Sweet Alchemy logo stars-3.8

Hodnotenie: 3.8 / 5

Sweet Alchemy

 • Dátum vydania
  22.03.2018
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x5
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.50%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x3000
 • Podporovaný OS
Sweet Alchemy image
Hrajte Sweet Alchemy zadarmo
Sweet Alchemy zadarmo

Sweet Alchemy: Prehľad

Sweet Alchemy je video automat vyrobený spoločnosťou Play’n GO a hrá sa na kaskádovej mriežke 5×5. Hra má 1 pevnú výhernú líniu a hráči môžu stávkovať od 0,10 do 100 EUR.

Hra Play’n GO bola veľmi úspešná vďaka svojim kresleným, kaskádovým typom automatov, ako sú Moon Princess, Gemix a Reactoonz, a Sweet Alchemy je ďalšou v poradí v rovnakej kategórii, ktorá zasiahla kasína. Niektorí hráči považujú tieto automaty za príliš komplikované a mätúce a možno by uprednostnili tradičnejšie automaty, ale celkový úspech nemožno poprieť, v neposlednom rade medzi streamermi kasín.

Hráči, ktorí sú zvyknutí na sloty kaskádového typu z Play’n GO, sa pravdepodobne okamžite budú cítiť ako doma, keď uvidia nastavenie a merač, ktorý sa tu nazýva Sugar Rush Meter. Funguje to veľmi podobne ako meter v Moon Princess, len aby som si zobral príklad. Každý výherný symbol prispeje do ukazovateľa návalu cukru, ktorý sa na konci každého herného kola vynuluje. Ako naplníte meter, na valcoch sa vytvoria špeciálne divočiny.

Jedným zaujímavým aspektom tejto hry je, že obsahuje 3 typy symbolov Wild:

 • Regular Wild nahrádza akýkoľvek symbol ako tradičná divočina.
 • Striped Wilds odstráni celý riadok alebo stĺpec, keď je súčasťou výhry.
 • Dotted Wilds odstránia všetky prípady náhodného symbolu, keď sú súčasťou výhry.

K dispozícii sú 4 vysoko platiace symboly reprezentované hviezdou (k dispozícii len vo voľnom kole), srdcom, orieškom (?) a pastilkou. Nízko platiace symboly sú vyrobené z kocky, fazule, šišky a šišky.

Neexistuje žiadny bonus ani symbol scatter, namiesto toho sa bezplatná hra spustí naplnením merača cukru 38 symbolmi.

Sweet Alchemy je automat so strednou variáciou s RTP 96,5 %, ale v niektorých kasínach môže byť oveľa nižšia, takže si vždy skontrolujte súbor pomocníka, aby ste videli, akú verziu RTP hráte.

Sweet Alchemy: Vlastnosti

Zhluky 4 alebo viacerých rovnakých symbolov vytvárajú výhry a prispievajú k počítadlu cukru. Ak je ukazovateľ návalu cukru v hernom kole naplnený 6 symbolmi, 2 bežné symboly na hracej ploche nahradia 2 symboly – tieto fungujú ako akýkoľvek iný symbol, ktorý vytvára výhry a prispieva k meraniu návalu cukru.

Ak je ukazovateľ Sugar Rush Meter v hernom kole naplnený 13 symbolmi, 2 Striped Wilds nahradia 2 symboly na mriežke – tieto fungujú ako akýkoľvek iný symbol na vytvorenie výhier, a keď sa tak stane, odstránia aj všetky symboly v rovnakom riadku alebo stĺpci. . Všetky odstránené symboly, vrátane Striped Wilds, prispievajú do Cukrového merača.

Ak je v hernom kole Cukrový meter naplnený 25 symbolmi, 2 bodkované divočiny nahradia 2 náhodné symboly na mriežke – tieto fungujú ako akýkoľvek iný symbol na vytvorenie výhier, a keď sa tak stane, odstránia aj všetky výskyty náhodne vybraného symbolu. symbol z mriežky.

Naplňte počítadlo Sugar Rush Meter 38 symbolmi v jednom hernom kole a spustite kolo Mix the Elixir Free Round s 3 kúzlami Candy. Každé 3 ďalšie symboly zhromaždené potom v hernom kole udelia dodatočné kúzlo Candy za bezplatné kolo, až do maximálneho počtu 7 kúziel Candy.

Voľné kolo Mix the Elixir sa hrá na mriežke 9×9. Cieľom bezplatného kola je skompletizovať zbierku, aby sa spustil bonus Elixír moci a zároveň vyhral. Alchymista vykúzli kúzla Candy Spells, ktoré pomôžu hráčom dosiahnuť to. Symboly budú padať a výhry/kaskády budú prebiehať ako obvykle. Keď už nebudú žiadne výhry, odohrá sa prvé kúzlo Candy. Postupnosť kaskád sa potom prehrá znova, skôr než dôjde k druhému kúzlu Candy. Voľné kolo sa končí, keď sa odohrajú všetky kúzla Candy Spells. Kúzla cukríkov pozostávajú z:

 • Zmiešané cukríky – Symboly na mriežke sa zamiešajú, aby potenciálne vytvorili nové výhry.
 • Sweet Surprise – 7-12 divokých symbolov (akéhokoľvek druhu) sa objaví na náhodných pozíciách. Aj keď divoké symboly nie sú súčasťou výherných kombinácií, ich efekt odstránenia sa stále aktivuje.
 • Cukrové bomby – náhodne sa vyberie a zničí 7-15 normálnych symbolov.

Sweet Alchemy: Verdikt

Po vizuálnej stránke vyzerá Sweet Alchemy skvele a pripomína nám skôr videohru ako automat, niečo, čo však môže trochu klamať, ak sa v hre stratíte a zabudnete na to, že sa hrá s vašimi ťažko zarobenými peniazmi. Niečo, čo sme považovali za trochu otravné, bolo neustále nariekanie a povzbudzovanie animovaného dievčaťa, ale môže to byť len osobná vec.

Hra má dosť vysoký rozptyl a má max expozíciu 3000x, čo nie je zlé. Hra má určite dobrý potenciál.

Play’n GO je vývojár, ktorý má v súčasnosti veľkú dynamiku a podarilo sa im vyšplhať až na samotný vrchol, aby vyzvali Microgaming aj NetEnt. Keď bol Reactoonz prvýkrát vydaný, veľmi sme ho neprijali, ale odvtedy sme sa ho naučili milovať. Tento sa na prvý pohľad zdá príliš komplikovaný, ale dúfajme, že kúsky zapadnú na svoje miesto po niekoľkých sedeniach. Existuje však aj riziko, že Play’n GO to tu možno posunulo príliš ďaleko.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil