Tales of Asgard Freyas Wedding logo stars-4.2

Hodnotenie: 4.2 / 5

Tales of Asgard: Freya's Wedding

 • Dátum vydania
  17.02.2022
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x4
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.40%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x2500
 • Podporovaný OS
Tales of Asgard Freyas Wedding image
Hrajte Tales of Asgard: Freya's Wedding zadarmo
Tales of Asgard Freyas Wedding zadarmo

Tales of Asgard: Freya’s Wedding: Slot Overview

Hráči, ak ste zvyknutí na mocného Thora, ktorý napína svoje božské svaly, kýva kladivami a láme hlavy, tu je príbeh pre vás. No, jeden výklad toho. Potom, čo obr Thrym jedného dňa poklepal Mjolnir, súhlasil, že ho vráti výmenou za Freyinu ruku. Prirodzene, odmietla, a tak Heimdall prišiel s nápadom obliecť Thora ako Freyu do svadobných šiat, aby sa infiltroval do Thrymovej postieľky a odbil kladivo späť. To sa mu podarilo, a keď bol Mjolnir späť v Thorových rukách, božstvo bolo úplne emocionálne a potom s ním zabilo Thryma, možno aj iných obrov, v závislosti od toho, kto rozpráva príbeh.

Je to inšpirovaný výber príbehu a Play’n GO to dobre využilo v Tales of Asgard Freya’s Wedding, ktorá nadväzuje na Tales of Asgard Loki’s Fortune. Akcia sa odohráva v chladnom svete obrov, Jotunheim, na 5-valcovej hernej sieti s 30 výhernými líniami. Rovnako ako Loki’s Fortune, ani Play’n GO to neprehnalo s vizuálmi a zvolilo chladnú modrú reprezentáciu svadobnej hostiny s vecami ako pivo, jedlo a ehm. Thor vo svadobných šatách sa objavil na kotúčoch a nenápadné ľadové pozadie.

Čo je tiež trochu slabé, je ľahší matematický model a podpriemerný (pre Play’n GO) potenciál – najmä v porovnaní s veľkými číslami nájdenými v Lokiho bohatstve. Tentoraz hráči získajú stredne volatilný automat s hodnotením 6 z 10 a variabilnú hodnotu RTP dosahujúcu až 96,4 % – návratnosť o niečo vyššia, než je bežné v automate Play’n GO. Tales of Asgard Freya’s Wedding je hrateľná na akomkoľvek zariadení a stávky .

Hrateľné od 30 p/c do 90 £/€ za zatočenie, 30 pevných výherných línií je zodpovedných za trochu nezvyčajný rozsah stávok, ktoré prinášajú výhry, keď na nich z ľavej strany pristanú aspoň tri zhodné symboly. Symboly nízkej/strednej hodnoty sa skladajú zo štyroch rún, hrnčekov na pivo, filé z lososa a veľkých kusov mäsa v hodnote 1 až 3,5-násobku pre výhru päť kusov. Tri prémie sú to, čo vyzerá ako Heimdall, Loki a Thrym. V základnej hre má päť prémií hodnotu 5 až 10-násobku stávky, pričom v bezplatných zatočeniach stúpa na 10- až 20-násobok stávky.

Tales of Asgard: Freya’s Wedding: Hracie automaty

Wilds

Divočiny sú ústredným bodom väčšiny najlepších momentov vo svadbe Tales of Asgard Freya’s Wedding a objavujú sa v rôznych formách, aby nahradili akýkoľvek symbol platby. V základnej hre sa na ľubovoľnom valci objavia divoké ‘Freya’ veľkosti 1×1 a majú hodnotu až 50-násobku stávky na päť kusov. Pri akomkoľvek roztočení základnej hry sa môže spustiť Here Comes Freya, kde sa môže objaviť rozšírená Freya Wild s veľkosťou 1×4 s násobiteľom x2, ktorý zaručí výhru.

Zatočenia zadarmo

Scatters sa objavia na valcoch 1, 3 alebo 5 a pristátie 3 z nich spustí točenia zdarma. V bezplatných zatočeniach sú Freya Wilds nahradené Thor Wilds a na začiatku bonusového kola začína rozšírený symbol Thor Wild na valci 5. Po každom točení zadarmo sa rozšírený divoký presunie o jeden valec doľava, čím sa každý zvýši jeho multiplikátor. čas o 1, od x1 až po x10.

Pokiaľ je na valcoch viditeľný rozšírený Thor Wild, točenia zadarmo budú pokračovať. Keď dôjde k otočeniu a neobjaví sa žiadny rozšírený Thor Wild, udelí sa respin. Ak na respin pristane Expanded Thor Wild, prenesie sa aktuálna hodnota multiplikátora a funkcia bude pokračovať až do maximálne 30 bezplatných zatočení.

Tales of Asgard: Freya’s Wedding: Slot Verdikt

Jedna z humornejších nórskych ság má relatívne ľahký slot. No, je to potenciálne humorný príbeh pre všetkých zainteresovaných, snáď okrem Thryma, ktorý si myslel, že dostal Freyu do vrecúška, ale namiesto toho nakoniec zvládol prepadnutie Thora. Možno ste si mysleli, že tie mohutné ramená by Thora prezradili, no Thrym bol obr, takže mu možno môžeme odpustiť, že tento detail chýbal. Z tohto príbehu by sme si mohli odniesť množstvo morálky a jedna z nich je, že je dôležité overiť si, kto je za svadobným závojom predtým, ako si ho vezmete. Urobte si dôkladnú kontrolu KYC u každého potenciálneho partnera, inými slovami, pretože si nechcete myslieť, že si beriete princeznú alebo princa, keď ste namiesto toho skončili s drakom.

Ako už bolo spomenuté, Tales of Asgard Freya’s Wedding je jedným z „mäkších“ slotov Play’n GO, ktorý sa nachádza v strede, pokiaľ ide o volatilitu a tiež potenciál. Tam, kde Lokiho bohatstvo naklonilo misku váh na 20 000-násobok, Tales of Asgard Freya’s Wedding ide opačným smerom, pretože ponúka skromnejšiu maximálnu výhru vo výške 2 500-násobku celkového vkladu. Tento nižší ako normálny súčet by mohol byť väčším problémom, keby Tales of Asgard Freya’s Wedding nemali taký zábavný námet. Pomáha tiež, že chôdza divoko/prechádzka divočinou s funkciou progresívneho multiplikátora je dobrá, hodí sa k téme ako kúzlo a môže viesť k niektorým predĺženým bonusovým kolám, ak sa opakovania ukážu ako plodné.

Tales of Asgard Freya’s Wedding môže byť trochu jednorozmerný, ale je to solídny rozmer a vhodný na pár zatočení s pukancami pre každého po automate s nórskou tematikou, ktorý nie je taký brutálny, ako by mohol byť. A hej, kto si myslel, že uvidí Thora na kotúčoch vyzdobeného vo svadobných šatách, ako zviera hrsť pózičiek?

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil