Temple of Wealth logo stars-4.3

Hodnotenie: 4.3 / 5

Temple of Wealth

 • Dátum vydania
  17.09.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Temple of Wealth image
Hrajte Temple of Wealth zadarmo
Temple of Wealth zadarmo

Temple of Wealth: Prehľad slotov

Hovorí sa, že dobré veci prichádzajú v troch a vývojár Play’n GO sa rozhodol dokázať pravdivosť tohto tvrdenia. Temple of Wealth je jedným z troch titulov v triu progresívnych jackpotových automatov štúdia, ktoré zahŕňajú aj Celebration of Wealth a Beast of Wealth, všetky hlboko ponorené do ázijskej témy. Prečo tri? Je to trochu nejasné, ale lovci jackpotov sa pravdepodobne nebudú sťažovať na širší výber. Formát je v podstate rovnaký ako u ostatných, teda priama základná hra doplnená o dve funkcie – točenia zadarmo a samozrejme jackpoty.

Ázijskí fanúšikovia budú hrať túto hru priamo vo svojom živle. Vyzerá to tak, že Play’n GO kúpilo obchod so suvenírmi a pretrepalo obsah do hry. Temple of Wealth má silnú tradičnú atmosféru. Ťažký na zelenej, červenej a zlatej, navyše prekypujúci usmievavými božstvami, sochami skákajúcich rýb – je to úplný čínsky smorgasbord. Až tak, že Temple of Wealth je možno najviac polarizujúci slot zo všetkých troch. Buď sa tohto štýlu absolútne nemôžete nabažiť, alebo vám z klišé je mierne nevoľno. Je to však celkom pekne navrhnuté. 5-valcová mriežka s 243 výhernými spôsobmi je umiestnená vo vnútri chrámu titulu a je obklopená pevnými stĺpmi zaliatymi teplým zlatým svetlom.

Temple of Wealth je možné hrať na akomkoľvek zariadení výberom stávok od 10 p/c do 100 £/€ na zatočenie. Každý vklad sa zníži o 1,5 %, aby sa zvýšil jackpot. Pri výbere stávky vedzte, že čím väčšia stávka, tým väčšia šanca na spustenie funkcie jackpotu.

Pokiaľ ide o matematický model, Chrám bohatstva najviac súvisí s oslavou bohatstva. Obe majú rovnakú návratnosť k hráčskemu ratingu 96,2 % a pomerne vysoký volatilný matematický model s hodnotením 8/10. Rovnako ako predtým, RTP je meniteľné, takže sa uistite, že máte najlepšiu verziu, než sa pripojíte k prenasledovaniu.

Výplatnú tabuľku tu tvorí desať symbolov – 5 členov kráľovskej rodiny s nízkymi platmi a 5 prémií s vysokými platmi. Prémie tvoria mince, sycee, zlatá rybka, dieťa Fu a usmievavý Caishen v hodnote 2 až 10-násobku vkladu za päť kusov. Záhadné červené dvere sú divoké, objavujú sa kdekoľvek a nahradia všetky symboly okrem rozptylu.

Temple of Wealth: Funkcie slotu

Rovnako ako dvaja progresívni pred ním, aj Temple of Wealth má dve funkcie, s ktorými sa musíte vyrovnať. Jedným z nich je spustená dávka bezplatných zatočení; druhým je hlavná funkcia progresívneho jackpotu.

Harmonicky vyvážený symbol Yin & Yang je symbol scatter, ktorý pristáva na ľubovoľnom valci – 3, 4 z 5 z nich pri pohľade na výplatu 5, 10 alebo 50-násobku vkladu, pričom súčasne spúšťa zatočenia zdarma. Rovnako ako predtým, hráči si môžu vybrať formát funkcie, aj keď tentoraz je k dispozícii 6 možností, nad ktorými môžete premýšľať. Každý z nich určuje, koľko zatočení získate a koľko tajomných symbolov sa pridá na valce. Možnosti sú 8, 10, 12 15 alebo 20 bezplatných zatočení so 48, 38, 28, 18 alebo 8 tajomnými symbolmi.

Heavy na čísle 8, čo pravdepodobne viete, ak ste si prečítali niekoľko recenzií ázijských automatov, je najpriaznivejšie číslo v čínskej kultúre, čo znamená bohatstvo, vysoké postavenie, bohatstvo atď. náhodný počet zatočení a tajomných symbolov z dostupného fondu.

Keď sa objavia tajomné symboly, prilepia sa na valce a medzi zatočeniami sa rozložia o 1 pozíciu nahor alebo nadol. Nakoniec zakryjú celý kotúč a potom zmiznú. Každý zobrazený tajomný symbol odhaľuje rovnaký symbol výplaty pred vyhodnotením výhier.

Na rozdiel od predchádzajúcich dvoch hier v rozsahu nie je možné vyhrať ďalšie bezplatné zatočenia. To je možno dobrá vec, pretože ďalšia funkcia, jackpot, môže byť udelená iba z plateného točenia. V ktorejkoľvek fáze základnej hry sa 1 až 5 valcov môže náhodne stať zlatými. Ak budete mať to šťastie, že sa divoký symbol dostane na zlatú cievku, udelí sa funkcia progresívneho jackpotu a hráči zaručene vyhrajú aspoň jednu z cien.

V tejto funkcii pokrýva obrazovku 12 mincí vo formácii 4×3. Hráči si ich vyberajú jeden po druhom, kým sa neodhalia tri zodpovedajúce symboly jackpotových zvierat. Nájdete tu korytnačky, fénixy, tigre alebo draky spojené s jackpotom Mini, Minor, Major alebo Grand.

Temple of Wealth: Slot Verdikt

Tak sa dopĺňa trojica progresívnych jackpotov s ázijskou tematikou od Play’n GO. Nie je medzi nimi veľký rozdiel, ale vzhľadom a bonusovou hrou sú dostatočne rôznorodé na to, aby sa odlíšili na určitej úrovni. Matematické modely sú viac-menej podobné a pointou všetkých troch je ísť po Grand jackpot. Bez progresívneho priskrutkovania by žiadna hra nebola mimoriadne atraktívna, s výnimkou tých, ktorých téma zaujala.

Napriek tomu sú dobre vyrobené a funkcia bezplatných točení je sama osebe schopná vzrušenia. Potenciálne lukratívne vzrušenie, pretože je možné vyhrať až 5 000-násobok vkladu. V Chráme bohatstva sa však nedajú znova spustiť, takže budete potrebovať priľnavé tajomné symboly, ktoré pristanú tak husto ako pekinský smog, aby ste z nich vyťažili maximum. Mysteriózne symboly sa objavujú v množstve iných hier, no zaujímavá je schopnosť lepkavého šírenia.

Aby som to zhrnul, Temple of Wealth je najšpecifickejšie navrhnutý automat z jackpotového tria, ktorý je zameraný priamo na hráčov s týmto konkrétnym vzhľadom. Rovnako ako v ostatných dvoch, aj v Temple of Wealth budete ťažko hľadať niečo príliš originálne, no pre dobre vyrobený jackpotový automat, ktorý ponúka slušné funkcie a potenciál, to nie je zlá voľba.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil