The Creature from the Black Lagoon logo stars-4.9

Hodnotenie: 4.9 / 5

The Creature from the Black Lagoon

 • Dátum vydania
  15.01.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.47%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x1500
 • Podporovaný OS
The Creature from the Black Lagoon image
Hrajte The Creature from the Black Lagoon zadarmo
The Creature from the Black Lagoon zadarmo

Sústreďte sa na Hru

Tvora hrali dvaja ľudia: Ben Chapman na súši a Ricou Browning pod vodou. NetEnt sa môže pochváliť mnohými značkovými online automatmi vo svojej zbierke, ale adaptácia video automatov NetEnt tejto klasiky nadobudla jedinečný kultový status medzi hordami fanúšikov po celom svete.

Creature from the Black Lagoon™, nový monster video automat NetEnt v spolupráci s Universal©, je 5-valcový, 3-riadkový 20-riadkový video automat plný funkcií. Maximalizujte výhry s divokými striedaniami, rozširovaním divokých, lepkavých divokých, bezplatných zatočení a opätovných zatočení.

Prehistorický, napoly rybí a napoly ľudský tvor sa objaví v hre Free Spins, zajme Kay a vezme ju do svojho podmorského brlohu. Hráči dostanú šancu zachrániť Kay – keď sa objaví cieľový symbol a stvorenie, stvorenie je zastrelené. Čím viac cieľových symbolov sa nazbiera, tým viac sa zdravie stvorenia zhoršuje a tým väčšia je odmena – odomknite Spreading Wilds a respiny. Dosiahnite maximálny počet nazbieraných cieľových symbolov a odomknite ďalších 10 roztočení zadarmo!

Pravidlá hry

Môžete hrať 20 pevných stávkových línií s rôznymi úrovňami stávok a hodnotami mincí. MAX BET hrá hru na najvyššej úrovni stávky a aktuálnej hodnote mince. AUTOPLAY automaticky hrá hru na zvolený počet kôl (prípadne kliknite na tlačidlo AUTO).

Výherné kombinácie a výplaty sa uskutočňujú podľa tabuľky výplat. Úroveň stávky je počet vsadených mincí na stávkovú líniu. Výhra v stávkovej línii v minciach sa rovná hodnote uvedenej v tabuľke výplat vynásobenej úrovňou stávky. Výhra v stávkovej línii v mene sa rovná výhre v minciach vynásobenej hodnotou mince.

Vlastnosti

Wild Substitution & Spreading Wilds Substitúcia divokého symbolu premení divoký symbol na Sticky Wild, ktorý zostane na valcoch pre opätovné roztočenie zadarmo, a to v hlavnej hre aj vo Free Spins. Dodatočné symboly Wild, ktoré sa objavujú kdekoľvek na valcoch v hlavnej hre a vo Free Spins, tiež zostávajú na valcoch až do konca repinov.

Zatočenia zadarmo Vstúpte do temného podvodného brlohu stvorenia v bezplatných zatočeniach, aby ste zachránili Kay a odomkli Spreading Wilds. Rovnako ako Sticky Wilds, s 1 z 2 rôznych možných Spreading Wilds sú hráči rozmaznaní šancami na zvýšenie výhier. Hráči môžu sledovať ukazovateľ zdravia tvora, aby videli pokrok smerom k odomknutiu nového Spreading Wild

Symboly

Obrázky, ktoré uvidíte lietať po obrazovke, vás vrátia späť do hlbín neslávne známeho filmu. Krásna Kay, odvážny David, zvedavý Carl a Able Lucas – tieto ikonické postavy sú symbolmi, ktoré sa v hre vyplácajú.

Ďalekohľad a potápačský výstroj sú symboly strednej výplaty.

Fotoaparát a nôž sú symboly s nízkymi platmi.

Grafika v hre je majstrovsky vykreslená a vyleštená do vysokej miery – budete sa cítiť vtiahnutí do temného sveta predtuchy filmového majstrovského diela Creature from the Black Lagoon.

Grafika

V hornej časti obrazovky je vyzdobené klasické filmové logo a paleta farieb vás vráti do sveta kinematografie 50. rokov minulého storočia. Obrazovka bliká z farebnej na čiernobielu a občas sa objaví to hrozné monštrum z hlbokej vody a bude vás terorizovať! Každý symbol pevne presadzuje farbu, ktorá hre prepožičiava pozoruhodnú farebnú schému.

V pozadí sa črtá loď, ktorá stále leží vo vode. Keď spustíte Free Spins, spustia sa animácie, ktoré oživia hru. Uvidíte, ako Kay prenasleduje a zajme ohavné monštrum a vezme ho hlboko do jeho podmorského brlohu. Musíte ju zachrániť!

Záver

NetEnt ide do Hollywoodu! Tento slot je skvelým spojením dvoch veľmi odlišných umeleckých disciplín – filmov a hracích automatov. Hra si v priebehu rokov vybudovala kult a vidíme prečo. Je to nádherné dobrodružstvo plné divokej hrateľnosti a filmovej nostalgie 50. rokov! Vstúpte a skúste šťastie!

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil