Tales of Asgard Lokis Fortune logo stars-4.6

Hodnotenie: 4.6 / 5

Tales of Asgard: Loki's Fortune

 • Dátum vydania
  28.10.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x5
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x20000
 • Podporovaný OS
Tales of Asgard Lokis Fortune image
Hrajte Tales of Asgard: Loki's Fortune zadarmo
Tales of Asgard Lokis Fortune zadarmo

Tales of Asgard: Loki’s Fortune: Slot Overview

Bolo to len nedávno, keď sme skúmali Lucksome’s Loki Lord of Mischief, keď sme uvažovali o nedostatku automatov s tematikou Loki. Iste, takzvaný trikársky boh sa objavuje vo vedľajších úlohách v hrách, kde sa pozornosť sústreďuje na Thora alebo Odina, no len zriedka je hlavnou postavou Loki. Teraz majú fanúšikovia menej predvídateľných božstiev ďalší slot s Lokim na čele. Tento od Play’n GO sa volá Tales of Asgard Loki’s Fortune a obsahuje rozdeľovacie symboly na vytvorenie až 100 000 spôsobov, ako vyhrať, modifikátory Loki’s Mischief a zatočenia zadarmo, to všetko je zakončené značnými odmenami.

Hra sa odohráva v Lokiho trónnej sále, ktorá je prekvapivo vkusná. Loki by mohol mať záujem narobiť trochu neplechu pre iných ľudí, najmä pre členov svojej širšej rodiny, no zjavne má dobre vyvážené oko pre interiérový dizajn. Väčšinu priestoru zaberá herná mriežka s rozmermi 5 x 5, 3 125 spôsobmi, pričom okolo nej sú tlmené, béžovo sfarbené oporné stĺpy, hranaté steny, špirálovité dekorácie a veciam napravo predsedá samotný Loki, v ruke sedí na tróne palica. . Podľa príbehu hry nie je Loki príliš spokojný. Thor má byť korunovaný za kráľa Asgardu, ale Loki je pripravený použiť každý trik, ktorý dokáže, aby tomu zabránil. Musíš s Lokim trochu cítiť. Je pravidelne nastavený ako Wile E Coyote, ktorý prenasleduje Road Runnera vo svojich pokusoch zmariť Thora. Vieme, že sa to jednoducho nestane, bez ohľadu na to, koľkokrát sa o to pokúsi.

Hra Tales of Asgard Loki’s Fortune, ktorú možno hrať na stolnom počítači, tablete alebo mobilnom zariadení, umožňuje nastaviť stávky od 10 p/c do 100 £/€ na zatočenie. Teoretická návratnosť je odhadovaná hodnota Play’n GO 96,2 %, no dá sa konfigurovať, takže hra môže byť nastavená na menej veľkorysé úrovne. Potenciál je vysoký, hoci niektorí môžu diskutovať o pravdepodobnosti, že ho niekedy zasiahne, zatiaľ čo volatilita je tiež pomerne vysoká, s hodnotením 8 z 10.

Symboly použité v Tales of Asgard Loki’s Fortune sú rovnako tlmene vkusné ako zvyšok trónnej sály a pozostávajú z 10 platiacich dlaždíc, divočiny, rozptylu a tajomných symbolov. Medzi platiacimi symbolmi sú štyri runové nápisy s nízkymi platmi, potom havrany, vlky, kone a hady ako stred. Najcennejšie sú symboly Thor a Odin s vysokou výplatou, ktoré majú hodnotu 1-2x stávky na kombináciu piatich druhov. Loki je divoký a objavuje sa kdekoľvek, aby nahradil akýkoľvek platobný symbol. Loki vyhrá aj výplatu, ak päť pristane na mriežke, hodnota je 2-násobok stávky.

Tales of Asgard: Loki’s Fortune: Funkcie automatu

Vzhľad a funkcie hry jej dodávajú slabý dojem z klastrových platových/mriežkových slotov, ale vôbec sa tak nehrá. Namiesto toho je Tales of Asgard Loki’s Fortune všetko o rozdelení tajomných symbolov, aby ste zvýšili spôsoby výhry, spolu s modifikátormi Lokiho Mischief a bezplatnými zatočeniami.

Tajomné symboly

Jedným kritickým prvkom v tom všetkom je tajomný symbol. Záhadné symboly pristanú na ľubovoľnej pozícii a na začiatku sú to neaktívne bloky. Ak však pristane aj divoký symbol, potom sa tajomné symboly skonvertujú na rovnaký typ platobného symbolu.

Existujú 2 druhy tajomných symbolov – jeden sa zmení na jeden symbol platby, druhý je rozdelený na symbol, ktorý sa zmení na 2 symboly platby. Ak pristane celá obrazovka tajomných symbolov, všetky sa odhalia bez toho, aby museli vidieť divočinu. Rozdelené symboly zvyšujú možnosti výhry až do maximálnej výšky 100 000.

Lokiho modifikátory škodoradosti

Pri akomkoľvek roztočení sa môže náhodne spustiť Lokiho šibalstvo, pričom je ocenený jedným z 3 modifikátorov:

 • Pridávanie divokých symbolov – Loki vytvára ilúziu, ako keby pridal na valce 1-3 divočiny.
 • Pridávanie rozptylu – Loki hodí na valce 2 symboly smaragdového rozptylu, čím zvyšuje šancu na spustenie bezplatných zatočení.
 • Rozdeľuje tajomné symboly – Loki hádže dýky na valce, čím rozdeľuje všetky tajomné symboly.

Zatočenia zadarmo

Pristátie 3, 4 alebo 5 smaragdových rozptylových symbolov spustí bonusovú hru a udelí 8, 12 alebo 20 bezplatných zatočení. Počas bezplatných zatočení sa objaví viac divokých a tajomných symbolov, ale symbol scatter je odstránený, takže funkciu nemožno znova spustiť.

Tales of Asgard: Loki’s Fortune: Slot Verdikt

Play’n GO vykresľuje celkom mytologický obraz a už teraz hrá Norse Gods v mnohých svojich slotoch. Okrem ťažkej váhy ako Thor sme tu mali aj menej bežné postavy ako Freya v The Faces of Freya, teraz Loki hrá vo svojom vlastnom slote. Play’n GO má veľa skúseností s tvorbou takýchto hier a je to vidieť. Tales of Asgard Loki’s Fortune je ďalšou tesnou produkciou, ktorá vyzerá ako súčasť a zároveň je plná zaujímavých funkcií.

Zatočenia zadarmo môžu byť spočiatku malým sklamaním, pretože sa v skutočnosti nič nové nedeje. Avšak nájdenie slávy v Tales of Asgard Loki’s Fortune je spojené s jej rozdelenými tajomnými symbolmi, ktoré otvárajú valce na zvýšenie platobnej schopnosti bežných symbolov. Platobné symboly, dokonca ani prémie, samy osebe nestoja za kráľovské výkupné, takže ich vylodenie vo veľkom množstve v spojení s toľkými rozšírenými spôsobmi je doslova cesta. Keďže točenia zadarmo podporujú výskyt divokých a tajomných symbolov, práve tu je najväčšia šanca. Možno zvyšuje faktor obtiažnosti, bonusovú hru nie je možné opätovne spustiť, ani nie je možné získať žiadne ďalšie točenia zdarma, takže dúfame, že Loki bude mať benevolentnú náladu, keď sú aktívni. Urobte to správne a hra inzeruje výhry až 20 000-násobok stávky – aspoň teoreticky.

Ako už bolo spomenuté, Play’n GO si vybudovalo pôsobivú zbierku automatov zo severskej mytológie a Tales of Asgard Loki’s Fortune medzi nimi drží hlavu vysoko, hoci by sa dala považovať skôr za výplň políc než za titul, ktorý posúva tento konkrétny žáner. sloty dopredu. Má príjemný vzhľad, slušné vlastnosti, zaujímavý charakter a pôsobivé výherné príležitosti, takže je ťažké mu niečo vyčítať.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil