o druh funkcií, ktoré sa exponenciálne zvyšujú, keď vytvárajú dynamiku, takže Sparky & Shortz vás nemusia nechať príliš kontemplatívne. Naskladané symboly vytvárajúce multiplikátory výhier udržujú základnú hru v pohybe – ešte viac v bezplatných zatočeniach, pretože ukazovateľ Boost Meter je vždy aktívny a multiplikátor výhier iba stúpa alebo zostáva statický; neresetuje sa. Získajte veľký úspech a Sparky & Shortz je schopný produkovať výhry až do výšky 10 000-násobku vkladu.

Hoci neponúkajú žiadne mimoriadne inovatívne funkcie, naskladané symboly vedúce k multiplikátorom sú solídnym konceptom, ktorý má potenciál byť ešte smrteľnejší počas bezplatných zatočení. Play’n GO spojil hrateľnosť so zaujímavou témou a dvoma očarujúcimi robotmi, aby vytvoril pomerne jednoduchý, no efektívny automat.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil