The Paying Piano Club logo stars-4.8

Hodnotenie: 4.8 / 5

The Paying Piano Club

 • Dátum vydania
  18.02.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 3x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.26%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
The Paying Piano Club image
Hrajte The Paying Piano Club zadarmo
The Paying Piano Club zadarmo

The Paying Piano Club: Prehľad slotov

The Paying Piano Club je návratom do čias Art Deco burcujúcich 20. rokov. Je to hra, ktorá sa zameriava na hudobnú scénu, odohrávajúca sa na mieste s happeningovým názvom The Paying Piano Club. V tomto rozbúrenom podniku si hráči môžu užiť pomerne jednoduché hry, doplnené o hromadu divokých hier, násobiteľov výhier a bonusové kolo s neobmedzenými zatočeniami zadarmo a násobičmi.

Platiaci klavírny klub v skutočnosti vyzerá ako celkom zábavné miesto na stretnutie – ak vôbec existoval. Všetky postavy v hre sa buď rušia na nástrojoch, alebo odvracajú a vyzerajú cool ako Coco Chanel s kokteilom v ruke. Miernym buzzkill je, že toho veľa nevidíte, keď je hra v hre. Namiesto toho je mriežka s 3 valcami a 5 výhernými líniami umiestnená na vrchole klavíra, vedľa pohára vína a cigarety tlejúcej v popolníku. Nie je to práve očarujúci obraz, ale skákavý soundtrack pomáha navrátiť atmosféru. Symboly pristávajú na zariadení podobnom klavírnemu valčeku, ktoré je trochu jednoduché, hoci násobiče zobrazené vyššie pridávajú intrigy.

Swing zo starej školy je možný na stolných a ručných zariadeniach a ponúka stávky od úrovne 5 p/c, ktorá je vhodná pre peňaženku, až po 100 £/€ za zatočenie. Rovnako ako množstvo hracích automatov Play’n GO 3×3, aj The Paying Piano Club je stredne volatilná hra, presnejšie hodnotená 6 z 10, čím sa pevne zaraďuje do rozsahu strednej úrovne. Žiadne sťažnosti týkajúce sa predvoleného 96,26% RTP, ale očakávajte, že frekvencia zásahov bude dosť nízka, ako sa hodí na formát slotu na ovocie.

Glam vyzerajúci J-A royals tvoria nízke platy, zatiaľ čo vysoké pozostávajú z bubnov, huslí, banja a trúbok. Od najnižšieho po najvyšší prémiový obrázkový symbol majú výherné kombinácie hodnotu 4 až 20-násobku vkladu. Na divočine sa objaví elegantný obrázok klapky, ktorý pristane kdekoľvek a nahradí akýkoľvek symbol okrem rozptylu. Divoké karty majú hodnotu až 20-násobku stávky pre tri na líniu a môžu tiež pristáť nahromadené, čo vedie k jednej z funkcií.

The Paying Piano Club: Funkcie automatu

The Paying Piano Club – vysvetlené bezplatné zatočenia podľa tabuľky Ak ste hrali určité predchádzajúce 3-valcové bangery Play’n GO, potom vám to, čo tu uvádzame, bude povedomé. Paying Piano Club nemá veľa funkcií, ale vďaka laxným obmedzeniam môže priniesť pôsobivé výsledky.

Násobiteľ výhier je k dispozícii vo všetkých aspektoch hry. Keď sa pri výhernom točení nahromadia divoké symboly, vyberie sa multiplikátor a potom sa použije na výhernú sumu spúšťacieho točenia. Jeden alebo viac stack wilds udeľuje 1 náhodný multiplikátor a v základnej hre môže mať hodnotu x2, x3, x5 alebo x10.

Pristátie všetkých 3 symbolov scatter členov kapely spustí 5 úvodných bezplatných zatočení. Po vstupe do hry sú počiatočné hodnoty násobiteľa rovnaké ako v základnej hre. Teraz však prichádza do hry nový symbol zlatej mince. Keď pristane, každý symbol zlatej mince zvýši všetky multiplikátory o +1 a pridá 1 ďalšie bezplatné zatočenie k celkovej sume. Neexistuje žiadny stanovený limit na počet bezplatných zatočení, ktoré môžete vyhrať, ani neexistuje horná hranica toho, ako vysoko môže ísť multiplikátor. Keď sa točenia zadarmo skončia, multiplikátory sa resetujú na normálne hodnoty základnej hry.

The Paying Piano Club: Slot Verdikt

The Paying Piano Club je priamym potomkom predchádzajúcich automatov Play’n GO, ako je Chronos Joker, ktorý bol neskôr klonovaný, aby sa stal dickensovským vianočným špeciálom s názvom Holiday Spirits. Všetky používajú 3×3, stredne volatilné nastavenie spolu s tým, čo môže byť celkom slušnými multiplikátormi, ktoré zvyšujú bežné výherné hodnoty. Je to formát, ktorý má svoj spravodlivý podiel oddaných a odporcov. Mnohým bude stačiť rýchly pohľad na snímku obrazovky, aby ich povzbudil, aby zapálili The Paying Piano Club alebo utiekli.

Ku cti treba povedať, že The Paying Piano Club má rytmus poklepkávania a pravidlá sú nekomplikované, čo spôsobuje, že hranie je pomerne rýchle. Ak ste si užili predchádzajúce 3-valcové hry Play’n GO, je pravdepodobné, že vás bude baviť aj The Paying Piano Club. Prirodzene však platí opačná logika. Ak vám tento štýl nerozpustí šťavu, opakujúca sa hrateľnosť The Paying Piano Club veľmi rýchlo zostarne.

Pokiaľ ide o funkcie, Play’n GO zoštíhlil výber v porovnaní s predchádzajúcimi hrami, ale bonusové kolo môže byť prekvapivo efektívne – oveľa viac ako Chronos Joker alebo jeho klon. Nemusí to byť veľmi volatilná hra, no výhry s nízkou hodnotou v základnej hre sú slabým ukazovateľom toho, čo je možné vďaka neobmedzeným točeniam zadarmo a multiplikačným prírastkom. Jeho 5 000-násobok stávkového potenciálu zahanbuje jeho dvoch priamych predchodcov – napriek tomu, že poskytuje menšiu ponuku funkcií, ktoré môžete využiť. Na druhej strane to môže byť aj bolestne kruté, počas dlhého bonusu si vytvoríte obrovské multiplikátory, nabudíte očakávanie a vzrušenie, len aby sa vám minuli otáčky a nepriniesli nič. To, čo sa často zdalo ako zostava, ktorá zaručene vyústi do veľkých výhier, sa zvyčajne ukáže ako poníky.

Pre jazzový výbuch predchádzajúcej éry, ktorý mal povesť znalca zábavy, má The Paying Piano Club určitý faktor zábavy. Bude ťažké vydržať dosť dlho na to, aby ste boli svedkami jeho najlepších kúskov, ak vám predstava hrania v podstate 3-valcového ovocného automatu nerozhádže.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil