The Last Sundown logo stars-4.7

Hodnotenie: 4.7 / 5

The Last Sundown

 • Dátum vydania
  11.11.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3-6
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x36000
 • Podporovaný OS
The Last Sundown image
Hrajte The Last Sundown zadarmo
The Last Sundown zadarmo

The Last Sundown: Prehľad slotov

Ach, budúcnosť, nikto netuší, aká bude, ale mnohí ľudia sú ochotní riskovať hádanie. Na pozitívnej strane spektra predpovedí máte ten typ hegelovského pohľadu, kde téza vytvára protiklad, čo vedie k vyššej, bohatšej syntéze a svet alebo duch, ako ho videl, stúpa na vyššiu úroveň v procese sebarealizácie. Potom je tu opačná strana argumentu, ktorá vidí zlomenú budúcnosť, kde katastrofická udalosť stiahla ľudstvo na úroveň podobnú klanu Mad Max, ktorý bojuje o prežitie jednotlivca vo svete chudobnom na zdroje zbavenom civilizácie.

Vývojár Play’n GO skúma posledný scenár vo svojom online automate The Last Sundown. V tejto hre sú rodinné väzby všetkým, keď sa dvaja súrodenci, Rae a Devin, spoja, aby zlikvidovali zloduchov Tuca a Laura, aby získali späť zdroje a oddialili The Last Sundown. Znie to ako z akéhokoľvek množstva filmov, Vodný svet s Kevinom Costnerom v hlavnej úlohe mi prišiel na myseľ. The Last Sundown sa však odohráva na zemi, nie na mori, v piesočnatej krajine zaliatej horiacim pomarančom a naplnenej vratkými, rozbitými zvyškami ľudskosti. Je to trochu ako keď K navštívi Las Vegas v Blade Runner 2049, mesto, ktoré sa stalo neobývateľným po výbuchu špinavej bomby a naplnila ho radiáciou. Čo sa týka slotov, The Last Sundown sa spočiatku javil ako zmes xWays Hoarder xSplit (bez humoru) a Infectious 5 xWays – obe z Nolimit City.

V strede tejto pustiny leží 5-valcová herná mriežka. Väčšinu času má každý valec 3 pozície, ale symboly sa môžu rozdeliť, takže spôsoby výhry sa líšia od 243 do 7 7776. Výhry nastanú, keď pristanú aspoň tri zhodné dlaždice zľava doprava, vedľa seba, od valca úplne vľavo. Je to tiež nestála budúcnosť, Play’n GO hodnotí túto časť matematického modelu ako 8 z 10, zatiaľ čo RTP je v predvolenom nastavení na úrovni 96,2 %. Ako vždy si nájdite chvíľku kontroly, pretože návratovú hodnotu možno nastaviť nižšie. Zvláštne pre PnG, stávky maximálne 50 £/€ na zatočenie, klesajú na 10 p/c na dolnom konci rozpätia.

Play’n GO zrušil bežné ikony automatov, ako sú obleky alebo kráľovské rodiny, a ako päť symbolov s nízkymi platmi použil veľa zbraní. Dlaždice vyššej hodnoty tvoria kyborgský psík, Tuco, Lauro, Rae a Devin. Prémiové symboly majú skromné hodnoty 1,2 až 5-násobku vkladu, aj keď sú rozšírené o počet spôsobov, ako vyhrať. Posledným symbolom pre tento segment je divočina, ktorá pristáva kdekoľvek, aby nahradila ktorýkoľvek z vyššie uvedených platobných symbolov. Ak by Wilds dosiahli vlastné výhry, majú hodnotu až 5-násobku stávky za päť kusov.

The Last Sundown: Funkcie automatu

Budúcnosť The Last Sundown nie je vôbec komplikovaná, len s dvoma bonusovými funkciami, ktoré je potrebné pokryť. Rozdelenie symbolov je jedným z nich, ktorý sa zobrazuje vo všetkých fázach hry, ďalším navyše sú zatočenia zadarmo.

Rozdeľovacie symboly

Pri akomkoľvek roztočení základnej hry sa môže spustiť funkcia rozdeľovania symbolov. Po aktivácii sa náhodne vyberie jeden symbol ako rozdeľovač. Keď sa na valcoch objaví ktorákoľvek inštancia tohto typu symbolu, rozdelí sa na dva, čím sa zvyšuje počet spôsobov výhry.

Zatočenia zadarmo

Zasiahnutím 3, 4 alebo 5 symbolov lekárskej súpravy počas základnej hry získate 8 bezplatných zatočení a výplatu 5-, 10- alebo 50-násobku stávky. Na začiatku bezplatných zatočení sa vyberie jeden symbol platby ako symbol rozdelenia a jeden ďalší bežný symbol platby sa vyberie na vyzdvihnutie. Vždy, keď zvolený symbol zbierky pristane, naplní zberač o jeden. Čím viac nazbierate, tým viac ďalších symbolov možno premeniť na deliace symboly pre zvyšok funkcie. Budete musieť nazbierať 6 pre každú zbraň, 5 pre každú postavu a 4 pre divočinu. Zakaždým, keď dokončíte zbierku, získate +3 ďalšie zatočenia zadarmo, ako aj nový symbol rozdelenia.

The Last Sundown: Slot Verdikt

The Last Sundown nadväzuje na Shimmering Woods od Play’n GO s niekoľkými kľúčovými zmenami v hrateľnosti. Ďalším hlavným rozdielom je výber úpravy okien a The Last Sundown má oveľa drsnejšiu tému ako kryštály Shimmering Woods v lese. Možno to rozšíri príťažlivosť, možno nie, ale vyhovuje to trochu vyššej volatilite The Last Sundown a Play’n GO to všetko predstavilo vo svojom obvyklom atraktívnom štýle.

Hra a funkcie sú relatívne jednoduché, ale veľmi efektívne, keď funkcia zberu funguje dobre. The Last Sundown nemá kaskády ani multiplikátor výhier, aký mal Shimmering Woods, takže sa viac spoliehate na to, že získate veľkú hybnú silu. Zatočenia zadarmo Shimmering Woods môžu začať až so 4 symbolmi rozdelenia, v závislosti od toho, koľko rozptylov spustilo túto funkciu, a hráči mohli získať ďalšie rozdeľovače od retriggerov. To sa vám v The Last Sundown, kde je zbieranie všetko, nedostanete. Ako posledná vzácna studňa vody uprostred futuristického kúsku zeme. Odvrátenou stranou je, že ak zbieranie prebehne dobre, The Last Sundown má vyššiu maximálnu výhru ako predchádzajúca hra, 36 000-násobok stávky, s pravdepodobnosťou zásahu jedna k miliarde.

Existuje niekoľko podobností s tým, čo v súčasnosti robí Nolimit City, s ich rastúcim zverincom rozdelenia a spôsobov. The Last Sundown je menej komplexný, možno preto, že Play’n GO funguje podľa užšieho harmonogramu ako ich konkurenti, takže tím možno nemá priestor na to, aby sa skutočne ponoril do funkcií a presadil sa s nimi – toto je čistý dohad, samozrejme. The Last Sundown môže určite priniesť hranie s bielym kolenom, keď sa rozbehne, a niektorí hráči môžu uvítať uvoľnenejší súbor pravidiel, aby si užili jazdu.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil