Strolling Staxx logo stars-3.8

Hodnotenie: 3.8 / 5

Strolling Staxx

 • Dátum vydania
  24.01.2019
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  95.95%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x330
 • Podporovaný OS
Strolling Staxx image
Hrajte Strolling Staxx zadarmo
Strolling Staxx zadarmo

Prechádzkový automat s kubickým ovocím Staxx

Väčšina vývojárov online automatov má vo svojej skrinke aspoň jeden klasický automat na ovocie. Možno nehrajú ako starodávny jednoruký bandita z Vegas alebo britský ovocný stroj, ale majú taký vzhľad.

NetEnt prevzal klasické vodné melóny a čerešne z nostalgických automatov a dal im šmrnc v novom video automate Strolling Staxx Cubic Fruits. 5-valcová hra plne využíva premenlivé divočiny, ktoré možno nájsť v automatoch NetEnt, ako je Jack and the Beanstalk.

NetEnt prevzal klasické vodné melóny a čerešne z nostalgických automatov a dal im šmrnc v novom video automate Strolling Staxx Cubic Fruits. 5-valcová hra plne využíva premenlivé divočiny, ktoré možno nájsť v automatoch NetEnt, ako je Jack and the Beanstalk.

Hrajte na 5 valcoch s viac ako 30 klasickými výhernými líniami

Na prvý pohľad, recenzia automatu Strolling Staxx Cubic Fruits odhaľuje hru so štandardnými symbolmi a výhernými líniami. Existuje 30 spôsobov víťazstva, všetky sú opravené. Mince môžete nastaviť len na 0,01, ale existuje celý rad úrovní stávok, aby boli veci zaujímavé aj pre hráčov s vysokými limitmi.

Pokiaľ ide o symboly, bezplatný automat Strolling Staxx Cubic Fruits obsahuje množstvo ikon, ktoré nájdete na všetkých automatoch starej školy. Objavíte jednoduché kráľovské symboly ako J, Q, K a A, ako aj citróny, vodné melóny, slivky, jahody a čerešne. Rozdiel je tu samozrejme v tom, že ovocie dostalo funky kubickú úpravu. Dokonca aj stromy v pozadí majú na konároch kubické listy.

Hra je dostupná pre tablety a funguje dobre ako slot optimalizovaný pre mobilné zariadenia. Jednoducho klepnite na modré a žlté tlačidlo otáčania, aby sa veci dali do pohybu. Môžete tiež upraviť tlačidlo Autoplay a nastaviť sériu automatických točení.

Zasiahnite náhodné kolosálne symboly a znova sa točte

Škandinávski vývojári automatov, spoločnosť NetEnt, radi vkladajú do svojich hier bonusové funkcie. A ak sa vám páčila pohyblivá divoká funkcia v Jack and the Beanstalk, budete milovať Strolling Staxx Cubic Fruits.

V recenzii Strolling Staxx Cubic Fruits sme si všimli stĺpik s nápisom, ktorý sedel vedľa kotúčov. Pri každom zatočení sa tento znak otočí a odhalí jeden z herných symbolov. Zvolený symbol sa môže objaviť ako obrovská ikona, ktorá zaberá 9 pozícií na valcoch. Potom budete získavať odozvy valca pomocou svojho obrovského bloku symbolov na výhru skutočných peňazí.

Pri ďalšom otočení valca sa blok symbolov uzamkne na mieste, zatiaľ čo ostatné valce sa točia okolo neho. Blok potom posunie jeden valec doľava a ostatné valce sa znova roztočia. Všetky zodpovedajúce symboly, ktoré pristanú na valcoch, budú spojené s týmto kolosálnym symbolom. Keď z valcov zmizne obrovský symbol, roztočíte znova ako zvyčajne.

Ak sa na kotúče dostanú aj nejaké jednoduché alebo dvojité symboly zodpovedajúce znaku, posunú sa tiež doľava, kým nezmiznú z dohľadu.

Na tejto recenzii automatu Strolling Staxx Cubic Fruits sa nám páčilo, že na valce môžu počas vašich odozvov padať kolosálne symboly. Je možné mať obrovský symbol, ktorý vyplní celý priestor valca 3×5.

Choďte na druhú šancu a vyhrajte vo veľkom

Choďte na druhú šancu a vyhrajte vo veľkom

Ak dôjde k roztočeniu, ktoré nevedie k víťazstvu, môže sa objaviť znak „Druhá šanca“ alebo „Extra šanca“. Symbol padne na valce, čím sa do nastavenia valca pridá jeden alebo viacero uzamknutých a zodpovedajúcich symbolov.

Pokiaľ ide o bonusové funkcie, symboly posúvania sú také, aké nájdete v tejto recenzii Strolling Staxx Cubic Fruits. Existuje však divoký symbol, ktorý predstavuje zlatá ikona „W“. Ak sa objaví, nahradí všetky bežné ikony v hre. Divočiny sa tiež môžu replikovať a uzamknúť pomocou funkcie bonusu za znamenie.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil