The Green Knight logo stars-4.3

Hodnotenie: 4.3 / 5

The Green Knight

 • Dátum vydania
  04.03.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.27%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x10000
 • Podporovaný OS
The Green Knight image
Hrajte The Green Knight zadarmo
The Green Knight zadarmo

The Green Knight: Prehľad slotov

Nie, The Green Knight nie je hra založená na nejakom klávesnicovom kamennom bojovníkovi s tvrdou prezývkou alebo environmentálnym aktivistom, aj keď to mohlo byť celkom zaujímavé. Namiesto toho je The Green Knight druhým vydaním od Play’n GO, ktoré je inšpirované klasickým slotom 300 Shields – prvým je The Sword and The Grail. Skúsení hráči rýchlo rozpoznajú podobnosti, pretože The Green Knight je blízko prvej inštalácie, pretože sa spolieha na masívne progresívne multiplikátory.

Ak ste ešte nepočuli o Zelenom rytierovi, je nepravdepodobné, že by ste počuli aj o Sirovi Gawainovi. Sir Gawain bol Arthurov synovec, ktorý sa pripojil k svojmu slávnemu strýkovi pri okrúhlom stole so zvyškom rytierov. Nedostal sa tam ani nepotizmom, ale bol to skutočne statočný, vznešený chlapík. V básni zo 14. storočia Sir Gawain prijal dosť nezvyčajnú výzvu od obrovského zeleného rytiera, ktorý na Nový rok vtrhol do Kamelotu, aby vyzval rytierov. Nasleduje rytiersky príbeh, kde sir Gawain drží hlavu tým, že dokazuje svoju česť Zelenému rytierovi.

Hráči môžu dokázať svoju hodnotu v tejto nestabilnej hre, kde predvolená RTP váži 96,27 %. Získať všetko rytierske je možné na akomkoľvek zariadení od 10 p/c do £/€ 100 za zatočenie. Po nastavení stávok sa vydáte do romantického sveta Artušovcov, kde sa hra odohráva na 5-valcovej akčnej ploche s 20 výhernými líniami. Vizuálne má podobnú kvalitu ako The Sword a The Grail, ako aj multiplikátor umiestnený nad mriežkou. Okolie je však veľmi odlišné, pozostáva zo strašidelného zeleného lesa naľavo a nejakej zničenej starej budovy napravo. Počas bezplatných zatočení sa to stáva ešte mystickejším, pravdepodobne preto, že Zelený rytier prišiel splniť svoj koniec dohody Sira Gawaina.

Pokiaľ ide o symboly, dolný koniec zaberajú členovia kráľovskej rodiny s 10 až A, okrem symbolu ‘T’, ktorý sa používa namiesto symbolu ’10’. Prémie za obrázky tvoria sekera, kôň zeleného rytiera, dáma (možno Morgan le Fay) a sir Gawain. Hodnoty prémiovej výhry päť druhov sa pohybujú od 7,5-násobku do 25-násobku stávky.

The Green Knight: Funkcie automatu

Ústredným bodom akcie sú divočiny, ktoré nahrádzajú akýkoľvek výplatný symbol a pomáhajú dokončiť výhru. Okrem bežného majú aj multiplikátory 2x, 5x, 10x, 25x alebo 100x. Keď sa tieto divočiny použijú vo výhernej kombinácii, ich multiplikátor sa použije na bežnú výplatu. Divočiny majú tiež obrovské hodnoty, ak tvoria vlastnú výhernú kombináciu. Línia 5 bežných divokých stávok spustí výplatu 100-násobku stávky, zatiaľ čo päť zo 100-násobných divokých multiplikátorov má hodnotu oku lahodiacich 10 000-násobok.

Zelený rytier je rozptyl, ktorý sa objavuje na akomkoľvek valci. Keď sú zobrazené 3, 4 alebo 5, hráči získajú 5 bezplatných zatočení plus výplata 2,5-násobku, 5-násobku alebo 100-násobku celkového vkladu. Každé zatočenie zadarmo zaručuje získanie divokého násobiteľa a hodnoty sa zvyšujú s postupom funkcie. Takže, točenie zadarmo 1, 2, 3, 4, 5 vtiahne do hry divoké násobiče 2x, 5x 10x, 25x, potom nakoniec 100x.

Okrem toho, ak 2 symboly zeleného rytiera pristanú vo voľnom točení, aktivuje sa 5 točení štítu a zatočenia zadarmo sa pozastavia. Počas otáčania štítu je aktuálny divoký multiplikátor uzamknutý počas trvania funkcie. Ak hráčom zostanú nejaké točenia zdarma, tieto sa odohrajú, keď sa zatočenia štítu uzavrú.

The Green Knight: Slot Verdikt

Tím Play’n GO opäť raz ukázal pekne vyzerajúci automat s funkciami, ktoré sa môžu stať jadrom, keď sa vaše šťastie rozhorí. Divoké multiplikátory nie sú nezvyčajné, ale často nemajú také vysoké hodnoty. To, čo ich robí mimoriadne žiadanými, sú bláznivé kombinované výplaty, keď sa dostanú cez výplatnú líniu. Výplata 10 000x za päť zo 100x divočiny je šialená, čo je mimochodom najviac, čo môžete vyhrať pri hraní The Green Knight. Záujemcovia o kúzlo matematiky berú na vedomie, že maximálna expozícia má pravdepodobnosť, že sa vyskytne raz za 55 555 555 zatočení.

Aj keď to môžete technicky dosiahnuť pomocou série divokých, je to akumulovaný súčet bezplatných zatočení, kde väčšina hráčov získa svoje najlepšie zárobky. Zaručený progresívny divoký multiplikátor pri každom točení zadarmo určite zvyšuje napätie. Vnorenie funkcie do funkcie je tiež skvelé, keď sa náhodou spustí. Týmto spôsobom sú Shield Spins podobné pyramídovým spinom použitým v Cat Wilde a Lost Chapter, s výnimkou toho, že tentoraz získame uzamknuté hodnoty divokého multiplikátora namiesto rozširujúcich sa symbolov.

Možno sa vám tak neuľaví ako Gawainovi, keď sa dozvedel, že jeho hlava zostane pripevnená k jeho ramenám, no zrátajte to všetko a The Green Knight je ďalším spoľahlivým hracím automatom Play’n GO, na ktorý sa môžete spoľahnúť. Rovnako ako veľa, čo urobili nedávno, aj základná hra môže byť veľa času celkom bezproblémová, aj keď veľké divoké multiplikátory vás nechajú hádať. Podarí sa vám však spustiť bonusové kolo a bohatstvo sa môže okamžite zmeniť pomocou súboru vzájomne prepojených funkcií.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil