The Wild Class logo stars-4.4

Hodnotenie: 4.4 / 5

The Wild Class

 • Dátum vydania
  23.09.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x6666
 • Podporovaný OS
The Wild Class image
Hrajte The Wild Class zadarmo
The Wild Class zadarmo

The Wild Class: Prehľad automatov

Vráťte svoju myseľ alebo predstavivosť späť do roku 1983, do roku, keď vznikli The Red Hot Chilli Peppers, severoamerický priemysel videohier takmer skrachoval, Twisted Sister vydala You Can’t Stop Rock’n’Roll, Michael Jackson spopularizoval moonwalk a Return z Jediov zapálených kín. Je to tiež posledný ročník strednej školy pre troch seniorov, ktorí sa volajú Jess, Mike a Chris. Tak čo, však? Títo traja študenti však v sebe ukrývajú hlboké temné tajomstvo. Keď hodiny odbijú polnoc, trojica vyraší masu vlasov, keď sa zmení na zubatých vlkolakov.

Ak to znie trochu Teen Wolf-y, áno, takto vyzerá The Wild Class. Dobrou správou pre mnohých je, že The Wild Class má viac spoločného s pôvodným filmom v hlavnej úlohe s Michaelom J. Foxom, či dokonca s Jasonom Batemanom, ako so sériou, ktorá prišla v roku 2011. Hra nie je zasadená na strednú školu. môžete očakávať (aj keď je to pravdepodobne dobrý nápad, keďže ide o online hazardné hry), ale namiesto toho v zábavnom parku. Park je tiež strašidelný, hoci duchovia a škriatkovia uvoľňujú miesto pre hrôzu vlčieho bôbu. Akcia sa odohráva na 5-valcovom, 3-riadkovom hernom paneli s 20 pevnými výhernými líniami, v ktorých sa spája štipka hrôzy s farebnými postavičkami, aby sa vytvoril automat, ktorý pôsobí staršie, ako je.

Uhýbať sa spolužiakom vlkolakom je možné na akomkoľvek zariadení pri poskytovaní stávok od 20 p/c do £/€ 100 za zatočenie. Nestály predmet dostane vysoko nestály matematický model, ktorý Play’n GO ohodnotil ako 8 z 10, zatiaľ čo RTP má niekoľko prispôsobiteľných nastavení, z ktorých si môžu operátori vybrať – najoptimálnejšie z hľadiska hráča je 96,2 %.

Výherné kombinácie sa vyhodnotia, keď sa na výhernej línii od prvého valca dostanú aspoň tri zhodné symboly. Téma americkej strednej školy je vyjadrená prostredníctvom výplatnej tabuľky, ktorá používa písmo Letterman Jacket pre nižšiu hodnotu kariet 10-A, potom ponúka tri postavy, Mike, Chris a Jess, ako vysoké platy. Tri prémiové symboly sú naukladané na tri pozície vysoko, takže môžu pokryť celé valce a vyplatiť 6-10-násobok vkladu za päť kusov. Divoké symboly sú tiež naukladané do výšky troch symbolov a nahrádzajú tak akýkoľvek iný výplatný symbol, aby ste dosiahli výhru. Kombinácie divočiny platia až 15-násobok stávky za päť.

The Wild Class: Funkcie automatu

Okrem naskladaných symbolov prichádza trieda The Wild s multiplikátorom výhier, ktorý pomáha vytvárať výplaty s vyššou hodnotou, a točeniami Blood Moon. Keď plná kôpka rovnakého symbolu pokryje celý valec, na ktorom pristane, násobiteľ výhry sa zvýši o 1. Aktuálna hodnota násobiteľa sa zobrazí v splne, ktorý sa nachádza v pravej hornej časti obrazovky. Všetky zobrazené výherné kombinácie sú upravené aktuálnym násobiteľom výhry. Násobiteľ výhry sa resetuje medzi každým plateným zatočením v základnej hre.

Na všetkých valcoch sa zobrazuje symbol scatter – 3 alebo viac v zornom poli spúšťa zatočenia Blood Moon. Bez ohľadu na to, koľko rozptylov spúšťa túto funkciu, vždy začína so 7 zatočeniami zadarmo. Počet rozptylov však určuje, koľko ľudských symbolov sa premení na symboly divokých vlkodlakov:

 • 3 rozptyly spúšťajú Fury, kde 1 ľudský symbol sa stáva divokou verziou vlkolaka.
 • 4 rozptyly spúšťajú Carnage, kde sa 2 ľudské symboly stanú verziami divokých vlkodlakov.
 • 5 rozptylov spúšťa besnenie, kde sa všetky 3 ľudské symboly stanú verziami divokých vlkodlakov.

Výber, z ktorého sa človek premení na vlkolaka, je náhodný. Akýkoľvek násobiteľ výhier sa tiež prenáša zo základnej hry a medzi zatočeniami zadarmo sa neresetuje. Ak počas bonusovej hry pristanú symboly scatter, za každý scatter sa udelí +1 zatočenie navyše, a to až do maximálne 30 zatočení.

The Wild Class: Slot Verdikt

Už sme to povedali, ale zdá sa, že náročný program Play’n GO núti tím neustále hľadať nové spôsoby zábavy. V tomto prípade je to téma The Wild Class, ktorá poskytuje počiatočnú iskru záujmu. Jeho funkcie nie sú nijako nové, no naskladané symboly, plné valcové divočiny a celkový vzhľad hry dodávajú hre vintage pocit z automatu. To je celkom vhodné, keďže The Wild Class sa odohráva v opojných dňoch roku 1983, kým popkultúra prenikla iróniou, kde „športovci“ boli kráľmi školy a „nerdi“ tu boli na mučenie pred tímom roztlieskavačiek. . V uspokojivom obrate udalostí vieme, že „nerdi“ dostali svoj vlastný chrbát počas technologickej revolúcie, hoci športovcom sa stále pravdepodobne darí prostredníctvom profesionálnych športov a tak ďalej.

Takže na The Wild Class, čo je profesionálne navrhnutý automat, ktorý nie je ani zďaleka taký revolučný, no stále má dostatok atmosféry a funkcií na zábavu. Pozastavte na chvíľu neveru a téma sa objaví zábavným, prepychovým, celoamerickým stredoškolským spôsobom. Toto je vzorec, ktorý sa ukázal ako populárny v mnohých reláciách alebo filmoch a Play’n GO ho tiež celkom dobre preložil do online automatu. Všetky funkcie sú spoľahlivými výkonmi, v ktorých sú plné navijaky schopné pracovať ruka v ruke s multiplikátorom výhier a vytvárať vzrušujúce výsledky. O to viac v bezplatných zatočeniach, samozrejme, keďže tam sa násobiteľ nevynuluje, kým bonusové kolo neskončí. Zažite skutočný spln mesiaca a môžete vyhrať až 6 666-násobok vkladu.

Takže po tom, čo sa deň zlomil a vlkolaci sa premenili späť do svojej ľudskej podoby, zostala hra, ktorá má dostatok prvkov na to, aby poskytla zábavnú reláciu so svojráznou témou navrchu. Divoká trieda je trochu zabudnuteľná a je nepravdepodobné, že by spôsobila veľký rozruch, no dostatočne zábavná v čase, keď zbierate multiplikátory a zároveň dávate pozor na vlkolakov číhajúcich v tmavých kútoch.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil