The Invisible Man logo stars-4.4

Hodnotenie: 4.4 / 5

The Invisible Man

 • Dátum vydania
  11.12.2014
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.3%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná/Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x1000
 • Podporovaný OS
The Invisible Man image
Hrajte The Invisible Man zadarmo
The Invisible Man zadarmo

Grafika a zvuky automatu The Invisible Man

Grafika tejto hry skutočne vyčnieva z davu, vďaka čomu je hlavou nad väčšinou online automatov. Hra začína animovaným úvodom, ktorý pomáha nastaviť príbeh, zatiaľ čo kotúče sa odohrávajú na pozadí vedeckého laboratória. Symboly s nízkym skóre zahŕňajú hracie karty od desiatich do esa v úžasnom štýle art deco, zatiaľ čo symboly s vyšším skóre obsahujú kľúčové postavy z filmu vrátane Flory Cranley, Dr Cranleyho, Arthura Kempa a pána a pani Hallových. Divoké symboly predstavujú samotného Neviditeľného muža a policajta, ktorý sa ocitá v neustálom prenasledovaní nebezpečného neviditeľného vedca. Výhry vo výherných líniách sú zvýraznené neónovým elektrickým prúdom. Bonusová hra a bezplatné zatočenia obsahujú vynikajúce podrobné animácie, vďaka ktorým táto hra skutočne pôsobí ako v kine.

Pôvabnú grafiku v štýle art deco dopĺňajú vynikajúce zvukové efekty a hudba, pričom napínavý a temne veselý soundtrack pripomína filmový soundtrack z 30. rokov minulého storočia. Hrá sa počas základnej hry a sú spojené citátmi samotného The Invisible Man, ako napríklad „Povedal som ti, aby si ma nevyrušoval!“, keď dôjde k výhre na výplatnej línii.

Ako hrať automaty The Invisible Man

Začnite výberom stávky. Má to dva prvky: najprv sa musíte rozhodnúť pre hodnotu mince medzi 0,01 £ a 0,20 £, po ktorej nasleduje hodnota stávky od jednej do desať. Hodnota stávky jedna a hodnota mince 0,01 GBP znamená stávku 0,20 GBP (0,01 x 20 výherných línií); preto je maximálna možná stávka £40,00 a existuje 50 možných variácií stávok. Keď si vyberiete svoju stávku, je čas buď stlačiť centrálne tlačidlo točenia, alebo zvoliť funkciu automatického točenia a nastaviť 10 až 1 000 točení.

Ako vyhrať v automatoch Invisible Man

Okrem toho, že dostanete tri alebo viac symbolov v rade a dúfate v tieto divočiny, neexistuje žiadny spôsob, ako pomôcť hráčovi vyhrať v tejto hre alebo v akomkoľvek automate. Výsledok každého točenia je poháňaný generátorom náhodných čísel (RNG), ktorý zaisťuje fair play a znamená, že výsledok nie je vopred určený. Hoci neexistujú žiadne spôsoby, ako podvádzať alebo stratégovať s automatmi, existujú spôsoby, ako obmedziť sumu, ktorú stratíte. Tí, ktorí hrajú o skutočné peniaze, si môžu načasovať svoju reláciu alebo obmedziť sumu, ktorú vkladajú a staviť, nastavením limitov na svojom kasínovom účte. Ďalším spôsobom, ako „vyhrať“, je zabezpečiť, aby ste nikdy nestratili žiadne peniaze hraním zadarmo!

Zatočenia zadarmo na automatoch Invisible Man

Zatočenia zadarmo nastanú, keď sa počas normálnej hry zrazia dve divočiny (griffinovská a policajná). Policajná divočina sa objavuje ako prvá na valci 1 a pohybuje sa zľava doprava pri každom točení, zatiaľ čo divočina Griffin začína na valci 5 a pri každom točení sa pohybuje sprava doľava. Ak sa zrazia, spustí sa funkcia bezplatných zatočení. Hráči získajú desať bezplatných zatočení, ktoré môžu spustiť ďalšie štyri, ak by sa tieto dve divočiny opäť zrazili.

Počas bezplatných zatočení prebieha hra na mačku a myš medzi Neviditeľným mužom a policajtom, zatiaľ čo pozadie sa mení na tmavú ulicu. Navrchu uvidíte dva metre, z ktorých jeden pripočítava značky smerom k bonusovej hre a druhý pripočítava značky smerom k zatočeniam zdarma polície. Metre sa plnia podľa toho, čo sa objaví viac, či Griffin divoký alebo policajný divoký. V závislosti od toho, ktorá získa na konci funkcie bezplatných zatočení najviac značiek, sa spustí buď policajné bezplatné zatočenia alebo bonusová hra – viac informácií o bonusovej hre nájdete nižšie. Počas policajných roztočení zadarmo sa pozadie opäť zmení a ulica je plná ohňov. Hráči získajú tri bezplatné zatočenia s piatimi náhodne umiestnenými divokými symbolmi pre každé zatočenie.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil