Super Striker logo stars-4.2

Hodnotenie: 4.2 / 5

Super Striker

 • Dátum vydania
  06.05.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 3x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.04%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná/Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Super Striker image
Hrajte Super Striker zadarmo
Super Striker zadarmo

Sústreďte sa na Hru

Aký hit! Začnite leto so Super Striker™, novým 3-valcovým a 3-riadkovým video automatom od NetEnt™, ktorý obsahuje viacúrovňové bezplatné zatočenia, funkciu Golden Multiplier a funkciu stávkového tiketu. Zasiahnutie Golden Scatter v hlavnej hre znamená okamžitú výhru, zatiaľ čo hetrik troch symbolov Scatter aktivuje 5-úrovňové bezplatné zatočenia so zvyšujúcim sa násobiteľom úrovne. Vo Free Spins hráči zbierajú symboly Golden Scatter, pričom každý sa pridáva k celkovej výhre a resetuje počet Free Spins. Nazbieranie deviatich Golden Scatterov umožňuje hráčom postúpiť na ďalšiu úroveň – a víťazi, ktorí sa kvalifikujú do finále Free Spin, získajú násobiteľ úrovne x10! Stávkový tiket vo forme vedľajšej stávky pridáva ďalšie vzrušenie zo športového stávkovania! Rozbehnite loptu so Super Striker™!

Zamerajte sa na hrateľnosť

Stávkový tiket je vedľajšia stávka, ktorá pridáva do akcie ďalšiu vrstvu vzrušenia. Vyberte si symbol, počet zatočení a stávku. Urobte to správne a vy a váš tím vyhráte! Hra má dva typy rozptylov: futbalové a zlaté. Položte Golden Scatter kdekoľvek na valce v hlavnej hre a získate výhru! 3 futbalové rozptyly vás zavedú do bezplatných zatočení. Tu sa začína akcia na hryzenie nechtov! Každému symbolu Golden Scatter, ktorý pristane na valcoch v rámci Free Spins, je priradený multiplikátor náhodnej stávky. K dispozícii je 5 rôznych úrovní zatočení zadarmo, pričom každá má rastúci násobiteľ. Zakaždým, keď postúpite na ďalšiu úroveň alebo na konci bezplatných zatočení, budete počuť rev davu a získate veľkú výhru…

Niektoré štatistiky

Výhry zo stávkových línií sa vyplácajú postupne od valca úplne vľavo k valcu úplne vpravo. Vypláca sa len najvyššia výhra na stávkovú líniu. Porucha ruší všetky platby a hry.

Predvolená minimálna a maximálna stávka je 0,1 EUR/75. Minimálne hodnoty voľného kola sú 0,02 €. RTP je 96,04 % – 96,93 % s frekvenciou zásahov 14,0 %.

Zamerajte sa na funkcie

V hre sú dva typy Scatter symbolov: Futbalové Scatter symboly a Golden Scatter symboly. Symbol Golden Scatter, ktorý pristane kdekoľvek na valcoch v hlavnej hre, udeľuje náhodnú výhru.

3 symboly futbalového Scatter alebo 1 zlatý bod a 2 symboly futbalového rozptylu, ktoré pristanú kdekoľvek na valcoch v hlavnej hre, aktivujú roztočenia zadarmo. Vo Free Spins je 5 rôznych úrovní s rastúcim multiplikátorom.

Počas Free Spins sa na valcoch môžu objaviť iba symboly Golden Scatter. Každému symbolu Golden Scatter, ktorý pristane na valcoch v rámci Free Spins, je priradený náhodný multiplikátor medzi x1 a x50. Keď sa celá hracia plocha zaplní symbolmi Zlatého rozptylu, postúpite do ďalšej úrovne. Zakaždým, keď postúpite na ďalšiu úroveň alebo na konci zatočení zadarmo, získate výhru rovnajúcu sa súčtu multiplikátorov priradených ku všetkým symbolom zlatého rozptylu na valcoch multiplikátorom aktuálnej úrovne a vynásobených hodnotou stávka. Počiatočné číslo bezplatných zatočení je 3. Jeden alebo viac symbolov Golden Scatter, ktoré pristanú na valcoch v rámci bezplatných zatočení, resetuje počet zatočení zadarmo na 3.

Stávkový tiket sleduje, koľkokrát sa vybraný symbol objaví na valcoch počas zvoleného počtu zatočení (nie je k dispozícii vo všetkých kasínach). Ak sa počas zvoleného počtu zatočení nazbiera požadovaný počet symbolov, prizná sa výhra rovnajúca sa násobku stávky.

3 symboly zlatého hráča, ktoré sa objavia kdekoľvek na valcoch v hlavnej hre, ocenia výhru. Hra obsahuje kombináciu výherných mechanizmov, kde akákoľvek kombinácia nasledujúcich symbolov udeľuje výhru.

Grafika a zvuk

Ak ste už niekedy hrali futbal, určite poznáte zvuk kopačky kopačky, píšťalku rozhodcu a samozrejme zvuk publika, keď lopta zasiahne zadnú časť siete. Táto hra vás dostane priamo do srdca akcie… zvukov, pamiatok a pocitu z krásnej hry. Zašnurujte si topánky, obujte sa a nastúpte!

Väčšina kasínových hier má soundtrack, ale my sme sa rozhodli, že skutočný zvuk futbalu je dostatočne hudobný. Užite si to!

Čo sa týka grafiky, je jednoduchá, rozpoznateľná a kričí z nej futbal! Zatočenia zadarmo vás zavedú do boxu komentátorov, kde získate predné miesto v akcii.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil