Tale of Kyubiko logo stars-4.3

Hodnotenie: 4.3 / 5

Tale of Kyubiko

 • Dátum vydania
  06.01.2022
 • Typ hry
  Slot mriežky 3x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.29%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x2250
 • Podporovaný OS
Tale of Kyubiko image
Hrajte Tale of Kyubiko zadarmo
Tale of Kyubiko zadarmo

Tale of Kyubiko: Prehľad slotu

Ak hľadáte najväčší, najhorší, najpodlejší a najzložitejší slot na bloku, možno budete chcieť teraz odvrátiť zrak. Bohužiaľ pre drsných jazdcov, Tale of Kyubiko od vývojára Play’n GO nemá žiadny z týchto atribútov. Ak ste však typ hráča, ktorý sa rád ponorí do inteligentne prezentovaného kultúrneho zážitku z automatu s obmedzenými, no užitočnými funkciami, Tale of Kyubiko môže byť práve tou vstupenkou.

V mnohých ohľadoch je Tale of Kyubiko celkom očarujúca, čiastočne preto, že je založená na vymyslenom (pokiaľ vieme) príbehu o zlomyseľnom duchu menom Inari, ktorý sa zjaví pred cestovateľmi neskoro v noci, než ich zavedie do svojho brlohu. . Robí to pomocou svojej schopnosti meniť tvary a môže sa javiť ako človek alebo ako líška. Rozprávka nespomína, akou formou láka ľudí, ani čo s nimi robí, keď sa dostanú do jej brlohu. Nevadí, v automate Inari dobre využíva svoje schopnosti ako divoká navijak.

Ak sa pozrieme trochu hlbšie do názvu, slovo Kyubiko môže byť spojením slov „kyubi“, mytologická deväťchvostá líška, a „ko“, čo znamená dieťa. Do tohto výkladu však išlo trochu dohadov. Možno to súvisí s „Kuebikom“, šintoistickým bohom poľnohospodárstva, vedomostí a múdrosti, ktorý je predstavovaný ako vnímavý strašiak, ktorý nemôže chodiť? Pravdepodobne nie, ideme.

Zo statickej snímky obrazovky to možno nepoznáte, ale Tale of Kyubiko je v skutočnosti celkom atraktívna hra. Play’n GO vytvoril pekný ázijský zážitok, keď na domovskej obrazovke zobrazuje pagody, hory a čerešňové kvety, zatiaľ čo mriežka je obohatená o množstvo pekne animovaných symbolov. Hudba je rovnako tematická a celá hra pôsobí rovnako anime ako tradične.

Hrajú sa na základnej súprave kotúčov 3×3 s 5 výhernými líniami a hráči získajú výhru, keď na nich pristanú tri rovnaké symboly. Tale of Kyubiko, v podstate ovocný automat vo svojom jadre, nie je jedným z veľkých hitov Play’n GO; poháňaný stredne volatilným matematickým modelom, štúdio ohodnotilo ako 5 z 10. Ako vždy, RTP je premenlivé, vrcholí na 96,29 % na svojej predvolenej úrovni a klesá až na úplný priemer 84,29 % v závislosti od trhu. Akékoľvek zariadenie môže byť použité ako svedok akcie na zmenu tvaru, kde sa stávky pohybujú od 10 p/c do 100 £/€.

Tale of Kyubiko tiež minimalizuje počet symbolov, pričom sedem bežných platiacich dlaždíc sprevádza dva divoké symboly. Prvé štyri sú karty s nízkou hodnotou, ktoré platia 0,1 až 0,4-násobok stávky, potom prídu tri postavy zvierat, ktoré platia 2- až 8-násobok vkladu. Lepšie hodnoty môžete získať z individuálnej masky, ktorá vypláca 10-násobok stávky, keď sama vytvorí výhru. V opačnom prípade všetky divočiny v hre nahradia ktorýkoľvek z platobných symbolov.

Tale of Kyubiko: Funkcie automatu

Niekedy môže jednoducho vyzerajúci automat s tromi valcami obsahovať oveľa viac funkcií, než sa pôvodne predpokladalo. Tale of Kyubiko však nie je jednou z týchto hier a spolieha sa na nahromadenú divokú chôdzu, ktorá prináša väčšinu vzrušenia, pričom jej pomáha progresívny multiplikátor pri pohybe po mriežke.

Inariho bohatstvo

Inari je naukladaná divočina a môže pristáť úplne alebo čiastočne vo výhľade. Občas, keď Inari čiastočne pristane v zornom poli, existuje šanca, že potiahne celý kotúč – ak by vytvorila výhernú kombináciu.

Tanec Inari

Keď Inari nahromadený divoký vytvorí výhernú kombináciu, spustí sa bezplatný respin. Medzi opakovaniami sa Inari presunie zo svojho aktuálneho kotúča na novú pozíciu. Čo je úhľadné, je obraz na divokých tratiach, ako Inari mení tvar z líšky na ľudskú podobu. Taktiež, keď sa divoký stack pohne, násobiteľ výhry sa zvýši o +1 krok. Hodnoty násobiteľov sa zobrazujú naľavo od valcov, vzostupne od x2, x5, x10 až po x25. Keď sa odozvy skončia, násobiteľ sa vynuluje.

Tale of Kyubiko: Slot Verdikt

Tale of Kyubiko je jednoduchá hra, v ktorej nie je potrebné veľa zvládnuť. Ide o typ automatu, ktorý bol vytvorený skôr s ohľadom na audiovizuálnu zábavu než na hardcore hazard. Už len táto veta by mala oddeľovať tých, ktorí chcú odhaliť Inariine tajomstvá, od tých, ktorí sa nedokázali pochváliť. Tí, ktorí majú záujem, objavia dobre vyzerajúcu hru, ktorá má občas bližšie k pozeraniu sviežeho anime filmu ako hraniu online automatu.

Tieto časy budú krátke a dosť vzdialené, pretože výhry s Inari nie sú úplne bežné. Vo všeobecnosti to nie sú ani pravidelné výhry. Keď sa Inari s niečím spojí, vytvorí výhru a začne tancovať okolo valcov, funkcia repin vytvorí mieru zábavy. Je zrejmé, že s postupujúcim multiplikátorom to bude viac hrýzť nechty. Ak by boogie až po x25, pomôže to dosiahnuť maximálny potenciál hry, čo pri 2250-násobku stávky nie je až tak veľa, aj keď dosť spravodlivé, keď vezmeme do úvahy, s čím musí Tale of Kyubiko pracovať.

Jednoduchosť príbehu Kyubiko sa prepožičiava opakovateľnosti, ktorá sa časom stala viditeľnou. Po ooh a ahhing cez domovskú obrazovku a plynulú povahu vizuálov netrvalo dlho a usadil sa v nich nepríjemný pocit. Inari’s Dance sa objavoval dosť často na to, aby udržal tempo, ale pokiaľ nie ste práve Koncept, môže byť ťažké udržať nudu na uzde. Keď bolo všetko povedané a urobené, neboli tam žiadne ťažké pocity, takže na záver pozitívne, kombinácia jedinečného vzhľadu, zaujímavého námetu a vysokého produkčného štandardu by mala stačiť na to, aby hráčov nabudila k tomuto druhu vecí.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil