The Faces of Freya logo stars-4.5

Hodnotenie: 4.5 / 5

The Faces of Freya

 • Dátum vydania
  25.02.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
The Faces of Freya image
Hrajte The Faces of Freya zadarmo
The Faces of Freya zadarmo

The Faces of Freya: Slot Prehľad

V slotoch, nuž, v popkultúre vo všeobecnosti máme veľa mužských božstiev, Thora, Odina, dokonca aj Lokiho, ale len máloktoré do centra pozornosti postavia dámy severskej mytológie. Svedčí o tom možno aj to, že napriek všetkým našim rečiam o modernej rovnosti stále lipnú stopy patriarchálnej spoločnosti. A nie je to tak, že by Freya bola jednou z tých bohýň, ktoré zostali doma, ktoré sa starali o krb a starali sa o to, aby bola Odrova sekera ostrá a brucho plné medoviny. Podľa istých eddických básní Freya údajne spala s elfmi, bohmi a dokonca aj so svojím bratom. Bola tiež dokonalou volvou, praktizovala typ nórskej mágie zvanej seidhr, ktorá ju priniesla ľuďom aj bohom. Celkovo vzaté, fascinujúca postava, ktorá je už dávno v centre pozornosti.

The Faces of Freya – mobilný pohľad To nás privádza k The Faces of Freya od švédskeho vývojára Play’ n GO. Možno sme to povedali už predtým, no jednou z výhod šialene nabitého programu Play’n GO je, že musia vymýšľať najrôznejšie témy, aby sa ich hry stali témou. Niektoré samozrejme fungujú lepšie ako iné, ale tento ukazuje skutočný prísľub. Určite to vyzerá dobre a rovnako ako nezvyčajný výber tém, aj oni vykreslili bohatý letný obraz, čo je príjemná zmena oproti ľadovým odpadom, ktoré zvyčajne sprevádzajú sloty s nórskou tematikou.

Faces of Freya sa hrá na 5 valcoch a 20 pevných výherných líniách uprostred hustej letnej trávy pri vode, zatiaľ čo strmé kopce tvoria hranicu toho, čo by mohlo byť fjordom v pozadí. Je to pokojná scéna a spravodlivé znázornenie Folkvangru, nebeského poľa pre tých, ktorí zomreli v boji (a neboli poslaní do Valhally), nad ktorým vládne Freya. Môžete tiež rozoznať obrysy mýtických siluet, ako je drak naľavo a nejaké iné neznáme zviera napravo. Navijaky majú takmer keltský vzor vpísaný na nich, čo pridáva na mágii a vytvára ideálne prostredie pre bohyňu krásy, plodnosti, sexu a vojny na ochladenie.

Hovoriť o číslach v tomto prostredí sa zdá byť takmer hrubé, ale poďme k veci. Hráči môžu vstúpiť do domény Freya na akomkoľvek zariadení, kde sú možnosti vkladu od 20 p/c za zatočenie až po 100 £/€. Zdá sa, že The Faces of Freya je hra, ktorá sa Play’n GO zameriava na príležitostných hráčov možno kvôli jej strednej volatilite. RTP je medzitým variabilné ako vždy od tohto tímu, kde je predvolené nastavenie 96,2 %.

Použité symboly zahŕňajú štyri obleky kariet s nízkymi platmi, ktoré vyzerajú ako runy, za ktorými nasledujú sekery, kanec, mačky, ktoré ťahali Freyin voz, a jej náramok. Päť kombinácií vytvorených z prémiových symbolov vráti výhru v hodnote 10 až 17,5-násobku stávky. Samotná Freya je divoká, ako v divokom symbole, pristáva na ľubovoľnom valci, aby nahradila ktorúkoľvek z bežných výplat. Získajte líniu piatich divokých Freya a získajte výhru 20-násobku stávky.

The Faces of Freya: Funkcie automatu

Pokiaľ ide o funkcie, všetky sa točia zadarmo so štyrmi rôznymi druhmi. Freyin náhrdelník Brisingamen je rozptyl a pristátie presne 3 z nich náhodne spustí jednu z 3 menších hier s točeniami zadarmo – Spins of Sorcery, Spins of Love alebo Spins of War. Pristátie 4 alebo 5 rozptylov odomkne „konečné“ bezplatné zatočenia – Folkvang.

3 menšie kolá začínajú 6 zatočeniami zadarmo a určitými modifikátormi. V bonuse Spins of Sorcery môžu symboly sekery, kanca a mačky upgradovať na symboly vyššej hodnoty. V bonuse Spins of Love sa ku každému točeniu pridáva 2 až 5 divokých – maximálne jeden na valec. A nakoniec, v bonuse Spins of War sa na všetky výhry použije násobiteľ x2 až x20. Každé bonusové kolo sa predĺži o +1 bezplatné zatočenie za každý rozptyl, ktorý pristane.

Najväčším z nich sú zatočenia zdarma Folkvang, ktoré sa spúšťajú so 4 rôznymi úrovňami, cez ktoré je možné hrať. Celkovo je udelených 18 alebo 19 bezplatných zatočení pomocou systému zberu rozptylu v celom:

 • Úroveň 1: Zatočenia čarodejníctva – 5 zatočení, pri ktorých sú symboly sekery na začiatku vylepšené na kancov. Nazbierajte 3 rozptyly, aby ste vylepšili kancov na mačky, a potom 5 rozptylov, aby ste vylepšili mačky na náramky.
 • Úroveň 2: Zatočenia lásky – 5 zatočení počnúc 2 náhodnými divočinami na zatočenie. Nazbierajte 3, 5 alebo 7 rozptylov, aby ste zvýšili počet divokých na 3, 4 alebo 5.
 • Úroveň 3: Zatočenia vojny – 5 zatočení, kde násobiteľ výhier začína na x2 a stúpa na x3x, x5, x10 a x20, keď sa nazbiera 3, 5, 7 alebo 9 rozptylov.
 • Úroveň 4: Zatočenia Folkvangu – aktivujú sa všetky modifikátory dosiahnuté v predchádzajúcich 3 úrovniach. Hráči tu získajú 3 alebo 4 zatočenia v závislosti od toho, či bola funkcia pôvodne spustená zo základnej hry 4 alebo 5 rozptylmi.

The Faces of Freya: Slot Verdikt

The Faces of Freya je ďalšie spoľahlivé vydanie Play’n GO, ktoré z témy vyžmýka čo najviac tým, že vrazí do všetkého, čo súvisí s Freyou. Niektorým hráčom sa to na papieri nemusí zdať dostatočne prchavé, no je to hra, ktorá môže vybuchnúť, keď sa zapáli tá správna iskra. Mať rôzne úrovne točenia zadarmo môže ovplyvniť niektorých pochybovačov. Ak sa vám podarí spustiť točenia Folkvang, ktoré môžu byť chaotické, určite to prispieva k dobrému hraniu.

V skutočnosti to, že sa dostanete na poslednú úroveň zatočení Folkvang so značnou zbierkou modifikátorov, s najväčšou pravdepodobnosťou znamená, že sa stanú dobré veci. Natoľko Play’n GO pridalo výherný strop, ktorý preruší, ak hra dosiahne 5000-násobok vkladu. The Faces of Freya je však celkom všetko alebo nič, keďže mimo bezplatných zatočení nemôžete očakávať, že sa Freya rozlúči s mnohými bohatstvom. Jedným pekným dotykom je, že pristátie dvoch rozptylov môže stačiť na spustenie jedného z nižších kôl bezplatných zatočení, pretože tretie sa môže pri šťastí zobraziť.

Play’n GO opäť zjednodušuje tento vzhľad a rozširuje ich rozsah volatilných hier strednej úrovne o ďalšiu vynikajúcu možnosť. Počas veľkej časti základnej hry je potrebná trpezlivosť, no pri pristátí štyroch alebo viacerých rozptylov máte pocit, že ste si získali priazeň dámy.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil